עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

אבנים ואוטוסוגסטיה 
מאת: שני תודר 
     
 
אנשים רבים סבורים שהשפעת האבנים עלינו היא עניין של אמונה בלבד. מי שמאמין - האבן תסייע לו ובכל מקרה היא לא תזיק.
את דרכי בעולם האבנים התחלתי מתוך אהבה ומשיכה ליופיין של האבנים. את ה"הצד המיסטי" קבלתי בלי לחשוב יותר מידי, בלי להתעמק ובלי לחשוב על ההיגיון שמאחורי... עם הייתי מתחילה לחשוב על הלוגיקה אולי, לא הייתי מגיעה לאן שהגעתי היום. קראתי, העברתי את החומר הלאה. פשוט זרמתי. לא חשבתי. ואכן, במהלך השנים נתקלתי במאות סיפורים מדהימים. מקרים בהם האבנים סייעו לאנשים בהקלה על כאבים, פתרון בעיות והשגת מטרות שונות. אנשים אשר כמוני, פשוט קבלו את האבנים ואהבו אותן - בלי לחשוב יותר מידי. ככל שנתקלתי ביותר מקרים וסיפורים כך גם העברתי יותר מידע ושוב ושוב נדהמתי לשמוע על ההשפעות של האבנים.
 
האמונה, כמו גם גישה אופטימית תמיד חשובה ותמיד מסייעת ומזרזת ריפוי או השגת מטרה. אין ספק שכאשר אדם רוכש אבן ומאמין שהיא תסייע לו לפתור את הבעיה או הכאב, השגת המטרה תהיה מהירה יותר ואולי אפקטיבית יותר. אנשים אופטימיים משיגים מטרות ומבריאים מהר יותר גם ללא סיוען של האבנים. עצם הגישה כבר עושה את מרבית העבודה.
האמונה ביכולתה של האבן לסייע אם כן, חיובית ומקלה על העבודה עם זאת, כיום, לאחר כ 15 שנות עבודה עם אבנים ומפגש עם אלפי מקרים מדהימים, אין ספק שזו לא אמונה בלבד.
האבנים סייעו בהשגת מטרות, שינויים, ריפוי גם לילדים, בע"ח ואנשים אשר לא ידעו שאבן הונחה בקרבתם או קבלו אבן כמוצר דקורטיבי ללא ציון קיומן של תכונות באבן. היו גם אלו אשר אהבו את האבן בשל יופייה אבל לגלגו על רעיון התכונות, לאחר זמן מה "נאלצו" להודות שהאבן, סייעה.
 
דוגמא להשפעת האבנים, ללא אמונה:
לפני מספר שנים, חברה ספרה לי על אחת האמהות בגן שחלתה בסרטן באזור הרחם ונאלצה להפסיק הריון. האישה עברה סדרת טיפולים, שהשפיעו עליה בצורה קשה ביותר. במשך שבועיים היתה מנוטרלת מהכול. כאשר שמעתי את הסיפור והתברר שעליה לעבור סדרת טיפולים נוספת, אספתי אבני רוזקוורץ ואוונטורין שהשילוב שלהם מקל על תופעות הלוואי של כימוטרפיה והקרנות. הוספתי קריסוקולה הקשורה למערכת הגיניקולוגית. צרפתי פתק עם הסבר והנחתי בתא של הילדה. האישה, אשר מעולם לא שמעה על קריסטלים, ולא הכירה אותי ובוודאי שלא את עיסוקי, החליטה שאין לה מה להפסיד. נזק, לא יגרם. היא לקחה את האבנים ואחזה בהם במהלך כל אחד מהטיפולים. היות ואת סדרת הטיפולים הראשונה היא עברה בצורה הקשה ביותר והיות ובסדרה השנייה קבלה פי 3 חומר, צפתה לגרוע ביותר. גם בכניסה לטיפול הראשון, צפתה לרע ביותר, אבל, אחזה את האבנים: אחת בכל יד. עם סיום הטיפול, קמה והחלה לצאת מתוך כוונה ללכת למיטה... במקום זאת היא מצאה את עצמה בדרך לעבודה כאשר היא ב"היי". את כל הטיפולים עברה בצורה מדהימה - ללא שום תופעות לוואי. בכל יום, קבלה טיפול ולאחר מכן שבה לעבודה, ואח"צ לילדה. לאחר שנתיים, פגשתי אותה, היתה לה בטן ענקית - היא הצביעה על הבטן ואמרה "זה בזכותך". וזו אישה שלקחה את האבנים סתם, ללא שום אמונה. והן בכל זאת הקלו על תופעות לוואי של כימוטרפיה וזאת כאשר האישה מבחינה אוטוסוגסטית, ציפתה לרע ביותר.
 
