welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - אמא אדמה בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

אורגת-זמן

גמל שלמה....    19:44 29/10/2011  

כתבו כאן את ההודעה שלכם
ביום כיפור צצ לי גמל שלמה חום ומכוער להפליא על רשת החלון...אילוליי לא הייתי פוגשת באותו יום גם גמל שלמה נוסף על קיר במטבח לא הייתי קולטת שהוא מרמז לי משהו..

ראיתי באיזו הודעה שכבר ענית למישהי שהוא מסמל
צייד.. מה בדיוק להבין? הוא צד אותי? אני אותו?
מה הוא יכול רומז לי ?

אשמח לשמוע תודות מראש
מאורגת הזמן 

טרה

22:51 17/09/2002
 אורגת הזמן שלום רב,

קודם כל למה מכוער????.

אני מתייחסת לכל מה שכתבת ולא רק לאיכותו של גמל שלמה, התייעצתי עם בעלי הברית שלי כמובן.

כאשר בעל חיים עושה מאמצים כדי להגיע לתודעה שלכם יש מקום להוקיר ולהעריך את תשומת הלב שהושקעה עבורכם.
גמל שלמה זה שהופיע לך חום ויפיפה הינו שליח מתוך העולמות התחתונים אשר מנסה לומר לך שיש איזה שהוא צל איזה שהוא כאב, שצד אותך בחכתו וגמל השלמה נשלח אליך כדי לעזור לך לצוד את חייך בחזרה מתוך שיניו של הצל, פחד, כאב.
זה נכנס לתוך דברים אישיים שאין כל מקום לפרט בפורום פומבי זה.
אם יש לך ענין להעמיק את ההבנה (הבנה לא תפתור דברים כמובן) אפשר לעשות זאת בצורה פחות פומבית.

אמא אדמה אוהבת גם אותך

טרה 

איו

07:39 18/09/2002
  טרה שלום!

האם זהו הסמל הקבוע של גמל שלמה? או רק במקרה הזה?

איה 

סמדר ברגמן

08:12 18/09/2002
 גם אצלי בחצר ובין העציצים מסתובבים גמלי שלמה.
האם ידעתם שבגלל תנוחת הרגליים הקדמיות יש להם מראה של "מתפללים" ולכן קוראים להם באנגלית "praying mantis" -גמל-שלמה מתפלל?
כשאני רואה אותם הם קטנים ובדרך כלל גם ירוקים, אבל לפני יומיים פגשתי בעציץ גמלון קטן שדומה היה שהוא משיל את עורו? האם כך? האם הם משילים את עורם כמו נחש כשהם גדלים?

סמדר 

אורגת-זמן

12:56 18/09/2002
  קודם כל תודה לך על התיחסותך למפגשים מהסוג ה-8 שלי,
עם גמלי שלמה...
כתבתי "מכוער" כי הם הרתיעו אותי בצורתם החרקית
אבל מדבריך אני למדה לא להביט בקנקן אלא במה שבתוכו,
הם אכן מביאים לי מסרים חשובים ואמיתיים להפליא...
אני אשמח להמשיך את הדיאלוג בזמן ובמקום המתאים.
תודה מאורגת הזמן 

טרה

22:41 19/09/2002
 איה שלום רב,

איכותו של גמל שלמה היא של צייד.

ההתייחסות שלי לאורגת בזמן היתה כמובן אישית לחלוטין.

אמא אדמה אוהבת גם אותך

טרה 

טרה

22:45 19/09/2002
 סמדר יקרה שלום רב,

איזה שמחה לארח אותך פה במעגל שלנו.

אותה תנוחה מופלאה של גמל שלמה הביאה את הקונג פו ליצור תנוחה מסויימת של תקיפה אני חושבת שנקראת תנוחת גמל שלמה- יותר פרטים כמובן בפורום אומנויות לחימה.

לגבי השלת עור???. איני יודעת, אני יודעת שגם אם כן, לא זו התכונה אותה ידגישו בתרבויות האדמה.

אמא אדמה אוהבת גם אותך

טרה 

גיטה יפה

23:37 19/09/2002
 שלום לך אורגת יקרה,

מהנושא הזה אפשר ליצור אריג יפהפה. גם אלי הגיע חגב כזה, חום, זעיר, מבוהל. הוא נצמד לקיר ושאל את עצמו: איך לעזאזל הגעתי לכאן? ואיך אני יוצא מכאן כמה שיותר מהר?

ריחמתי עליו, לקחתי עיתון מקופל והוצאתי אותו בזהירות החוצה, לגינה, שימשיך שם בשיגרת חייו.

