עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

האם גם אתם סוגרים את מכסה האסלה? 
מאת: שרונה פומס 
     
 
"פנג שואי? כן... שמעתי על השיטה הזו האומרת שאסור לישון מול דלת וחייבים לסגור את מכסה האסלה... אם רוצים אפשר לשים קריסטל על הדלת ..."
"אני עושה כמיטב יכולתי לסגור את מכסה האסלה, במקרה הצורך גם רבה קצת עם הבעל והילדים העיקר שיהיה פנג שואי בבית". שוב ושוב... אני שומעת מאנשים על הקשר בין פנג שואי, קריסטלים, סימבוליקה סינית ואסלת בית השימוש. בעגה מקצועית קוראים לזה "פופ פנג שואי".
 
למען הסדר הטוב ולמען חכמי סין העתיקה, אומר שתורת הפנג שואי מייחסת חשיבות לארבעה פרמטרים עיקריים בתוך הבית:
1. דלת כניסה
2. חדר שינה
3. מטבח
4. שירותים
 
בדלת כניסה, חדר שינה ומטבח - הכוונה למיקום בבית ביחס לכיווני השמיים של הבית  וכיוון ביחס לתאריך הלידה של בני הבית.
חשיבותם של השירותים היא בכך שרצוי שהם לא יהיו ממוקמים בכיוון שבו קיימות הזדמנויות טובות בתחום מערכות היחסים והשפע. זאת, לא משום שזה מסוכן או משום שהכסף נוהג לברוח משם אל מחשכי הביוב... אלא משום שאנו פוקדים את השירותים לזמן קצר בלבד. שירותים במיקום טוב, עלולים לגרום לאיבוד של אזור טוב שלא משתמשים בו בפרקי זמן ארוכים כמו חדרי שינה, פינות אוכל או חדר עבודה.
בהקשר זה ניתן לומר ששירותים קיימים בבתים מוצלחים רבים,  שבהם אנשים מקדמים וממשים את עצמם ואת חייהם, כל עוד האזורים החשובים האחרים נמצאים במיקום ובכיוון הנכון עבורם... גם לקיסרים המצליחים ביותר בסין העתיקה היו שירותים... אלא שבבדיקה מדוקדקת נראה כי מיקומם נבחר בקפידה בעת תכנון הארמון.
באמצעות פנג שואי ניתן  לזהות אזורים טובים יותר או טובים פחות כדי ליצור חלוקה פנימית נכונה בבית. בבית הנבנה מחדש או עובר שיפוץ ניתן להציע פתרונות וכך גם לבית שלא זכה לתכנון מוצלח מבעוד מועד. מיקום ארבעת הפרמטרים הללו עושים את ההבדל בין בית איכותי לבין בית איכותי פחות.
בהיבט זה, אין לסגירת מכסה האסלה שום השפעה.
 
קריסטלים, ברווזים ושאר צפרדעים
השימוש בקריסטלים כוונתו לתיקון מודרני שמעולם לא היה בשימוש בסין העתיקה. רבים המבקשים לפתור כמעט כל בעיה קיימת בבית  משתמשים בו. שימוש בפתחים לרבות חלונות ודלתות ומדרגות הנמצאים במיקום בעייתי, לעורר אזור חשוך וחסום או כל דבר - ואם לא יואיל בוודאי גם לא יזיק. קריסטלים רבים ככל שיהיו לא יכולים לפתור זרימה בעייתית של צ'י (אנרגיה) בחלל אלא לתת לאנשים תחושה שהם פתרו את הבעיה אך לא לאורך זמן.
ברווזים, צפרדעים, צבים, עטלפים ודרקונים וכד' שייכים אמנם לתרבות הסינית אך בינם לבין הפנג שואי הקשר הינו מקרי ביותר. זוג ברווזי מנדרין אכן משמשים במזרח כסמל לזוגיות ארוכת טווח בשל הנאמנות המיוצגת אצל הברווזים בחייהם אך אין קשר בין סמל זה לבין אנרגיה של מקום.
למבקשים זוגיות מהירה מומלץ לדעת שברווזים לא יזמנו זוגיות לחדר שיש בו אנרגיה המאתגרת תחום זה. בנוסף על כך אנשים שעברו כברת דרך בחייהם יאלצו להסכים שאין פתרונות קסם לזוגיות יציבה אותה ניתן לקדם רק דרך לימוד ממושך ובוגר במערכות יחסים.
באותה מידה גם אלף צפרדעים עם מטבע בפה לא יביאו כסף אם הם מוקמו באזור המביא לאתגרים בתחום הכלכלי.
אדם השוהה בחדר טוב בבית יכול לעצב את החדר כרצונו גם ללא הכרת המוטיבים הסיניים.
 
תורת הפנג שואי עוסקת במיקום, כיוון, מבנים ואנשים. נשמע פשוט, אך להתמחות בעולם האנרגטי המורכב של אנשים ומבנים נדרשות שנים של חקירה מעמיקה, בחינת השיטות השונות והרבות ונקודות החיבור ביניהם יחד עם לימוד מעשי המתאפשר באמצעות מצפן (לו פן) (כלי העבודה של יועץ פנג שואי), כיוונים של בית ותאריך לידה של אדם. כל מה שאינו עונה על קריטריונים אלה אינו פנג שואי. מי שידע זאת יוכל להשאיר את מכסה האסלה פתוח וגם לחסוך וויכוחים מיותרים.
 
שרונה פומס- פנג שואי
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.