welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה,רוחניות,אסטרולוגיה,עידן חדש,עידן הדלי

אינדקס אתרי מיסטיקה ורוחניות בכל נושאי העידן החדש: רוחניות, אלטרנטיבה, מיסטיקה, רייקי, יוגה, פנג שווי, אסטרולוגיה, שיאצו, צמחי מרפא, ריפוי טבעי, חשיבה חיובית, איור ודה, מהרישי ועוד ועוד בפורטל המיסטיקה והרוחניות הוותיק בישראל של עידן-הדלי.

מבצע למטפלים

נתקלתם באתר מעניין בנושאי העידן החדש ואתם רוצים לשתף אחרים? ליחצו כאן

עבור לסיווג:    |  חיפוש מהיר:   

 משה רבינו ואברהם אבינו מקדימים את זיגמונד פרויד
משה רבינו ואברהם אבינו מקדימים את זיגמונד פרויד 'מסרו ו'לעָמ"ך' : סיפור אדם ויקום - שני ספרי אמונה המנבאים את העבר. שיטת 'מסרו לעמ"ך של הסופרות דבורה וייס ואורלי לסרי ' מ'בית מסרו לעמ"ך'/ בית לשיח יעודי - הינה פילוסופיה לחיים באמת פנימית, אמת שהיא דרך חיים המלווה אותנו בכל צעד וצעד בקיומנו אל היעוד אותו רוצה הנשמה להגשים. זו המשימה המרכזית בחיי האדם: לגלות היעוד אליו יועד מלכתחילה ביום היוולדו. השיטה מתרגמת את סיפור החיים של האדם, דרך העברת מסרים ממקורות אנוש עתיקים לכאן ועכשיו. היא מעניקה לאדם את הכלים להעתקת סדר חזון בריאת העולם ובריאת ישראל לכאוס עולמו שלו באמצעות ראיית- על , וחשיבה פסיכו גנטית המאפשרת איכות חיים אישית וקולקטיבית. השיטה מנטרלת את האדם משליטת האגו והנסיבות בחייו ומשנה את צורת מחשבתו מ-"דע מי אני" אל- "דע אל מול מי אתה עומד". באמצעות שיטה זו האדם יוצא למסע זיכרון, הוא פונה מסיפור חייו כפי שהוא בהווה, לעבר גילוי המקור, השורש בחייו וכל זה דרך סיפור חלופי הנותן לו מענה מדויק, פתרונות יצירתיים ואמיתיים המביאים לשיפור חייו ולצמיחה. מתעניינים בשיטת מסרו ועמך? כנסו לאתר http://goo.gl/hdTeYo

 קבלה לעם
בלוג קבלה לעם עם כל המידע על חוכמת הקבלה

 שיר השירים - המהות הרוחנית
התעלות רוחנית לקראת הגאולה הבנת משמעויותיו הנסתרות של שיר השירים אשר לשלמה תחבר את אנשי היקום לאור הגנוז ותעלה אותנו מדרגות רוחניות. הדיסק המיוחד אשר הופק לאחרונה בהלחנתו של מרקו בחט ז"ל ובשירתה המופלאה של רוחמה רז נועד לחזק את עם ישראל, ולכן ייעודו הוא להימצא בכל בית יהודי. הדיסק מכיל הסברים עמוקים על מהותו הרוחנית של שיר השירים ומכין אותנו לגאולה הקרבה. מרים משולם, מורה למשנתה של ימימה: "כשאני מקשיבה למסר הרוחני ואח"כ מקשיבה לשירים אני מתחברת לאור הגנוז, עולה במדרגות רוחניות ומכינה לעצמי כלי לגאולה הפרטית והכללית." שיר השירים הוא עוצמתי ומחבר אותנו לארבעת הרבדים הקוסמיים ולשבעת הרקיעים. שלמה כתב את שיר השירים סמוך לפסח על מנת לחבר את כנסת ישראל לשקט שלווה שלום וגאולה. הוא מכיל סגולות רבות, ביניהן סגולה לרפואה וסגולה לזיווג הגון, והוא נועד לאחד את העם על מנת לבנות גאולה.

 בית אושר
בית אושר, הינו המרכז העולמי ללימודי הילינג יהודי קבלי מקצועי ,להכשרת מטפלים ומורים-לימודי תעודה ,ומרכז הוליסטי לטיפול בכל סוגי הבעיות: פרנסה, זוגיות, מחלות, דיכאון, פחדים,הרזיה...

