welldone
HELP! צור קשר
חלומות, פשר החלומות
פורום חלומות - פירוש והבנת חלומות, פיענוח סמלים בחלום, משמעויות בחלום, פשר החלומות.
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - חלומות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

דורגה

הנשר    18:16 28/02/2002  

לפניי כשנה בערך, חלמתי שאני רואה נשרים בשמיים. אחד הנשרים צלל למטה והתישב מולי מביט לתוך עיניי. שבוע לאחר מכן ביום שטסתי להודו,ביקרתי ביערות הכרמל וראיתי פוחלץ של נשר, כמו בחלום. מיד ידעתי שגם בהודו יהיה לי מפגש מעניין... בהודו קרו לי הרבה דברים מעניינים עם ציפורים, פעם אחת ציפור עפה והיתנגשה בי היישר לתוך ליבי, ןפעם אחרת ציפור קטנה התישבה לי על הראש. לקראת סוף הטיול כאשר כל הזמן חיכיתי לרגע זה פגשתי בלהקה של כבערך 300 נשרים, זה היה מדהים...
מאז עוד הרבה פעמים הם באים לי בחלומות וגם חיות וציפורים נוספות. מה לדעתך יכולה להיות המשמעות?  

הודיה

04:20 11/02/2002
 נראה לי שהציפורים רוצות להזכיר לך מהויות "ציפוריות" שיש בתוכך. הן כאילו אומרות לך. "אתה אחד משלנו".

עם אילו תכונות "ציפוריות" אתה מזדהה?
אילו תכונות "ציפוריות" מעוררות בך כמיהה וגעגוע?
אילו תכונות "ציפוריות" אתה יכול לממש גם בעודך בגוף-נפש של אדם?

אהבתי את סיפורך
הודיה  

אילנה לשם

12:07 14/02/2002
 דורגה היקרה !

נהניתי מאד לקרא את סיפורך.וחיכיתי להזדמנות הראשונה לענות . באותו יום כשקראתי את מה שכתבת , חברה שלי סיפרה לי שאביה נפטר ופתאום נכנסה לה לבית ציפור - יונק דבש .
" כמה שמחתי היא אמרה היא מסמלת את צוף החיים שמחה .

גם לי היו כמה ארועים מעניינים מאד עם ציפרים .

לפני כמה חדשים עבדנו בקבוצה על חלומות בתנ"ך . עשינו מסע לראות את ברית בין הבתרים . כשקראנו מהתנ"ך לא ידעתי מהו תור .
כמה שעות אחרי זה ב6 בבוקר נכנס תור לתוך הבית שלי ישר לידי בן זוגי. הוא החזיק את הציפור ואמר לי הנה תור בעוד ליבי קופץ משמחה הילדים שלי באו בריצה לראות את הציפור וכשבן זוגי שיחרר אותה היא עזבה נוצות קטנטנות מאחור . זה היה מרגש מאד .

אני עובדת הרבה עם הנשר בטיפולים וכאשר אני מלמדת.
בשאמניזם העברי הנשר מסמל את הרעיון הקוסמי גרעין הרעיון המטרה המחשבה האלוהית . מבט כללי.

בתרבויות אינדיאניות שונות הנשר מסמל חיים ומוות לידה מחודשת ראיה חדשה וגבוהה.ניקוי וטיהור, יכולת לתמרן בחום וקור יכולת הרחה מופלאה, ניקוי וטיהור פיזי דרך מערכת העיכול .

לגבי הנשר מסמל ראיה גבוהה מבט כללי על הדברים עצמה תמיכה ועזרה והגנה .
.הוא עוזר לי לנקות את העין השלישית ואת הראיה שלי .
זכורים לי כמה מקרים מעניינים למשל בסדנא שעשיתי נפגשנו עם הנשר הגדול ופתאום ראיתי את כל הנוחכים בצבעים של אולטרה סגול ואינפרא אדום.

באשר לסיפורייך יש משמעות לסוג הציפור שהתנגשה בך ואיפה התנגשה.
כמובן שלכל ציפור כזו מסר משלה.

אני חושבת שהנשר לפני הודו והנשרים בהודו באו להצביע על גדילה רוחנית טיהור וראיה גבוהה יותר שהתפתחה בך . זה קרה בתחילה בחלומות התבטה במציאות גם בפנימיות וגם בתופעות חיצוניות .

הנשר שכתבת עליו נראה כמשהוא מלא ועשיר מלא תוכניות לעתיד ואפשרויות שמסתכל לתוך עיניך : הי תראי מה יש לי להציע , תראי את כל האפשרויות . ומה בתוכך ???.

הלהקה של הנשרים תזכורת לתוכניות ועדות של מה שכבר יצא לפועל - אישור .זו תמונה של שפע הצלחה ואושר.התגשמות התכניות .

עצם העובדה שאת חולמת על ציפורים כל כך הרבה מראה כי יש לך קשר מיוחד עם יסוד האויר ועם בעלי הכנף .
הייתי ממליצה לך לשוב לתוך חלומותייך וליצור קשר עם הציפורים . אולי תוכלי לעבוד עימן בעתיד .

