welldone
HELP! צור קשר
רפואה משלימה, ריפוי טבעי, ריפוי הוליסטי
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - אבחון וריפוי הוליסטי בהנהלת - ראובן הילינגר 
שולח עודכן לאחרונה

shiridovrat

מיואשת    17:58 07/02/2011  

שלום טלי!
אני בת 25 וסובלת מאסטמה קשה מגיל 6.
ב-9 החודשים האחרונים המצב בלתי נסבל -הייתי מאושפזת כבר 6 פעמים במהלך התקופה הזו אחת מהן (האחרונה) בטיפול נמרץ עם מכונת הנשמה. כבר 9 חודשים רצוף שאני מטופלת בכדורי סטרואידים שהורסים לי את הגוף והנשמה - אך כל פעם שאני מנסה להפחית במינון יש לי התקף.
ניסיתי בעבר הומאופטיה ודיקור סיני אך ללא הועיל. אני אובדת עצות אך עדיין מחפשת טיפול אלטרנטיבי שיוכל לעזור לי הייתי אצל רופא בשם מארק ליטווק אשר מזריק מינרלים ובמקביל עושה דיקור בכף היד האם שמעת על השיטה? האם יש לך רעיונות אחרים? אני אשמח לעזרה כי אני ממש אובדת עצות המחלה הזו משבשת לי את כל אורח החיים.
המון המון תודה
שירי  

גיטה יפה

23:39 23/11/2002
  שירי היקרה,
לדעתי צריך לתקוף את הבעייה מיותר מאשר זווית אחת, בגלל חומרת הבעייה.

ראשית, כדאי שתהיי בקשר טיפולי הדוק עם מכון ריאות בבית-חולים קרוב אלייך. שם יעריכו את חומרת הבעייה ויתנו לך תמיכה רצופה גם במצבים שאינם אקוטיים.
תבקשי ממומחה הריאות המלצה למכשיר ביפאפ = Bipap, המייצר חמצן, שיהיה בביתך ושיעזור לך לייצב בעצמך את הנשימה, בלי אשפוז ובלי תרופות. זה יעבוד בשבילך כמו גלגל הצלה לטובע, כי תדעי כל הזמן שיש לך אפשרות לחלץ את עצמך ממצבים קשים. הרגיעה שתשיגי ע"י עצם הידיעה כבר תקטין בעצמה את המתחים הנפשיים, שלהם יש חלק נכבד בהתפתחות ההתקפים.
תתעדכני אצל רופא המשפחה בקשר לביורוקרטיה (הלא קטנה) הכרוכה שהשגת מכשיר כזה בהשאלה מקופת-החולים שלך.

בשלב השני:
תבקשי בדיקות יסודיות, אצל מומחה לב, של הלב שלך. לפעמים הדברים קשורים בקשר הדוק. זה חשוב מאוד, ואין לוותר על שלב זה!

בשלב השלישי:
תחפשי את הטיפול האנרגטי הטוב ביותר שאת יכולה למצוא, כדי לרפא את האירוע שעברת ככל הנראה בגיל שש, שהיה הטריגר לפרוץ המחלה.

טיפולים נוספים:
הקלה כלשהי, אם כי לא ריפוי ממש, תוכלי למצוא ב"חדר המלח", שכל קירותיו מצופים אבנים עשירות במינרלים שהובאו לארץ במיוחד למטרה זו מאוקראינה. יש חדרים כאלה בנתניה, חדרה וחיפה. מספר הטלפון של החדר בנתניה הוא: 098874759 או: 054419989

האם ניסית טיפולים בים המלח? במקומות נמוכים האוויר יותר עשיר בחמצן (ולהיפך, במקומות גבוהים יש פחות חמצן) ונוסף לכך האפקט המייבש והמבריא שיש למלחי ים המלח על האוויר שאת נושמת שם.

אני בטוחה שלטלי יש עוד שפע רעיונות טובים באמתחתה. מאחלת לך בריאות טובה וחיים טובים. 

