עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

"דע עצמך" - תקשור עם האר''י הקדוש 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 
יום שישי 1/02/08, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק, שבו נא.
לפניכם משימה גדולה, והיא: "לדעת את עצמכם".
לדעת מהמילה דע, ידע, שאינה הכרות בלבד.  משמעות הדעת היא להעמיק ולחקור, ותוצאות החקירה הנה "בינה". כי כאשר אדם יודע את עצמו הוא נוגע ב"בינה".
 
ה"בינה" הנה משמעות האלוהות הבוקעת, הנראית, הנגלית.  עליכם לגלות את עצמכם בכדי לממש את הצד האלוהי שבכם. ה"דעת" עוברת דרך החקירה של מי הנכם מעבר למסכות, והשאלה מדוע חבשתם מסכות, ומה בעצם חפצתם ללמוד דרככם על היקום.
ה ”דעת" נושקת לאמת הפנימית אשר הנה ה"צלם" המשתקף בכם. 
הבינה הנה הקשר שלכם ליקום הפיזי, המעבר בין ה"אין ליש" והיכולת שלכם להבין ולהבחין בין "אין ויש". להבחין כמו להבין מדוע ה"אין" הופך ל"יש".
 
חייכם אינם אלא מסכת מסופרת של אירועים, כאשר מאחוריה האני שלכם שהנו "אני אלוהי".  האלוהות המופרדת לאלפי ניצוצות של אור משתקפת דרככם, ואם רק תאפשרו לה תזהר מתוככם ותאיר גם את דרככם וגם דרכם של אחרים.
הכול נמצא בתוככם, ה"ידע" עליו הנכם מצווים הנו הכרת העצמי הזה, כי הוא המפגש שלכם עם המקור שהוא אתם. הכול נמצא שם בהתגלמות האלוהית. כל המלאכים כולם, כל המדריכים, כל הנביאים, כי כולם הם - אתה.
המניעה היחידה שלכם לגעת ב"אתה - אני - האלוהים" הנה הדרך שאבדה לכם, פשוט הלכתם לאיבוד. כאילו עצמו את עיניכם, כאילו קשרו בד על עיניכם והובילו אתכם הרחק הרחק ועתה אבדה לכם הדרך ואינכם יודעים לשוב הביתה.  אז הנכם נעים ונדים ומסתובבים, מעסיקים עצמכם במכלול של רגשות, סיפורים וכל זאת בכדי לא לגעת במקור.   שאלתם עצמכם למה? 
אם לא שאלתם, הרי לכם חקירה קטנה לעשות והיא: לענות על השאלה "מדוע אינכם מוכנים להכיר בהיותכם הבריאה בהתגלמותה, עוצמת ההגשמה ויכולת ה"אל-מוות". 
 
אז כמו שאמרתי עבודה בפניכם, לפגוש את אותו "אני נסתר" אשר מתחבא מאחורי אין ספור גלגולים, אין ספור מצבים ואין ספור רגשות. הוא מסתיר עצמו מעצמו ומופיע בפני עצמו באין ספור דמויות שהמציא ושם סביבו, ונותן לתכתיבים לחלוף כמו תסריט כאשר הוא עצמו נרדם.
תוכלו לטעון כי אם זה כך, מן הסתם בחרה האלוהות להסתיר עצמה מלהיות נוכחת ואכן אמירה זאת מתבקשת היות ואחרת (כמו שתדעו אי פעם) הייתם יודעים עכשיו!. ועל כך אענה לכם ואומר: "לדעת ולא לדעת זה אותו דבר" וככל שהנכם או אינכם יודעים מה שבאמת משנה זו היכולת והרצון שלכם להיות "אחד אתו" מתוך דבקות ואהבה ואמונה אשר אינה משתמעת אלא לאהבה.
כל השאר אינו אלא קיום סמלי ומותנה אשר אינו בר קיום כלל. כמו אותו רגע בו הציפור הפסיקה להשיק כנפיים וצפה מרחפת בתוך השקט שלאחר המאמץ. אז קדימה, נוחו ממשק הכנפיים, דאו בתוך הריק והשקט של האי-קיום בכדי לשוב לקיום עם עוצמה וכוח להמשיך ולהשיק כנפיים ולנסוק יותר גבוה.
 
עשו את חשבון הנפש שלכם, בחנו עד כמה הנכם פועלים מתוך השקט והדאייה ועד כמה הנכם פועלים מתוך משק כנפיים. האפשרות להתבונן, ליצור ולברוא באה מתוך אותו שקט של חיבור, של ריק, של אי-קיום.
 
"אל תוך המילה בראתי", כעובדה ולא כמחשבות.
אם אינכם שבעי רצון מחייכם סימן הוא כי הנכם מתאמצים יותר מדי. הקלות הנה חלק מהיכולת שלכם ליצור, והקושי שלכם הנו מתוך מחשבות ורגשות ולבטים. אם תאמינו כי אתם "כל יכולים" לא תצטרכו לבחור נתיב הליכה, פשוט תלכו. ביקום הפיזי תפקידכם לבצע את המוטל עליכם, כל דבר המופיע בפניכם כל יום לעשות. החל מטיפול בעצמכם וכלכלתכם וכלה בנתינה. 
כפי שהמערכת האוטונומית אשר פועלת בגופכם אינה מתעמקת בשאלה האם לעכל או לפעום, כך גם עליכם לנהוג. אילו הייתם המערכת האוטונומית של גופכם כבר מזמן לא הייתם, כי עד שהייתם מחליטים וחושבים מה קודם למה ומה רצוי ומה לא, היה לבכם מפסיק לפעום.
אז עליכם פשוט להבין כי גם המערכת הלא אוטונומית שלכם צריכה לדבוק באמונה, כי הקבלה הנה האמונה ואין דבר מלבדה.
 
 
מירה כהן ודניאל נוראל
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.