אחר כך חשבתי מה הוא בא לומר לי. כדרכי, בדקתי איזו אנרגיה פיזית יש בו וכמוך שאלתי מהו האיתות הרוחני שהיא מהווה בשבילי. חשתי בו אנרגיה עדינה מאוד, עם הרבה שימחה ו"הגות" (כמו סמדר נזכרתי שבשפה האנגלית הוא נחשב כמתפלל). שהרי אם אנשים רבים מייחסים לו תכונה כלשהי, הוא אכן מקבל אותה, בגלל המגנטיות של המחשבות.

המסר הטלפתי שהגיע עם החגב הדקיק הזה היה פשוט מאוד, שזאת אנרגיה שהגיעה אלי במקרה. השיעור היה כיצד עלי להתייחס לאנרגיות (וגם לתופעות) המגיעות אלי במקרה: לא חשוב אם האנרגיה חיובית או שלילית, מועילה או מזיקה, יפה או מכוערת. צריך לקבל אותה בסבר פנים יפות, ואז לחשוב אם לקבל אותה או לשחרר אותה לחלל היקום, שממנו באה.

גמל שלמה כמכלול, כבעל חיים מן הטבע, וגם האנרגיות שלו, הם תופעה טבעית שהטבע יצר למען מטרות מסויימות, וככזה עלינו לקבל אותו. מתנה מן הטבע. ואולי הוא בכלל ניזון מיתושים? אם כן, יוכלו כולם להתברך בו בבואו לביתנו.
בטוח שאמא טבע מאוד אוהבת את ילדיה הכי קטנים.

כוכב קסום

01:02 27/09/2002
 שלום למשתתפות
ותודה לאורית שהיפנתה אותי לכאן.
לא ראיתי זאת ולכן שאלתי בלינק נפרד על גמל השלמה הירוק והחינני שראיתי לפני כמה ימים, באותו מקום בדוק, בהפרש של כמה שעות, אחרי שבאמצע, כשרציתי להראותו למישהו - נעלם. זה היה מוזר.
גיטה יקרה,
בעולמי אין כזה דבר "במקרה". מה פתאום אנרגיה שנקרתה במקרה? ישנה קריאה וישנם מסרים.
טרה יקרה,
האם גם במקרה שלי מדובר בצייד?
הוא היה גדול מאוד, עמד על מעקה המדרגות ליד המרכז הרוחני שלי, היה יפה מאוד ומרשים בעיני.
מעולם לא ראיתי שם יצור כזה, וגם נדיר שאני רואה את בני מינו.
אודה להתיחסות מבני בריתך וממך,
תודה
אילנה 

אורית אורית

01:56 27/09/2002
  לאילנה ולמי שעוד מתעניין,
הנה עוד פרטים שנמצאו מעניינים בעבורי.

*טוב...כמובן נוכחותו המוגברת בעונת הסתיו. אז הוא "מראה את עצמו" בדחיפות.
*מבין כל משפחת ה"חגבניים" הוא אולי היחיד שאינו צמחוני אלא טורף רציני(!)
ואכזרי...פרט בוגר יטרוף לרווחתו את הצעירים והחלשים ממנו,ונקבה תטרוף את בן זוגה....
*שלא ככל החרקים, הוא נוהג "לדלג" על שלב אחד בהתפתחות. כלומר...במקום-ביצה-זחל-גולם-בוגר, הוא מדלג על שלב הגולם(!) אך כבוגר הוא משיל את עורו כמה פעמים וכנפיו מתפתחות........
לפני שבועיים הבן שלי סיפר לי שראה אחד עצום מעופף....
גם לי יצא לראות כאלה, הם ממש נראים כמו ציפורים כשהם עפים.....
ולהרגשתי, תמיד "מבשרים" משהו למתבונן.

גיטה יפה

00:13 28/09/2002
  כוכב קסום וזוהר,
האמנם אין מקריות בטבע? אין כאוס, אין אקראיות? או שמא זו עוד קלישאה העוברת בכל הספרים והסדנאות, משהו שכולם מקבלים בלי בדיקה? מישהו אמר זאת פעם וזה מצא חן בעיני השומעים...

גם אני חשבתי כך עד שראיתי אנרגיות משוטטות ביקום באופן הסתמי ביותר, נסחפות ונגררות ללא כל תכלית עם הזרם הכללי...

כאשר אנרגיה כזאת, חסרת כיוון ומטרה נתקלת באנרגיה אחרת, בעיניי זאת אקראיות, משהו שקרה "במקרה", בלי שמישהו או משהו יזם אותו. מה שיפה זה, שהמחשבה שלנו יכולה בדיעבד לייחס לה תכלית. אם זאת אנרגיה תבונית, כמו יחידת אנרגיה שניתקה מנפש אנושית או מנשמה שהתפוררה, המחשבה שלנו אכן יכולה להכניס לתוכה כיוון ומוטיבציה, עם הבנת המצב שבו היא נמצאת.