גיטה יפה

00:16 24/11/2002
 שירי,
יש עוד אפשרות, לבדוק אצל "יד שרה" אם יש להם מכשירי חמצן, ביפאפ או אחר. יש גם מכשירים ניידים, מסוגים שונים.
שמעתי שבארה"ב יש כבר אופנה כזאת. אנשים רבים, לאו דווקא חולים במחלות נשימה, מסתובבים עם מסיכות ומכשירי חמצן בגלל זיהום האוויר.

טלי

03:07 24/11/2002
 שלום לך שירי,

מארק ליטווק מרפא ע"י סו ג´וק (דיקור
בכף היד) . האם היית בסידרת מפגשים
או שהתייאשת לאחר מס´ פגישות מועט?
חשוב להבין שהגוף מרפא את עצמו
ועושה זאת ע"פ הקצב הנכון לו...
יש לאפשר תהליך טיפולי עמוק אשר יביא
לתוצאות המקוות.

גיטה ציינה בתשובתה הרחבה נקודות
חשובות מאוד ובינהן הטיפול האנרגטי
אשר כה חשוב למטרת רוגע, שלווה
לימוד נשימה נכונה, שחרור ה-STRESS
בעקבות הטראומות אשר גופך-נפשך כואבים.
הטיפול אמור לתחום תהליכים רגשיים
לשחרור משקעים לאחר העלאת תובנות לסיבת המחלה.

בנוסף, לאחר איבחון ניתן לשלב
תזונה נכונה בהתאם אשר מחוללת פלאים
במיוחד במקרי השמנה
ותוספי מזון באם יש צורך המותאמים לך.

ישנם כלים נוספים כמובן אשר מוצעים בזמן טיפול פרטני ע"פ צרכייך.

בברכה, טלי

shiridovrat

15:40 24/11/2002
  שוב שלום!
ראשית רציתי להודות מקרב לב לשתיכן - טלי וגיטה יפה (פשוט לא ידעתי מהו השם הפרטי)על ההתיחסות.
טלי - בנוגע לליטווק לא התחלתי עוד את הטיפול משום שהטיפול שהוא מציע לי מושתת על זריקות שאנני יודעת מה הרכבן ולכן גם הורי (שממנים את הטיפולים ולכן יש להן יותר ממילה או שתיים בעניין) מתנגדים לו.
יש עוד אפשרות של רופא קונבנציונלי דווקא שמזריק אנטי אלרגניים אך גם לגבי זה ההשגות רבות.
בקיצור אני מאד מבולבלת.
הייתי רוצה לשמוע פרט לביפ-אפ על איזה שיטות אלטרנטיביות הייתן ממליצות והאם כדאי "ללכת" על זו של ליטווק
תודה
שירי.  

גיטה יפה

01:57 25/11/2002
 שירי היקרה, שלום לך,
מה שלומך היום? אני מקווה שהאוויר הנקי שבא עם התחלפות כיוון הרוח, סילק גם אצלך את ענן האובך שהפריע לכל המדינה לנשום בימים האחרונים. אין כמו חולי האסתמה (או האסטמה) להיות מושפעים מחילופי מזג האוויר.

וקודם כל אציע לך עוד אפשרות לטיפול עצמי, גם היא פשוטה מאוד. הרעיון שלי הוא ליצור "מיקרו אקלים" אצלך בבית, רצוי בחדר השינה שלך. המגמה היא ליצור מקום נקי מוירוסים, חלקיקי אבק, אלרגנים, עשן, ריחות ועוד, שבו גם יהיה איזון חשמלי נכון בין היונים החיוביים לשליליים.
כדי ליצור מיקרו אקלים כזה, מעין חממה פרטית, צריך את האלמנטים הבאים:

להרחיק מהחדר כריות ושמיכות עם נוצות או פלומה, וילונות, שטיחים, כיסויים צמריים וכו´, הסופגים אבק.

לרכוש בבית המרקחת סדין אנטי אלרגי מיוחד, שהוא בלתי חדיר לקרדיית הבית, המשגשגת בעיקר בסתיו ובאביב בתוך אבק הבית, והיא מתפרנסת מקשקשי עור אדם המצטברים בד"כ במזרון, במצעים, בוילונות וכו´.

להחליף מצעים לעיתים תכופות ממש. לכבס באבקה הכי עדינה, כמו לתינוקות.

