עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

"הכנות לחנוכה" 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 
תקשור עם האר''י הקדוש    
 
יום שישי, 30/11/07, שבת שלום, ברוכים הבאים למקומי, שבו נא, התבוננו על קו האופק. הנכם יושבים על קברי ומתבוננים דרכו על קו האופק, ומה שהנכם קולטים בקו האופק הנו האופק, הסוף. 
 
הנכם יושבים וחווים בבית הקברות את נקודת הסיום כי בעיניכם המוות הוא הסוף, אך כמו שהנכם יודעים קו האופק הנו רק מפגש מדומה בין שמים ליבשה ולמעשה אין לאופק סוף. מכאן עליכם להבין כי אותה סופיות המפחידה אתכם ואותו מוות אשר לכאורה ממתין לכם אינם סוף, אלא רק נקודת מפגש בין שמים וארץ או בעצם בין סוף להתחלה. 
 
היות וכך הנכם מוזמנים בזאת לשנות את כל הפרספקטיבה בה הנכם צופים בעצמכם וביקום הפיזי סביבכם, כאשר הנכם מודעים לעובדה כי אין לאן לרוץ אלא אך ורק להתייחס לתהליך שקורה ואותו הנכם חווים ברגע נתון.
תלמדו לצאת מבטנו של הלוויתן לאוויר העולם האינסופי ותבינו כי אמות המידה שלכם לשיפוט חייבות להתאים את עצמן לאמת הזו. "הסליל" הנו אחד מתוך עשרות אלפי "סלילים" אחרים בהם כיכבתם. 
 
הנכם בעלי וותק וניסיון ומכאן שאלתי: מדוע לא לדבוק באותה מהות אחת ויחידה העוברת מבעד לאין ספור הסרטים במקום להיצמד לסרט העכשווי? ושאלתי היא מדוע הפחד?
הרי אינכם נעלמים, הנכם קיימים לעד כמהות אלוהית אחת חובקת כל ומאוחדת, וההתייחסות שלכם לדברים היא אשר מקבעת אותם דווקא כאן ולא שם.  גם חייכם הנם אינסוף ספרים ואינסוף סיפורים אשר די אילו רק השכלתם להבין זאת ולהתבונן על עצמכם ממבט הנשר.
"ימות המשיח" הנם מודעות זו והיכולת שלכם להיטיב עם עצמכם ועם אחרים בהבל פה אחד ויחיד. כל העכבות והפגמים הגופנים והנפשיים המלווים אתכם הנם אך ורק נקודות ציון וסימני דרך על מנת שתלמדו לצאת מהקיבעון שלכם.
 
בואו שבו עמנו בעמק, והיום בעמק השני. חג חנוכה מתקרב ובא, עליכם להתכונן לקראתו, עליכם לשחרר מאנרגיית ההישרדות שלכם את הצפיפות ולהוריד אור למקומות אפלים. תרשו לי לומר כי המקומות האפלים שלכם הנם עדיין הלב. הנכם בוחנים כל דבר בעיניים תועלתיות של כדאי לא כדאי, ועד שלא תתרגלו ותחושו אהבה לא תגיעו למודעות הנכונה.
 
לקראת חג החנוכה כמה משימות בפניכם:
משימה ראשונה, להכין את הכלים המתאימים להדלקת הנרות מתוך כוונה שבלב, התכוונות ואהבה. 
משימה שנייה, ללמוד על החג ברמה ההיסטורית, חברתית ואנושית. 
משימה שלישית, לספר שלושה סיפורים הקשורים לחג.
משימה רביעית, לצפות לחג ולשמוח בו, לשחק ולחוש בתוככם את עוצמותיו, להתחבר לאור, להרגיש אהבה.
  
הרבי
 
למסרים נוספים: www.messarim.co.il
 
מירה כהן ודניאל נוראל
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.