מבחינה אנרגטית את יכולה לומר שבגלל המגנטיות חלה ה"התנגשות" בין שתי האנרגיות, ולכן זה לא אקראי, אבל מבחינת הכוונה, התכלית, והמטרה, יש בהחלט תופעות מקריות בטבע.

גם מבחינת הבריאה את יכולה לומר שאין מקריות בטבע, "שהכל נהיה בדברו"! החוקים המתפיזיים שיצר הבורא הם הסיבה לאופן הפעולה של כל אנרגיה, כמובן.

לאלה מאיתנו המחפשים חוקיות כלשהי בסבך שבו הם נמצאים, נוח להאמין שלכל תופעה יש מטרה של מישהו מאחוריה, כעין סימן דרך. אולם הרי לשם כך ניתנו לנו התבונה וההבחנה, הסקרנות והחקרנות, האינטליגנציה והאינטואיציה. כל כך הרבה כלים מופלאים שאנחנו זונחים כדי ללכת בדרך הקלה ולהאמין ש"אין מקריות"... 

כוכב קסום

01:05 28/09/2002
 בוקר טוב גיטה יקרה,
האם בעיניך ללכת בדרך של:"אין מקריות" זה ללכת בדרך הקלה?
ואם כן הדבר, האם משהו "לא טוב" בדרך הקלה?
אני בעד דרכים קלות, מהנות, זורמות.
מאמץ הינו התנגדות ואי הבנה של הזרימה, לפעמים.
כשהחלטתי כי היקום הזה הוא במת המשחק שלי, כשהבנתי שלכל אחד מהשמשתתפים יש תפקיד, סמל, היות סימן עבורי - כך אני תופסת את העולם וזו הדרך של העולם לתקשר איתי.
אצלי אכן "אין שום מקריות"...לחשוב שמשהו קרה לי במקרה זה לא להבין אותו, את המשמעות שלו, זה להרדים את העירנות שלי ששומרת עלי בזרימה ובהנאת חוקי היקום.
(נו..זה אולי נשמע קצת גדול אבל זה הכיוון).
כל בעל חי הנקרה בדרכי מסמל לי משהו. לא תמיד אני ערה, או מודעת, או חושבת מה באמת.
אבל אם מגיע בעל חיים נדיר, שאינני רואה אותו כל יום, אם מתגלה לי בצורה מעניינת במקום ובזמיםשסיפרתי -
מקרה? נו..רק קריאה ומסר!
לא ידעתי כי בעל חיים יפהפה זה הוא צייד.
לפני כמה זמן מישהי אמרה לי שיש לי ציפורניים יפות.
האם זה "במקרה"? (הן לא היו משוכות בלקה אדומה או משהו מיוחד)
מיד הבנתי את המסר מאחורי האשה (בלי שהיא כמובן תהיה מודעת לו) ואם עכשיו מצטרף לי צייד - אולי זה קורה ליצד הלחימה שלי, הצייד, החושים הדרוכים והערניים.
אין אפשרות שתופיע חיית צייד - להרדם על המשמר ולהאמין במקריות.
תודה.
מקווה שטרה תצטרף אלינו ותביע את דעתה.
חג שמח ומועדים לשמחה,
אילנה 

גיטה יפה

04:45 28/09/2002
  שלום כוכבית חכמה ויקרה,

כל מה שאת אומרת הוא אמת, האמת שלך שאני רואה שהיא עובדת יפה מאוד בשבילך. עובדה שהגעת למה שהגעת!

אענה לך בדרך מישחק המילים כפי שאת אוהבת: מה היא הדרך הַקַלָּה? הרי היא איננה אלא דרך הַהֲקָלָה! כלומר שמי שהולך בה מקבל הֲקָלוֹת בדמות הַקַּלּוּת... ולמי עושים הקלות והנחות? למתחילים כמובן, כדי להגביר את המוטיבציה שלהם, שלא יתייאשו מיד בתחילת הדרך.

דוגמה מהחיים: כשנכדתי היתה בכיתה א´ היו לה תרגילי חשבון כמו שתיים פחות אחד. היא שאלה את המורה שלה כמה זה אחד פחות שתיים, והמורה ענתה לה: אין דבר כזה! כדי שלא להסתבך בהסברים שאינם תואמים את הבנתם של ילדים בני שש, מצאה המורה פתרון משונה שכזה.

לא חייבים ללכת בדרך הקלה. יש שאוהבים לעשות דרכם בכביש המהיר ולהגיע בזריזות ובלי עיכובים מנקודה א´ לנקודה ב´, מעיר אחת לעיר אחרת.

