עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

על זהויות ומסכות 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 
תיקשור עם האר''י הקדוש
יום שישי 14/03/08, שבת שלום, ברוב בואכם לעמק, שב נא. זהו ערב ליל שישי רב משתתפים, היום אנו בסימן חג פורים ההולך ובא. חג זה רב עוצמה הוא ביותר וכבר שוחחנו אודותיו בעבר.
נקודת הפתיחה של כל אחד ואחד מכם לקראת החג הנה להבין כי זהויות מסתירות אותו, ומתחת לזהויות נמצאת המהות האנרגטית אשר יוצרת את הכול, זוהי המהות האלוהית.
אינכם יודעים או מודעים לכוח היצירה שלכם כי מגוון שלם של זהויות מסתיר ומונע לגעת במהות, ואז הנכם מחזקים את הדמויות ונותנים להם כוח רב אשר שוויו ככוח שנותנים לבובת תיאטרון.
תחשבו על תיאטרון בובות והאנשה (אנוש) של הבובות, עתה הנכם מאנישים את הדמויות הנשקפות מכם ומפעילים אותם, וכל כך עסוקים בהפעלה זו עד כי אינכם אפילו זוכים להסתכל לעבר הבריאה. 
.
החג הזה בא לפתוח לכם פרספקטיבה זו.  שבו, התבוננו על עצמכם ללא הנחות ותפגשו כל יום אישיות חדשה האומרת ועושה ומרגישה דברים אחרים.  אין סיטואציה זהה וגם אם הייתה, ההתייחסות אליה הייתה שונה.  וכל זאת מתוך ריבוי הפרטים המועמסים עליכם, ריבוי המצבים, ריבוי הרגשות.
כל כך עסוקים הנכם לנתב את התנועה הזו עד כי הפך האמצעי לעיקר, לתכלית. ומה הוא האמצעי שהפך לעיקר?  הדמות הריקה מתוכן, המסכה.  המסכה היא זו אשר קבלה חיים משלה, ואתם היסוד האלוהי כל כך הזדהיתם עם ריבוי המסכות עד כי שכחתם מי הוא מי.
אל שכחה זו עליכם לחזור במסיבת פורים ולישר אותה, למצוא את המהות האלוהית הנמצאת מאחורי כל המסכות ומהמקום הזה ליצור ולייצר עבור עצמכם מסכה שתאהבו ותקבלו ותשמחו לקראתה.
הרי אינכם יכולים להסתובב ולהישמע ביקום הפיזי ללא מסכה כלשהי, אז לפחות תבחרו, כי כאשר תבחרו תבנו לעצמכם את תסריט חייכם ולא תהיו כחומר ביד הגורל.
.
זכרו לפני החג להיות עם עצמכם כמה שעות, להתכוון, להתנקות ולהבין על עצמכם את כל אשר אני אומר כעת.  גם במגילת אסתר בטרם חל השינוי היה צום ותענית.  אין עליכם לצום אך להשקיע עצמכם בהסתכלות, בניקיון בהתחברות לעולמות עליונים אשר מהם תוכלו לקבל חיות וניקיון ומהנקודה הזו לבקש את היפוך המזל.
כל אחד ואחד מכם יודע במעמקי ליבו מה היה רוצה להיות, כיצד היה מבקש שהתייחסו אליו, כמו אמן לזכות בהכרה באור ובהצלחה.  אך על מנת לזכות בכל אלה יש לגעת באמת, בניקיון כי רק לאחר מירוק וניקוי תוכלו לפנות מקום לחדש.
עזרה רבה הנכם מקבלים בזמן זה, השמים פתוחים לקראתכם, הנכם מבקרים מכובדים אך דעו כי עליכם לדעת לשמור ולהישמר בהליכתכם קדימה.  עליכם לזכור כי יש להתמודד עם הפרעות אשר יופיעו כפיתוי, אשר יופיעו כחולשה, אשר יופיעו כעצלות, אשר יופיעו כעייפות, אשר יופיעו כחוסר עניין, אשר יופיעו כביטול, וכל אלה הם שליחיו של הנגד אשר לעולם מצפה לקבל את חלקו.