להתקין מיזוג אוויר אם עדיין אין. מולו בדיוק חובה להציב מאוורר, אפילו קטן. זה מסיבות אנרגטיות, כדי לאזן את האוויר סביב האנרגיות שלך.

אח"כ תרכשי יוניזטור חשמלי (באמקור יש גדולים, לאולמות,אך בחברות לשיווק ישיר מוכרים גם קטנים שהם יעילים מאוד לחדרים קטנים).

חשוב מאוד להציב בחדר humidifier שהוא גם מטהר אוויר חזק וגם מלחח יעיל, המבטל את הייבוש המתמשך של האוויר ע"י המזגן. אפשר לרכוש אותו בסופרפארם.

עוד פריט מאוד חשוב: מנורת מינרלים אמיתית (לא דקורטיבית לבד). המנורה פועלת כמו חדר מלח בזעיר אנפין, והיא משפרת במידה רבה את איכות האוויר בחדר שלך. אפשר לרכוש אותה אצל אורי ממבשרת ציון, טלפון 025795076

אם תקלידי את המילה אסתמה בחלון החיפוש פה למעלה, תמצאי הודעה מצויינת של שלומי ביחס למנורות אלו. אני מאשרת כל מילה הכתובה בהודעה זו.

אם יהיו לך שאלות נוספות, כגון על התרופות המקובלות שהרופאים רושמים כיום לחולי אסתמה=אסטמה=קצרת, כתבי לי מייל פרטי ואשמח מאוד לענות לך.
בברכה ובאהבה, גיטה.

גיטה יפה

02:07 25/11/2002
 למלי ולטלי שלום,
בדקתי אם הלינק הזה נקלט ע"י מנוע החיפוש של האתר, ונוכחתי לדעת שלא. מכיוון שאין הודעות אחרות תחת חיפוש "אסתמה", אולי כדאי לשקול להוסיף את הלינק הזה באופן ידני, אם זה בכלל אפשרי?
יום טוב לשתיכן, מגיטה. 

גיטה יפה

02:17 25/11/2002
 תיקון (כרגיל): ראיתי שהוא נקלט תחת הכותרת "אסטמה", אז דייני... ושוב יום טוב ומוצלח לכולם. 

טלי

09:37 25/11/2002
 הי שירי,

לגבי ליטווק, כדאי שהוריך ואת תשבו עימו ויוכל לפרט לכם את התהליך הטיפולי. יוכל לעשות זאת בצורה הטובה ביותר ע"מ שתקבלו את התובנות בהתאם.

מכיוון שאני דוגלת מאוד ומנסיוני עם מטופלי מוכח: טיפול ריגשי-נפשי
אוכל שוב לכוון אותך לטיפול אנרגטי
אשר מושתת על הרבדים הפיזי,נפשי, מנטלי, ריגשי,רוחני ותהליכים רגשיים
נוספים כגון: ריברסינג אשר מאוד יעיל
במצבי אסטמה.
ריברסינג - טכניקת נשימה מודעת
אשר עוצמתה בפשטותה.
הנשימה יחדיו (מטפל/מטופל) מקנה
שחרור ממשקעים אשר הצטברו במהלך תק´ החיים העכשווית עד הגיל הנוכחי.
מעלה תכנים, אירועים וסיבות למחלה כזו
או אחרת ותוך כדי העלאת התובנות,
עיבודן ושיחרורן.
לימוד הנשימה מקל על אופן הנשימה הסדירה, התחברות לזרימה טיבעית של
קצב החיים הפנימי ומאפשרת רווחה והקלה
והתקפים אשר פוחתים במידה רבה.

שיטה נוספת שהוזכרה כאן בעבר,
שיטת איפ"ק אשר מטפלת בניקוי אלרגיות
פיזי/נפשי וגם עימה יש הצלחות.

בברכה, טלי

4danigilad

16:55 26/01/2011
 היום יש מוצרים שמפיצים ריח טוב ואין בהם חומרים שמסוכנים לבריאות. מטהרי אוויר טובים שמפזרים בבית ללא חשש. שימי כמה אצלו! 

oriilan

17:58 07/02/2011
 שירי אני ממליץ לך על שיטת אייפק 

הוספת תגובה