עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

"היקום הוא המראה של המתבונן" 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 
תקשור עם האר''י הקודוש
יום שישי 25/07/08, שבת שלום, ברוכים הבאים למקומי, שבו נא והתבוננו על קו האופק.
 
קו האופק הנו מראה, מראה של היקום, ובתשומת לב מזערית יותר זו גם נקודת המבט שלכם. המשימה המוטלת עליכם אינה קשה כלל היות והקהל הסובב אתכם הוא "סימני הדרך" שלכם. 
הבינו כי אין עליכם להתאמץ כלל, אלא להתבונן כ"צופים" בלבד, ומבטיח אני לכם כי כאשר תתמידו ותתבוננו גם באותו קו האופק מידי יום ביומו, את אשר תראו ותחוו יהיו אלה דברים השונים בתכלית מהדברים אשר ראיתם קודם לכן. 
עולם התופעות יהיה מסביבכם בשינוי מתמיד ולא תצטרכו להתרוצץ סביב עצמכם על מנת לחוות חוויות מעניינות ומגוונות. 
 
כאשר הנכם "מתבוננים בלבד כצופים" מתחדדת ראייתכם ובתשומת לב זו הנכם חווים ממקומכם הקבוע בנקודת התצפית הקבועה שלכם מגוון של דברים שונים וחדשים. 
למה הדבר דומה?  להיותכם יושבים מול מסך הטלוויזיה ומעבירים עם השלט ערוצים, אך הפעם אינכם צריכים להעביר ערוצים כי מעצם היותכם "מתבוננים בלבד" תחוו בעיניכם ערוצים שונים באופן תמידי.
תוכלו לשאול מדוע זה טוב?
שאלה זו תהייה שאלה של בורות, כי הטוב יהיה האפשרות שלכם לרוגע, להתפעלות, לשמחה, וכול זאת מבלי להתרוצץ ולחפש אחריהם. הם יהיו שם עבורכם על קו האופק מנקודת התצפית בה תשבו ולא יהיה שם כל שיפוט ולא תהיה שם מחשבה. תהיה שם התבוננות בלבד אשר כולה חוויה אחת מתמשכת של יופי המעורר אהבה ושמחה.
 
דעו כי אשר צובע את עולמכם בצבעים של כאב, חרדה, חולי, מוות וכו' הנם המחשבות שלכם והרגשות שלכם.  בהעדר מטענים אלה נותרת ראייה אלוהית בלבד והיא אינה שופטת, אינה רוצה ואינה מבקשת אלא פשוט נמצאת.
תורידו חוויה של נוכחות לתוך חייכם, שבו והתבוננו בהעדר רגשות, רצונות ושיפוט, אפילו לזמן קצר ככל שתצליחו, ותראו כיצד לבבכם מתמלא שקט ושמחה. 
ראוי לו לאדם שיתרגל כל יום דקות ספורות מצב תודעה זה, כי מצב תודעה זה מקרב אותו לבוראו והתפיסה האלוהית של היקום הפיזי אשר גדולתו היותו מעוצב על ידכם כאדריכלים. 
בכדי להגיע לכך עליכם להיות חדורי רצון לתרגל ולהתעמת עם מי שהנכם, ומה שיעזור לכם הוא להבין ולדעת כי הנכם יכולים להפטר מכול דפוס שהוא היות ו"הכול צפוי אך הרשות נתונה".  ילדים יקרים אל נא תתנו לעצלות לקרקע אתכם ב"מלכות" מבלי שנתתם דעתכם על מוצאכם.
 
"ספירת תפארת" היא היסוד שלכם, וככול שתלמדו להינעל בתודעה שלכם על היותכם בתקשורת אלוהית, תצליחו לצמצם התבוננות על החיים דרך "עדשה" של פגיעות, שיפוט וקורבניות ובמקום ערכים פסולים אלה לדבוק בהיותכם חלק "ממנו" ומתקיימים למעשה "דרכו".
בימים הבאים עשו את חשבון הנפש שלכם, קחו כדוגמה את היומיים האחרונים והקרינו אותם על קו האופק על מנת שתוכלו לצפות בהם ולבחון את התנהלותכם דרך עיני "המתבונן".  אך היו נא ישרים ותנו ל"עד ההכרה" שלכם את מלא השליטה בכדי שתצליחו לזהות את אותן נקודות אשר מקבעות אתכם במקום שאינכם אוהבים.
 
תארו לעצמכם גן שעשועים ענק עם מגוון שלכם ואינסופי של פעילויות וצעצועים וראו את עצמכם מתוך כל המגוון הזה בוחרים תמיד באותו משחק, האם זה נראה לכם הגיוני?  הרי באפשרותכם לבחור!!!  
אין זה הגיוני אלא אם הנכם מקובעים בדפוסים קיימים ולא מנסים כלל לשנותם, ולהגנתכם תטענו כי "משחק זה מוכר לכם", כי "הדרך לתחנה הזו בלונה פארק מוכרת לכם", כי "עם התוצאה הזו הנכם יודעים להתמודד".  וכול זאת מהיותכם עצלים לנסות לחוות ולהתמודד עם יציאה "מאזור הנוחות".
תוכלו לעשות עתה את תרגיל ההתבוננות, קחו לדוגמה את יומכם האחרון, שקפו אותו על קו האופק ותנו לעצמכם דין וחשבון קצרהאם קידמתם משהו עבור עצמכם ובמצבכם ביום זה?  כאשר התשובה הנה "כן" תבורכו כי הנכם עושים "כדברו". כאשר הנכם עונים "לא", זכרו תשובה זו ביום המחרת.
 
מירה כהן ודניאל נוראל

למסרים נוספים: www.messarim.co.il  

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.