עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

"סולם יעקב" 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 
תיקשור עם האר''י הקדוש
יום שישי 20/06/08, שבת שלום,
ברוכים הבאים לעמק שבו נא, "יהללך זר ולא פיך". יפה לה "הצניעות ודרך ארץ", ככול שתיצמדו ותקפידו בתכונות אלה תקרבו לחייכם אהבה ורכות. לעיתים עוברת עליכם תקופה קשה ומייגעת ונראה כי "שכח אתכם האל או הסתיר פניו מכם", והנכם מסתובבים קצרי רוח ומתוסכלים כאשר הקשיים מתגברים ואין בתוככם קרן אור של שמחה.
 
באותם זמנים אין לכם "שיג ושיח" עם אלוהים, הנכם מתכנסים לתוך עצמכם, כועסים וכואבים ולא מבינים את "עצם קיומכם עלי אדמות". זכרו ילדים יקרים, תקופות אלה חולפות, וחשוב כי גם בהם תשמרו על צניעות בכדי להמשיך ולמגנט לחייכם ערכים של רכות ואהבה.
 
דעו כי דרככם כתובה ומותווית מראש, אין דבר אשר אין עליו "הקדמה".  הנכם חיים תסריט ידוע ומגלים אותו תוך כדי חייכם. הדבר היחיד אשר אינו מופיע בתסריט הנה ההתפתחות שלכם, עלייתכם ברמה הרוחנית והיכולת שלכם להתבונן על מה שקורה בפרספקטיבה שונה מהפרספקטיבה שהייתה בעבר.
ופרספקטיבה חדשה זו הנה בעצם השינוי של הכתוב, זהו המפתח ל"תסריט אחר" וכאן נמדדת עבודתכם העיקרית.  וככול שתתמידו ותתעקשו בנקודה זו ירבה האור להיכנס אל תוך חייכם והתסריט יהיה אולי אותו תסריט אך במקום דרמה זו תהיה קומדיה, ובקומדיה צוחקים ונהנים, ועל זה נאמר "הכול צפוי אך הרשות נתונה".
 
אין זו הפעם הראשונה שאנו נוגעים בסוגיה זו אך ככול שהנכם מתקדמים בהתפתחות הרוחנית כדאי שתתבוננו שוב במשפט זה כי אז תבינו אותו ממקום אחר ותקבלו אותו בסבר פנים שונה.
מדוע אנו רואים בצניעות נקודת מפתח לשינוי הפרספקטיבה?
היות וצניעות אומרת הקשבה, צניעות דינה קבלה, צניעות היא אהבה של כל הבריאה היות וכול יופייה מתגלה דווקא לעיני האדם הצנוע, כי צניעות היא גם התבוננות.
 
וכאשר שתי תכונות אלה של הקשבה והתבוננות בידיכם אין ל"נגד" את "כוח הלחש" עליכם.  אז, הנכם מסוגלים להקשיב לקולות הבריאה וגם לראות אותם, וכאשר הנכם מתבוננים מסביב, האלוהות מציצה לעבריכם מכול פינה ומכול אדם, ואז לא נותר לכם אלא להתבונן ביופי, לשמוח וליהנות, כי כיצד יתכן לא ליהנות כאשר אלוהות סובבת אתכם השכם וערב ומלווה אתכם בכול דקה ודקה?
לכן התרגולת באותם זמנים של "הסתר פנים" היא לדבוק בענווה ובצניעות, גם אם תקופה זו חולפת כך או כך, תוכלו לגרום לה להקדים את מועד לכתה ולהקיף עצמכם באהבה ואלוהות במקום בכאב וחולי ולהרגיש בחוויה כי "אכן הרשות נתונה".  דרך זו טובה לכל זמן וזמן, לכל פרק ופרק בחייכם, בעליות ובמורדות, במאבקים ובשמחה.
 
 
תרגיל "סולם יעקב"
  • תתחברו לכאב כל שהוא בתוככם, תרגישו אותו, תחוו אותו.........
  • תתחברו לתחושת האי-נעימות, חוסר נוחות, תרגישו אותה, תחוו אותה.........
  • תנשמו לתוך תחושות אלה, ותנשפו אותם החוצה..........
  • בהיותכם מרגישים תחושות אלה ראו עצמכם מטפסים בסולם יעקב.......
  • דמיינו אותנו (המדריכים) מסביבכם, תומכים בכם........
  • כאשר תגיעו למקום בו אתם מרגישים בנוח, שבו........
  • תתחברו לנשמה הטהורה שלכם וקבלו ממנה את מה שהיא מציעה לכם........
  • תחוו את זה, וכאשר תרגישו קלות ושמחה אתם יכולים לפקוח את עיניכם.......
 
מירה כהן ודניאל נוראל
למסרים נוספים: www.messarim.co.il
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.