ויש האוהבים את ה-scenic road, הדרך עם הנופים המרהיבים, עם הכפרים הקטנים והאנשים היפים החיים בהם. זאת דרך צרה ומפותלת, הכביש לא מתוחזק טוב, הוא מלא מהמורות, וגם אין הרבה תחנות דלק בדרך, למלא את המיכלים באנרגיה חיונית... בדרך הזאת לא מגיעים מהר למטרה. אף פעם לא צפוף בה ובטח שאין פקקי תנועה, כי לא רבים נוסעים בה... 

טרה

05:14 28/09/2002
 שלום לכוכב קסום,
נסענו לנו לצפון לפסטיבל אדמה, ולכן לא היינו פה בפורום , בינתיים ראיתי שהתפתחה לה שיחה ביניכן, איזה יופי.
משהו קרה לי ברגע שהפכתי להיות שאמן ואני חושבת גם ברגע שנוספו עוד דרכים על הפנים שלי (קמטים) ואני הופכת לזקנה חכמה, מה שקרה שהמחשבה שלי הופכת להיות יותר ויותר פשוטה . ולכן אני לא אתייחס לתכתובת ביניכן מכוון שאינני בדיוק מבינה אותה, אם יש לכן רצון להתייחסותי אנסה להבין את הנכתב.

לעניין גמל שלמה.
לכל חיה בטבע יש איכות, יש אנרגיה, אנרגיה בסיסית שלה יש המון פנים, הרבה אפשרויות. כאשר אדם פוגש את החיה הוא פוגש אותה במקום, בזמן מאוד מדויוק בחייו ולכן לכל פרט קטן במפגשים אלו יש חשיבות.
יש חשיבות לצבע , יש חשיבות לכוון שבו הופיעה, יש חשיבות לשעה ביום ... בקיצור יש חשיבות להמון פרטים שנותנים תמונה מדוייקת על הפירוש. מכוון שאני לא נמצאת במקום כדי לשים לב לפרטים אני משתמשת בבעלי הברית שלי מהעולמות המקבילים כדי לעזור לי. כמובן שככל שיהיו לי יותר פרטים על המקרה אפשרויות המיקוד תהיינה טובות יותר.
גמל שלמה נושא את האנרגיה של הצייד- ממה שכתבו פה את יכולה להבין למה.
לעניין האישי שלך- בעלי הברית שלי אומרים לי שאת נמצאת עכשיו בפני צמיחה חדשה, בפני גדילה (פיזית) לתוך אפשרויות אחרות. כדי שגדילה זו תתרחש יש עניין להשתמש באיכותו של גמל שלמה. צייד נחוש, עוצמתי, ממוקד.
לצערנו איכותו של צייד מופלא זה אינה נחשבת רוחנית בעולמנו המשונה ובגלל זה את נמנעת מלהיות אותה ציידת ירוקה, גדולה ונחושה ולכן הצמיחה אינה מתאפשרת בחייך.
ההדרכה הרוחנית שלך שולחת לך רמזים כבר זמן מה על הענין הזה אולם עושה רושם שאת מתחמקת מהם בצורה עקבית.

זהו , הם לא מוכנים ליותר בשלב זה.
יש ענין שאת תגיבי קודם לכל מה שנאמר פה.

אמא אדמה אוהבת גם אותך

טרה 

גיטה יפה

09:06 28/09/2002
  טרה היקרה,

תודה על הבהרותייך היפות והחכמות!
מעניין שגם המורים שלי ("בעלי הברית" בלשונך) העבירו לי דברים דומים במקרה ממש דומה, שגם אילנה יודעת עליו.
הם אמרו לאותו אדם להפסיק לירות לכל הכיוונים (כתמונת הצייד היורה בלי הבחנה). הצעתם "להתמקד" הופיעה גם בדבריהם אלי, ביחס לאותו אדם.
אם כך, ה"שלמה" שלך אילנה לא הגיע במקרה, כפי שהרגשת!

אנ מאוד אוהבת להצליב מידע המגיע מעבר למסך המציאות... תודה עצומה לשתיכן, אילנה וטרה, צעירות חכמות שלי,
באהבה, מגיטה.

גיטה יפה

09:13 28/09/2002
 אילנה חמודתי,
כוכב זוהר בשמי הצפון,

הגעתי להבנה מסויימת, אולי אפשר לקרוא לה אפילו תובנה. מי שמזמין מקריות לחייו, ובנוי לכך, מקבל אותה. ומי שרוצה שכל דבר יהיה בעל משמעות, סמליות וכו´, מקבל גם הוא את מה שמבקשת נפשו.

הרי אין חוק אחד לכולם בעניינים של בחירה חופשית, הלא כן?

אז שתינו מייצגות דרכים שונות בחיים כמו בכל דבר אחר. הרי בכל תופעה יש אינסוף אפשרויות, לא רק שתיים, ומתישהו נגלה גם את כל השאר.
מה דעתך/ דעתכם??? 

הוספת תגובה       עמוד קודם [ 1 2 ] עמוד הבא

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.