welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

ריקלי

עברתי חוויה לא קלה.
מרגישה חוששת אפילו מאויימת . אשמח אם תשתפו כדי שהפחד ירגע.  

לוטוס

02:22 26/01/2002
 ריקי
אם תשתפי - מישהו מאיתנו בוודאי יוכל לעזור.
הפחד מהלא ידוע רב, אך כשהוא נעשה ידוע - ניתן להגבר עליו.  

ריקלי

06:29 26/01/2002
 דרכה של ריקי קיטרו >>> ללוטוס

להלן דרכה >>> מתוך החוויה האישית שלי בלבד. אך הבנתי שזוהי משנתה ודרכה תדיר.
להושיב את הבן אדם לסתום לו את פיו ולהכנס בו הכי חזק שאפשר >>>>במוגלה , בטענה שהיא רק מוסרת מסר....... ופותחת דרך שנדע שנשנה...... . לספר לו מי ימות לו! יפצע לו! יהרס לו...... לספר לו שחייו זבל והוא חייב להשתנות.
לענות על שאלות שהיא שואלת בשמך את המתקשרים ישוייות שלה..... וחלק שאלות מטעם עצמה בלי שביכלל רציתי את הכאוס שהציגה לי....... ולתת תשובות שלא רצית ואין ביכולתך לעכל לשאת.
מחשבות על הרס נבואות שעשויות להגשים את עצמן. וששואלים להבהרה כפי שעשיתי לספר לי >>>>> שנפגעה עד עומקי נשמתה ושהמתקשרים שלה יכעסו עלי ושבשמים יכעסו עלי ואני עשויה לשלם על כך.
ושאני עשיתי אולי פשע בעצם עירורי על דרכה שמבחינתי היתה קשה עד מאוד....
לו חוסן נפשי קטן לי הייתי מתרסקת אולי... ואחרים פשוט מתמכרים לה.
אין ספק האשה כריזמטית . עם אינטואיציות חזקות עם יכולת שואו מרשימה.... אך מהרסיך ומחריביך לאחר השמיעה שם. ממך יצאו.....
נכון היו גם מעט מסרים מחמיאים אך הטוטאליות של החורבן ולא רק לי מסתבר היא הדומיננטית.......
אני בשוק וכנראה שגם היא כי אני אולי הראשונה שהגיבה שבאה ואמרה במסריך עשית כך וכך.......
במקום לבנות ולהיבנות מכך......
לא ממש ציפיתי לחוויה שעברתי... וזה לא ר בגלל שנאמר שם אלא בגלל הדרך.....
מהרצאה שהיא נתנה מאוד נהנתי אגב. יש לה היכולת לסחוף קהל בדרכה שלה.....

*טל*

11:19 26/01/2002
 ערב טוב ריקילי וברוכה הבאה

בעוונותי הרבים נגררתי אחר חברתי לאותו מקום מסתור בקסריה, אני , סקרנית מאד בכל הנוגע לדברים כאלו...היות ואף מתקשר קורא ופותח
מלבד שתי חברותיי לא ממש קלט אותי לדאבוני
החלטתי לתת צאנס ...העובדה שיש לה גרופיס אולי אומרת משהו על יכולותיה, אשר ממש לא נוכחתי בהם בעת שהותי שם.
את דרכה האגרסיבית מאד אני מפרשת כחוסר בטחון עצמי עצום, אדם בעל בטחון לא היה אומר דברים כאלו ובעיקר לא נוהג בגסות ובסתימת פיות.
אדם, שעוסק בכך אינו חייב לחרוז חרוזים כדי לשכנע שהוא מתקשר, אינו צריך להשתמש בשם הישויות וכל ישותו צריכה להיות מכוונת לעזרה, המידע, שנתנה לי לגבי העתיד היה...שטויות אין קשר בינו לבין המציאות כך גם לא לגבי חברתי, אך נהננו מהשאו, מההצגה, היות ושתינו עוסקות בתחום, צחקנו כל הדרך הביתה, כך שאני מציעה לך לא לקבל את דבריה כאורים ותומים והעיקר ממש לא לפחד מדבריה על הצפוי לך בעקבות חוסר הקבלה של דבריה, היות וסתרתי כל מידע לא מהימן שסיפקה היה בה דחף לאיים..היא מהר מאד ירדה מזה ושיחררה אותי..מצפרניה .
זכרי תמיד שאדם בתפקיד כזה המשתמש באיומים וכוחניות הוא כדי לסחוף אחריו אנשים מכח הפגיעות וחוסר הבטחון בחייו, מה שנכון במקרה פרטי זה ולא מכוחה של האמונה האהבה והרצון הכן לעזרה לזולת.
אדם שמתעסק בנושא הזה לוקח הרבה אחריות עליו וחייב קומנסאנס ורגישות לזולת. ןשמח להיות לך לעזר ולתמיכה ככל שיעלה בידןו.