הציפורים מהוות חיבור בין תת מודע למודע ממש כמו החלימה.

אשמח אם תכתבי לנו דוגמאות ספציפיות לחלומותייך ואנחה אותך כיצד להתחבר לציפורים .

אז להתראות בנתיים .החלומות שלך מקסימים .
אילנה

דורגה

10:16 17/02/2002
 אילנה והודייה שלום ותודה על התיחסותכם לסיפורי.
אילנה האם את חושבת שקיים קשר בין המקרה שלך לראיית הצבעים מהאנשים ליכולתו של הנשר לנצל את זרמי האוויר החמים העולים מן האדמה כדי להתרומם לשמיים, יכולת המושוות לראיית תנודות עדינות של אנרגיה המשתחררת מהגוף? ( לפי מה שכתוב בספרו של טד אנדרוס- שפת החיות).
אני אשמח מאד לספר לכם באופן יותר ספציפי על חלומות שהיו לי ובתקווה שתוכלי לתת לי עיצות.
בחלום אחד ניצבתי במרפסת שמחוץ לחדרי ופתאום ראיתי גבוה בשמיים נשר. וכאן מגיע חלק קצת מצחיק, הנשר עושה את צרכיו ואלה נופלים כמו גרגירים אל המרפסת ליידי. מאד התפאלתי וראיתי בהם כמעיו מתנה או קמיע. לאחר ראיתי על הרעפים שליידי מונחת כנף ענקית של נשר (הרבה יותר גדולה מכנף אמיתית) ובנוסף עוד שתי מתנות שהגיעו ממנו אך לא ממש זיהתי אותם. אני רק זוכרת שאחד מהם היה בצבע כתום והזכיר מעין גזר.
יש עוד חלומות נוספים שהיו לי גם עם חיות נוספות לא בהכרח עם ציפורים. אך על הנשר חלמתי הכי הרבה וזהו החלום שהוא יצר איתי את הקשר הכי משמעותי. בשאר החלומות הקשר היה בעיקרו מבט עין בלבד.
פעם גם חלמתי שכל מיני נשרים חוצים את השמיים מעלי. ופתאום על אחד מהם יושבים שניי אנשים. והם מנופפים לי לשלום וגם הנשר מיסתכל בעני.ואני זוכרת שחשבתי לעצמי למה אני מנסה לתקשר עם האנשים שעליו ולא עם הנשר עצמו. אך בחלום זה לא ברור לי אם זה היה ממש נשר או אולי עיט או ערבוב של שניהם.
ושוב תודה על זמנך אילנה, אשמח אם תוכלי לעזור לי.
דורגה  

אילנה לשם

16:09 23/02/2002
 שלום דורגה .
אין ספק שאת מחוברת מאד לנשר. וזה מקסים ההמלצה העיקרית היא באמת להתחבר לנשר ולעבוד עימו . ממש איך אוכל להסביר פנים מול פנים אבל מה שאוכל לעשות כאן רק להתייחס לחלומותייך .
החלום הראשון מקסים ומתאר תהליך טיהור שעשה לך הנשר בחלום את מתקלפת מליכלוכים שדבקו בך .
הנשר פותח לך את הלב והעין השלישית והוא התיישב בלבך .
הכנף נתנה לך במתנה בכדי שתלמדי חעוף עם הנשר גם במצב עירות .

החלום השני : בחלום זה הנשרים מלמדים אותך את האמנות העתיקה של קריאת סימנים בשמים .
להקה שלמה מסתדרת בצורה של אותיות ומסרים שעליך לפענח .
אפשר לקרא בשמים שמות ( נדמה לי נעמה קרו משהוא כזה)ועןד .
האנשים הם מדריכים שמלמדים אותך עלמ הקרקע .
אמליץ לך למדות על החלום יש בו הרבה ידע .
באהבה אילנה .

דורגה

14:24 26/02/2002
 אילנה שלום
מאד ריגש אותי לקרוא את תשובתך לחלומות שלי. לא הבנתי בדיוק למה התכוונת לגבי האנשים שהיו על הנשר בתור מדריכים. האם אלו הם אנשים מציאותיים,בני אנוש ביקום זה? או שהכוונה לישויות אחרות?
האם יש איזה שהוא ספר שאת מכירה ותוכלי להמליץ לי עליו בהקשר לעבודה עם דמות הנשר? (ספר בעיברית)
ושוב ממש תודה וחג שמח
דורגה  

אילנה לשם

18:16 28/02/2002
 הי דורגה .
התכוונתי שהאנשים הם מדריכים ישויות . עשי מדיטציה על החלום הרחיבי את התמונה . ודברי איתם. בקשר לספר אני לא מכירה אני למדתי כיצד לעבוד עם הנשר דרך מורים ולא ספרים .
לילה טוב לך דורגה (השם שלך מעלה בי זיכרונות יפים מארץ מאד מסויימת )
אילנה
לילה טוב .  

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.