 ערוץ הידברות
סרטים לצפייה והורדה, מאמרים והרצאות, צפייה בשידור חי במגוון נושאי מיסטיקה יהדות וקבלה

 מיסטיקה

 תכשיטי קבלה וקמיעות סגולה
תכשיטי קבלה וקמיעות סגולה קסומים.

 מרפא הבשם
מרפא הבשם על פי הקבלה - פתיחת גורלות וייעוץ - והכול בסייעתא דשמיא. מיכאל אסולין, נכדה של הצדקת רחמה, עליה השלום, עוסק בריפוי ובסיוע בנושאים רבים באמצעות חוכמת הקבלה. * פתיחת גורל וייעוץ על פי ספר הזוהר * סילוק עין הרע, כישוף, חסימות ועוד * השגת שלום בית, טיהור אנרגטי בבית * מציאת זיווג ואהבה, התאמת זיווגים * ריפוי ממחלות * שחרור מחרדות * ברכה לפוריות * מדיטציה קבלית

 מלך המשיח
בגדול, האתר מתייחס לתקשור, שבין הנביא פאר מלך המשיח, לבין אלוהים הכלל עולמי...רוצה לדעת: מה זה אלוהים,ומהיכן הוא פועל. מהיכן נקבע,המוות. על תחיית,המתים. על השמש,כמאגר של מידע. עבמים. נבואות. אשקולות. ועוד..איך יוצרים,מלוכה חדשה. דת חדשה. דת,העברית..!<-:)

 ביטוי אחר
ביטוי אחר הינו מרכז המתמחה בתרפיה באמנויות (תרפיה בהבעה וביצירה) ומציע קבוצות לפיתוח מיומנויות אישיות לכל הגילאים, כמו גם טיפולים רגשיים פרטניים באמצעות האמנויות כגון קבוצות לפיתוח כישורים אישיים וקבוצות פסיכודרמה. כמו כן, מציע המרכז מגוון פעילויות חווייתיות למבוגרים כגון סדנאות משחק וקורס מיוחד ללימוד התנ"ך בראי הנפש. רונית כהן, מנהלת המרכז, רואה בו מקום להגשמת חזונה לאפשר לילדים ולמבוגרים התפתחות אישית ומקצועית, הזדמנות לטיפוח החוסן הנפשי וחיזוק כושרי ההסתגלות למציאות החיים. כל אלו מושגים באמצעות עידוד היצירתיות וחיזוק הפתיחות והספונטניות.

 ראש יהודי- מרכזים למודעות עצמית
עמותת "ראש יהודי" (ע"ר) הינה עמותה להעמקת הזהות היהודית לכל שכבות האוכלוסייה, גישור בין אוכלוסיות ואחדות העם. העמותה מפעילה מרכז למודעות עצמית בת"א (סניף ראשי) ועוד מס' סניפים ברחבי הארץ. המרכז הוקם על מנת לענות על הצורך התרבותי והרוחני הקיים בהתמודדות עם שאלת הזהות העצמית, התקשורת הבין אישית, הזוגיות, המודעות והפסיכולוגיה היהודית.

 ערוץ קבלה טיוי
ערוץ טלויזיה אינטרנטי המציע מגוון תכני VOD בנושא חוכמת הקבלה. התכנים מוצגים ב 5 שפות שונות, כמו כן משודרים 5 סטרימים שונים מסביב לשעון.

 אילמה מכללה לרפואה משלימה ברוח היהדות
מכללת אילמה, הינה המוסד הלימודי היחיד בארץ שמלמד רפואה סינית בשילוב עם ידע מעולם הרוחנות היהודית והקבלה. שילוב זה מרחיב את בסיס ההבנה של הכוחות הפועלים על נפש האדם והשפעתם על הגוף ובריאותו

 מסרים מן העמק
אתר תקשורים מהאר'י הקדוש, אליהו הנביא, מטטרון, ישו ואלישע. מתעדכן באופן שבועי.

 האמת האבסולוטית
מספר אתרי יהדות בעיצוב מושקע בנושאים רבים כגון תורה ומדע, אלוהים, אמיתות המקרא, כפייה דתית, חזרה בתשובה ועוד רבים. באתר כ-300 מאמרים! המערכת מתעדכנת על בסיס יומי. אתרים ששווים כניסה והתרשמות.

 חב"ד
ארגון חב"ד ליובאוויטש הינו ארגון הנותן מגוון שירותים לציבור, מידע יהודי, שלוחים ברחבי העולם, עזרה לנזקקים ועוד כאן ניתן גם לקרוא אודות הארגון, מידע על חגים יהודים, המרת תאריכים, וכתיבה לרבי שליט"א מליובאוויטש מלך המשיח.
עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, תקשור, הורוסקופ, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.