עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

"אוהל מועד" 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 
תקשור עם האר''י הקדוש
יום שבת 3/11/07, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק, שבו נא ב"אוהל מועד". "האוהל" ערוך לקודש הקודשים, וככל שתודעת הבאים לאוהל הנה תודעה אלוהית גבוהה כך הם מעלים את התדר של "אוהל מועד" לרמות גבוהות יותר ויותר.
 
"אוהל מועד" הנו ליבת הקשר בין האלוהות לעם ישראל ככלל ולכל אחד מכם כפרט. והבינו כי הנכם פרט כל עוד הנכם בתודעת "אני". הקשר בין האלוהי אליכם מתחזק כאשר הנכם בתוך אוהל מועד, הנכם חווים אז קשר בלתי אמצעי, ישיר ללא מתווכים ואינכם רק מתחברים לרגע אלא הנכם מועצמים ומועשרים בתובנות, ידע ועוצמות אשר יעצימו אתכם גם בהמשך.
 
"אוהל מועד" זו אהבה, חיבוק האלוהות את הבריאה. אינכם יצורי אנוש אלא "בני אדם", בהגדרה בנים של "אדם", ולמעשה "פיסות" של האלוהות אשר נשלחו להשתדרג ולשדרג את עצמה.  
כל החוויות אשר עוברות עליכם גם אם נקבעו מראש נועדו ליישום ועשייה, לצורך שינוי מצבים, לימוד והתנסות, וחוזר חלילה. הביטו בדורות אחריכם, ילדים אשר הגיעו מאותה מודעות חדשה ובחנו את התובנות והיכולות שלהם, הם הם תוצר עבודתכם, הם אלה הממשיכים לבנות ולהיטיב את כל העולמות.
 
תתרווחו בתוך האוהל, תנו לשקט ולתדרים המיוחדים לגעת בכם, תייחלו לתוספת הבנה, תייחלו לתוספת קבלה ונתינה, תייחלו לשרת את הבריאה, התכוונו לכך ובקשותיכם אלה יזכו לתהודה בעולמות עליונים, ירטיטו ויורידו אליכם תדרים אשר יגשימו עבורכם את בקשותיכם.  
כל זאת קחו עמכם ליום יום ו"לסרט", הגלגול של חייכם עתה, היעזרו בתדרים אלה על מנת לחוות ולראות את הדברים בצורה שהקלות והזמינות יהפכו להיות היום יום שלכם. לאחר שיצרתם בעבור עצמכם קלות וזמינות תוכלו להרחיב אופקים מעבר להסתכלות היום יומית ב"סרט" של חייכם. 
 
עליכם ללמוד להיות ציידים ולחיות כ"ציידים". ציידים של נתונים, ציידים של אמת, ציידים של עצמכם. עליכם לחפש בתוככם את אותם מקומות אשר טוב שתצודו ותבחנו ותשנו למען ההתפתחות שלכם, הרחבת הידע והתובנות. 
עליכם ללמוד להטמיע בתוככם את האלוהות כחלק מהיום יום, כחלק שפועל דרככם באופן לא מודע אך יודע, קובע ופועל. עליכם ללמוד כיצד לתפקד באופן כזה שדבר לא ימנע מכם לדבוק בעיקר ולא לשים לב לתפל, לעשות הפרדה בין האלוהי ל"נָגָד", לדעת לדבוק "בו", באלוהי, ולא לתת דעתכם אפילו ל"נָגָד".
 
בכל דבר ביקום הפיזי קיימות הפרעות, הפרעות אלה הנן תולדה של וקטור מתנגד, המנסה להפריע, לעקב. תפקידכם ללמוד להבחין ולראות הפרעות אלה, לא לתת להם להיות חלק מהיום יום שלכם וזאת תעשו אך ורק בדרך של הדבקות והיצמדות לעיקר והתעלמות מהתפל כאילו ואינו קיים כלל.
בתודעה שלכם למדו למדוט בתוך "אוהל מועד" בכדי לקבל ממנו הגנה וכוחות יצירה חדשים, כוחות הבחנה לגבי התנהלותכם ביקום הפיזי כמורה דרך ומכוון באופן שבקלות וזמינות יעברו ימיכם וכי תיהנו מהדרך ומהלימוד, כי ככל שתיהנו מהדרך והלימוד כך תרומתכם ליצירת אלוהות שונה ומשודרגת תהיה רבה יותר.
 
על כל אחד ואחד מכם להגשים את עצמו בכל תחום מחייו. להקפיד להגיע לנקודה לשמה הגיע לכאן, ובאותו זמן "להתהלך" כאשר המודעות שלו נתונה להיותו חלק מהאלוהי ורק זו עבורו סיבה שלא לפשל.  ובד בבד לקבל כל דבר במאור פנים וברצון טוב, להיות פתוח לקבלה ללא ביקורת והתניה של כן או לא, כי רק מתוך מקום כזה יוכל השפע האלוהי לעבור דרכו. אחרת כל הבחנה מונעת זרימה חופשית של המעיין לנהר, הרי אי אפשר לבחור בין טיפה כזו לטיפה אחרת.
כל מה שעובר דרככם אינו אלא טיפות אחידות, לא פעם קורה שעליכם להתמודד עם מורת רוח, כאב, ודברים שאינכם מוכנים לקבל היות והם גורמים לתגובה הזו אצלכם. בהקשר לכך עליכם להבין שני דברים, אחד שזה אכן האימון ההתנסות והצמיחה, דבר שני, שכך זה מופיע בחוויה הפרטית שלכם ולמעשה אין כל שוני בין טיפה לטיפה.
 
בטבע הדברים הדואליות קיימת, ניגודים קיימים בכדי ליצור את התופעות. בעומקם של הדברים אליהם עליכם לרדת, ברבדים אשר מעבר לתופעות, תחוו ותבינו כי יש שם חומר גלם ותו לא. יש שם חומר גלם אשר נמצא בידיכם כאלוהים, כ"חומר ביד היוצר" ואתם הנכם אלה אשר יוצרים את מה שנראה לכם כאישיות נפרדת מהיצירה.  ואז הנכם גם המבקרים אשר טוענים לטוב ולרע.
האמת הגדולה ביותר אליה הנכם חייבים להגיע על מנת להתחבר לפן האלוהי שלכם ונדייק ונאמר "להרשות לעצמכם לשוב הביתה" יהיה בתפילתכם לחוות אמת זו ולא רק לדעת אותה כידע אקדמי אלא להבין אותה מתוך הווייתכם. 
הנכם בהווייתכם גם לוחות הברית וגם עשרת הדיברות, חצובים מאותם חומרים אלוהיים ודעתכם חייבת להגיע לשם ואז תהיו כ"נפילי העם היהודי". 
 
שבו עכשיו בשקט כמה דקות, בהיותכם יושבים ב"אוהל מועד" בקשו בקשותיכם מתוך הבנה כי הנכם היוצרים, הנכם חומר הגלם, הנכם האלוהות המעצבת.
 
הרבי
 
למסרים נוספים:
מירה כהן ודניאל נוראל
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.