ישנם אנשים המגיעים לחנות כמלווים של אחרים, או למטרה אחרת הקשורה לאדמינסטרציה ומוצאים עצמם מבלים שעות בחנות. אנשים אשר לא הכירו את עולם האבנים, אבל עם כניסתם לחנות חשו משהו, משהו שלא ניתן להסבר אבל עשה להם טוב וגרם להם להישאר במקום שעות. אנשים רבים מגיעים ומספרים שקמו "על רגל שמאל" או שהיה להם יום גרוע והם הגיעו להירגע. המקום, עצם הנוכחות של האבנים, עושה להם משהו טוב.
 
ילדים, נמשכים לאבנים בצורה אינטואיטיבית ותמיד "יודעים" מה לעשות עם האבנים. הם עדיין פתוחים ולכן מקבלים את העובדה שלאבנים היכולת לסייע. מדהים לראות את התגובות של ילדים המגיעים לחנות בפרט בפעם הראשונה, או של ילדים אשר המורה/גננת נותנת להם לאחוז אבנים. לאחר שתרמתי אבנים למורה אשר חלקה את האבנים לילדי כיתתה (כיתה ה), הילדים, כאות תודה, העלו בכתב את אשר חשו עם אחיזת האבן ובמהלך הפעילות שהמורה העבירה עם האבנים. הדברים שנרשמו, ע"י ילדים שמרביתם אינם מכירים את עולם המיסטיקה בכלל והאבנים בפרט מהבית, היו מרגשים ביותר. (ציטוטים בספר "סוד הקריסטלים")
 
אין צורך להאמין באבנים, הן תסייענה גם ללא האמונה. מומלץ פשוט לזרום, לקבל אותן בלי לחשוב יותר מידי, בלי להשקיע מחשבה בהגיון שמאחורי.
 
לקוח אשר נהג לרכוש אבנים למטרות אומנותיות נהג להכריז בכל פעם שנכנס לחנות שהוא לא מאמין בשטויות האלו, הוא בסה"כ רוכש אבנים עבור המפעל שלו. הוא תמיד דאג שכל הנוכחים בחנות יהיו מודעים לכך שהוא "לא כזה". אותו אדם, היה במעקב רפואי קבוע מאחר ועבר אירוע מספר חודשים קודם לכן. באחד מביקוריו, סיפר שהיה אצל הרופא ששאל אותו מה הוא עשה שמצבו הבריאותי השתפר בצורה כה מדהימה לחץ הדם, הכולסטרול והסוכר ירדו ורמת האנרגיה עלתה. האיש מבחינתו לא עשה דבר לשיפור מצבו הבריאותי. כאשר הגיע לחנות, סיפר שחשב על העניין ושם לב שמצבו הבריאותי השתפר מאז שהחל לעבוד עם אבנים. והוא בכלל לא האמין בהן.
 