ואני חוזר שוב, בכדי שתוכלו לממש ולהגשים את ההתפתחות אליה הנכם שואפים ומצפים, אל תתנגדו!  יהיה זה במשפט או במחשבה ככל שתביעו התנגדות או תגובה או ביקורת או מחשבה, השתמשתם בכליו של הנגד, הוא השאיל לכם כלים וגם יבקש עליהם תמורה ואתם תשלמו לו בדברים האהובים עליו.
.
התבוננו על קו האופק, כל הדברים המתבוננים עליכם בעיניכם הנם הקרנה של עיניכם המתבוננות בהם.  לעולם לנגד עיניו של כל אדם עוניו ומיסכנותו, ומה הגבול להסתכלות זו?
אין גבול!  או לפחות בואו נאמר שאין גבול אובייקטיבי.  כל אחד שם שם את עצמו והקשיים שלו בהסתכלות סובייקטיבית כאשר הוא ער לכל שינוי לרעה מודאג ומפחד.
בהתבוננות אובייקטיבית על קו האופק יש מרחב מוגדר, אך אתם יודעים כי הוא אינסופי.  כך עליכם להתייחס לעצמכם, לדברים המטרידים אתכם ומצמצמים את שדה הראייה שלכם לאשר העין משגת בלבד.  ודווקא כאן במקום החשוב עבורכם אינכם מתרגלים את ה"אין גבולות".
כפי שקו האופק אינו קיים אלא בראייה חזותית גם הקשיים שלכם אינם אלא מראית עין.  תוכלו לבחור להיתפס בהם ותוכלו להחליט שאין בהם ממש, זוהי בחירתכם.  וככל שתרבו בבחירה כך גם התוצאות ירצו אתכם, ישמחו אתכם, כי באין בחירה סביר כי עיניכם יקלטו את הקושי והכאב וזו תהיה בחירתכם הבלתי מודעת.
.
עליכם להתמקד ולהבין היטב את נושא הבחירה, כי אם בחיים בחרתם בקלות ובאהבה זו תהיה החוויה שלכם, אך באם לא בחרתם כלל תהיו מושפעים ממראה עיניכם, תרגישו חדלי כוח להשפיע ובסוף זו תהיה הבחירה.
כאשר החלטתם מי הנכם וכיצד ברצונכם להופיע בפני אחרים ובפני עצמכם ומה עליכם לחוות, יצרתם מציאות כזו בעיניכם, חבשתם את המסכה הזו והיא תהיה הפרספקטיבה של חייכם ודרכה תפעלו.
ואם לא עשיתם זאת ונשארתם מתחבטים וגם לא שמתם מיטבכם בהתכוונות, שידרתם כי יש להחליט בשבילכם ואז לא מובטח לכם כי תיהנו מהבחירה, שלא תהיה כאמור בשליטתכם.
.
חג פורים הנו חג של הגדרות, עליכם להגדיר בפני עצמכם מה היא המסכה בה בחרתם, ומסכה זו אשר אותה בחרתם עליכם להצמיד אליכם ודרכה ליצור את המציאות היומיומית.  
לכן לפני החג וללא כל קשר לתחפושת אשר בחרתם לעצמכם שבו ורשמו מה הן התכונות שהייתם חפצים שיהיו לכם ותכונות אלה תפנימו בתוככם ותבקשו שיהפכו להיות שלכם.
עליכם לגזור את התכונות מהמציאות אותה הייתם חפצים לחוות בעצמכם, דרך אותה מציאות תבנו את התכונות ובזמן החג תבקשו שיתהפכו התכונות שלכם וישתנו לתכונות אלה, כמו לגנוז את הדמות הקודמת ובמקומה להעיר מרבצה דמות חדשה.
 . 
מירה כהן ודניאל נוראל
למסרים נוספים: www.messarim.co.il
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.