טל  

לוטוס

11:31 26/01/2002
 ריקילי יקרה, חמודה.
(חשבתי בהתחלה כי את היא ר.ק, אותה הזכרת.מעניין שיש לכן שם דומה?)
בעולם הדואליות קיים אור וקיים החושך, לשם האיזון.
דרכו של האור - בנועם, בהערכה, באהבה, להעניק לאדם את כוחו הפנימי שלו.
דרך החושך - שליטה, מניפולציות - שבאות הן בנועם, במתק שפתיים - שבחים, חנופה ומצד שני - איומים, הפחדות.
אינני מכירה את האשה עליה דיברת ואינני שופטת.
אני רק מעניקה לך כלים להבחנה בין אור לחושך.
ידע והתחברות לדרך האור יעניקו לך כוח. יסייעו לך.
נשמי עמוק, התקלחי, דמייני שהמיים הם גם אור ומנקים אותך מכל השפעה אנרגטית שלילית שיש עליך.
אימרי 3 פעמים בהתכוונות:
"כל מה שבתוכי, מסביבי, מתחתי ומעלי - ש א י נ ו אור, איזון ואהבה - יוצא ממני עכשיו!" (נוסחה לשחרור פחדים וטפילים אנרגטיים הניזונים מפחד).
לא יודעת אם למדת רייקי - אנרגיית החיים האוניברסאלית. אני ממליצה לך ללמוד להרגעה עצמית.
סייעתי פעם לאשה שעברה קורס מזוויע אם סיפורים דומים לשלך. (לא יודעת אצל מי)על ידי כך שלימדתי אותה מחדש איך היא יוצרת את המציאות שלה.
שולחת לך אור ואהבה. עיטפי עצמך בבועה וורודה (אהבה).
גם המנטרה "שמע ישראל ה´" עוזרת להדוף "חושך".
חיזקי ואמצי. אנחנו איתך.
אהבה
ל ו ט ו ס
מה שמותיר בך משקעים של פחד הינו חושך.

ray

12:27 26/01/2002
 שלום לך,
אני לא הייתי ביעוץ אישי אצל ריקי, אבל הייתי בהרצאה שלה וגם דיברתי עם אנשים שהיו אצלה ובאו שוב (עם חברים:)
אחרי שמתגברים על ההלם של ההופעה שלה ושפתה הבוטה במקצת, שנכון אפשר גם בלי זה, אך כל אחד בדרכו, היא דווקא הלכה והתרככה, אם אפשר לקרוא לזה כך והדברים שהיא אמרה על אנשים היו פשוט מדהימים! אנשים לא ידעו מאיפה זה בא להם והזדקקו לכמה דקות להתעשת ולכוס מים כדי להמשיך להקשיב.
והיא דווקא אמרה דברים טובים ואפילו עודדה.
אולי זה קשור ביום מסויים כמו אצל רובנו?
אני דווקא מאד סקרנית ללכת אליה לפגישה וגם מתכוונת לכך.
אולי יש ויכוח על דרכה, אבל לא על כוחותיה
וכאן, אני חייבת הסתייגות קטנה - מישהו שפגשתי אמר לי, שאמרה לו בהרצאה דברים נוראיים ולא נכונים בעליל...
ועוד מישהו אמר שהוא חווה חוויה הפוכה ו"ידוע" שכשהיא טועה היא טועה בגדול, אבל בדר"כ היא צודקת בגדול.
אז לשיפוטכם.
אם אפגש איתה בעתיד, אשמח לחלק את חוויותי כאן.
ובכל מקרה, אנחנו אדונים לגורלנו ומה שנעשה עם כוחות היקום
שעומדים או לא עומדים לרשותנו, זו הבחירה שלנו.
הרבה אהבה,
ריי
אור  

oren_or

18:48 29/01/2002
 שלום ריקלי !

הייתי בהרצאה של ריקי קיטרו לפני יותר משנה.
היא ניבאה נבואות בהמון ביטחון עצמי.
רשמתי את הדברים במטרה לבדוק אם הם יתקיימו.

היום, לאחר זמן רב, אני יכול לומר לך שהיא טעתה בגדול.
הנבואות שלה לא התקיימו.

מה שאני עוד יכול לומר לך, זה שאני חושב שהעתיד לא
קבוע ותמיד יש חופש בחירה. הרבה נמצא בידיים שלך.

כך שגם אם נבאו לך דברים רעים, אני מניח שאת יכולה להמנע
מהם.

שיהיה לך יום טוב !  

רכות

01:26 30/01/2002

היי,

בשבילך

הכל אינו קבוע, והכל ניתן לשינוי והרשות נתונה.

אמר שלמה המלך, לך שן שינה ערבה, ואל תחשוב על הפחד פן הפחד יופיע.

אז כאן זו בחירתך ללכת אחרי הדברים, או ללכת אחר הלב המקסים
שיש בתוכך. שינתב וידע לתת לך את הדרך.

בברכת יום טוב

ריטה  

עדי צוקר

11:18 30/01/2002
 מסכימה עם כל מילה של רכות. אין לי מושג מי זו הריקי הזו- אבל זה לא חוכמה לבוא ןהגיד כמה רע יהיה...החכמה היא להגיד מה ניתן לעשות כדי שיהיה טוב יותר. הכל ניתן לשינוי...צריך רק לעשות משהו בנידון. (לא שהבנתי על מה דיברה...)  

אוריון

12:28 30/01/2002
 שלום לך ......
קראתי את מה שכתבת והאמת שבהחלט יש לך את מלוא המקום לבטא
את שאלותייך .
יקירתי ... תקשורי איומים מהסוג הזה הם ממקום נמוך, אסטרלי
ואין בהם לבין אהבת האנושות ואותך מאומה.
סביר יותר להניח שאותה אחת, שאת מספרת עליה פשוט שיתפה אותך
בפחדיה שלה ואין קשר מחוץ למקרי ביותר בין פחדיה שלה לבינך
בכל מקרה מאחל לך הרבה אור ואהבה, ואם תרצי לשוחח איתי עוד אז יש לי לינק למייל שלי ב :

http://www.aquanet.co.il/vip/almog/

שהוא אתר שמתעסק גם בתקשורים
שם תכולי לראות את ההבדל :-)))
בייי  

רקפת1

15:16 01/01/2012
 שלום ריקילי עבר דיי הרבה זמן מאז העלת הודעה לפורם זה, יש לי חברה שעברה תהליך מאוד דומה למה שעברת וכעת יהא בחחשות חייב לשאול אם יש לסיבה לדאגה אחרי כל כך הרבה זמן?? 

הוספת תגובה