לפני מספר שנים נכנסה לחנות לקוחה קבועה עם ביתה בת השנתיים אשר ביקרה בחנות בפעם הראשונה. הילדה הסתובבה בחנות ולאחר זמן מה היה ברור לכל הנוכחים שצריך להחליף טיטול ודחוף. לאחר מספר שבועות שוב הגיעה עם אמה לחנות ושוב, לאחר זמן מה היה ברור לכולם שצריך להחליף. האם היתה מופתעת. התברר שהילדה סבלה מעצירות. בשני המקרים בהם ביקרה בחנות עמדה ליד חבית ענקית מלאה חלוקי סיטרין ושיחקה בהם ורק בהם. מכל המבחר העצום בחנות בחרה בשני המקרים דווקא בסיטרין ועמדה רק ליד אבן זו ולאחר זמן לא רב "היו תוצאות". והרי ברור שלילדה בת שנתיים אין אמונה באבנים, היא פעלה ע"פ תחושותיה ולאבן היתה השפעה.
 
האפטייט השפיעה בצורה מדהימה על הורדת התיאבון של אישה אשר ביקשה להוריד ממשקלה. מאחר והיא העבירה את השרשרת שלה לחברה, היא רכשה שרשרת אחרת ולאחר זמן מה התלוננה שהאפטייט הנוכחית אינה משפיעה עליה כלל. התבוננתי בשרשרת שענדה, זו לא היתה אפטייט אלא איולייט! האישה היתה בטוחה שהיא עונדת אפטייט וציפתה שהאבן תסייע בצמצום התיאבון, למרות ציפיותיה האבן לא השפיעה - כי תפקידה של האיולייט אינו קשור כלל לצמצום בתאבון!
  
ניסיון מעניין נעשה כאשר מים בהם הונחו אבני קוורץ קודם לכן ניתנו כמי שתייה לכלבים. לאחר כשבוע של שתיית מי קוורץ, סרבו לגעת במים "רגילים". במקרה של כלבים מובן שאין עניין של אמונה.
 
באחד החופשים, הגיעו לחנות חברים של ילדיי בליווי הוריהם אשר ביקרו בחנות בפעם הראשונה. אחת האמהות, בשבוע ה 20 להריונה נדהמה כאשר לפתע חשה תנודות חזקות של העובר. כאשר שיתפה אותי בתחושותיה, הבחנתי שהיא עומדת ליד סלסלה עם אבני רובי. הסברתי לה שהרובי היא אבן המקושרת לפריון ולשמירה על הריון, אבן של מרץ, אנרגיה וחיוניות. כאשר זזה שני צעדים מהמקום, העובר "נרגע". לאחר זמן מה, שוב נעמדה במקרה ליד הרובי ושוב, העובר החל לנוע, כאשר זזה למקום אחר, שני צעדים משם, נרגע. לאחר ששמה לב לכך, ניסתה שוב ושוב ובכל פעם שעמדה ליד הרובי, העובר הגיב. סיפרתי את הסיפור למספר נשים בהריון אשר הגיעו לחנות, הן עמדו ליד הרובי, ואכן, העובר החל לזוז....
אז אולי, לאלו מכן שאינן חשות תנודות משך זמן, בנוסף לשוקולד המומלץ, הניחו רובי ליד הבטן וראו מה יקרה...
 
למרות שהשפעתה של האבן אינה תלויה באמונה בה בלבד, כאשר אנו רוכשים או מקבלים אבן כדאי לדעת שלאבן תהיה השפעה חיובית. גם במקרה בו הינך מעוניין לסייע לחבר שאינו מקבל דברים אלו, בחר עבורו קריסטל, דע שהקריסטל יסייע לו והנח אותו בקרבה אליו או הענק לו את האבן כמוצר דקורטיבי.
  
כלב שהיה חסר ביטחון ועצבני קיבל מתנה תליון סודליית. בעליו ענדו לו את התליון....השינוי היה מהיר ובולט. הכלב החל לגשת לאנשים עם ביטחון והפך לרגוע ושליו. והוא, לא האמין בכוחות האבנים...
 
 
שני תודר - סטונאייג קריסטלים www.stoneage.co.il
 
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.