עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

"הכול נמצא בדממה" 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 
מסר מהאר''י הקדוש - יום שבת 6/10/07, שבת שלום, ברוכם הבאים לעמק שבו נא.
 
הכול נמצא בתוך הדממה, הדממה היא ה"אין" אך גם ה"יש", לכן היא מכילה הכול, כולל את כל הניגודים וכאשר מופרת הדממה הניגודים הם אשר "מכים" ראשונים. 
אלמלא הניגודים עולם התופעות לא היה נתפס במודעות שלכם, הכול היה הופך לסרט חד מימדי ומשעמם עבור יושבי הפלנטה הזו. 
 
העשייה שלכם וההתנהלות ביקום הפיזי מונעת מכוח הניגודים אחרת לא היה בכם כוח או אנרגיה לזוז. לכן ככל שהנכם מצליחים להבחין יותר ב"ניגודים" עשייתכם גוברת והתקדמותכם מובטחת.
ככל שהנכם מקובעים בתפיסות מסוימות ומתעלמים מצידם האחר של הדברים הופכת פעילותכם להיות רדודה ואינכם מתקדמים. התודעה שלכם מתרחבת כאשר הנכם רואים את הניגודים ולא לוקחים צד. לקחת צד פירושו להזדהות, להזדהות פירושו לצמצם את הראייה, לצמצם את הראייה פירושו להתבונן דרך אני קטן ולא גדול.
 
האלוהות אינה לוקחת צד, היא רואה, מתבוננת בכול, נותנת לכל תופעה להתקיים, ואם תלמדו לעשות זאת כהתנסות חווייתית שלכם ולא תפסלו או תבקרו כל אפשרות או אירוע הנקרים על דרככם תרחיבו את התודעה שלכם ותכלו בה הכל. 
אין דברי מתייחסים רק לפן השכלי, אלא גם לכול פרספקטיבה אחרת, דרך מגוון הרגשות, המחשבות, החושים והנשימה. כאשר הנכם קובעים דעה על משהו כמו מזון למשל "טעים, לא טעים" שפטתם את המזון דרך ההיבט האישי שלכם, לקחתם צד, שמתם התייחסות אשר דרכה תנתבו את החוויות שלכם, אז החוויה שלכם תהיה מצומצמת, חסרה.  כמו למשל להוציא צימוקים מהעוגה ולאכול רק אותם. בדרך זו הנכם מתרחקים מהאפשרות לחוות את העולם על כל מה שבו בהסתכלות אלוהית וממאנים להתחבר למהות הקיימת בכם. 
 
אינכם לגמרי שולטים במצב, בילדותכם היה "צופה" אשר ליווה וכיוון אתכם מלידתכם, אך "נעלם לכם" ואז סיגלתם עצמכם לסביבה ולמדתם מנהגי הקהילה, קלטתם מפה ומשם, ובניתם לכם יקום המורכב ממה שחוויתם דרך בית הספר, ההורים, החברים ומכול התערובת הזו יצרתם את אישיותכם.  אומנם הגעתם עם נתונים בסיסיים המהווים חלק מהיכולות שלכם גם ל"דעת מעבר" וגם להזדהות עם הלימוד אך ברגע שפתחתם "צוהר של מודעות" עליכם להיות מסוגלים להחזיר את ה"צופה" ולהתבונן בעצמכם פועלים. וכאשר זה יקרה תגלו כי אינכם שונים כלל מאותם אנשים אשר הנכם מבקרים, ותפתח לכם אפשרות רחבה יותר לתובנה, הבנה ויכולת שינוי. 
ה"צופה" יוכל להגיע רק אם תפתחו לו פתח ותאפשרו לו במודע להתבונן בכם, מתוך מקום של קבלה גמורה של כל מה שיש, אי הפרדה, אי היתפסות ואי היצמדות לדברים מסוימים כבחירה, אלא מתוך יכולת לצפות בניגודים עצמם להכיל אותם בתוככם, לקבל אותם ולחיות אתם בשלום.
 
היכולת שלכם להגיע למיקוד מושלם אשר כולו עשוי תודעה של קריסטלים ויצירת שקט פנימי, תהיה כאשר תיפול הביקורות ותרד ההתנגדות לחוות . 
שימו לב כאשר הנכם מתאמנים במיקוד ישנם שני מסלולים למיקוד, ישנו מסלול של "אובדן ההכרה" הכולל טרום שינה, שינה, חלומות וסמים. אפשר להגיע לגבהים אך דרך הפרעות והזיות, ואפשר לדלות שם את הסודות הגבוהים אשר בו מעורב גם ה"נגד". 
 
המסלול השני הנו מסלול בו הנכם שומרים על רצף מודעות אחד ונשארים דבקים בעיקר, כמו במדיטציה בה הנכם מתבקשים לשמור על רצף תשומת לב, לראות את המחשבות ולא ללכת לאיבוד בתוך הסרט.   בדרך זו תישארו דבקים בעיקר והנתונים אשר תקבלו יהיו על העצמי שלכם וההבנות שלכם אשר יהיו ב"דלת" אמות.
 
הרבי
 
מירה כהן ודניאל נוראל
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.