welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים
 
פורום - רוחניות בהנהלת - דונה 
שולח עודכן לאחרונה

יושב אוהלים

 


קסם לא עובד כאן. התפתחות רוחנית לא יכולה להתקיים ללא התפתחות אישית..

את מצעי העבר הגיע הזמן להשאיר מאחור. שם מקומם..
.
הביטוי להיות "מסוגל להמשיך הלאה". צופן בחובו יכולות אשר לא תיאמנה. כי לרצות להמשיך הלאה פירושו לרצות להמשיך ולדבוק במטרה החדשה שלך. זה עם הזמן מביא אליו משמעות עצמית, התמדה, איתנות, ואת ההתחלות של רצון אשר בסופו של דבר מאום לא יכול לו.

אכן כן, יש כל כך הרבה דברים שאפשר להגיד על החדש הזה. מה בדבר תחושת המסירות השייכים לחדש זה..? מה הם לדעתך המרכיבים..?

ובכן, הולכים עם זה עוז לב, כוח, אמונה, נאמנות, תקווה, אמונה במשהו טוב (זה תלוי מה מהות הטוב שבחרת..). קסם המדרבן את האדם להצלחה והכרה. הכרה בכך שכל דבר טוב יש לעבוד בשבילו, לשלם עבורו, לסבול עבורו.

קסם המדרבן את האדם להצלחה והכרה.. בשל כך מתווספים גם חוכמה, אמת, אחריות, ביטחון, אכפתיות, ענווה, סבלנות, שמחת הלב. מכאן הקרנה כלפי אחרים, המעידה על חוסן, תוכן, שלווה, קשר עם דבר בעל ערך, מטרת חיים, פעילות ותחושה שאתה יודע מי אתה ולאן אתה הולך.

היבט חיוני נוסף ביכולת להתפתחות אישית ורוחנית. להשתפר או להיות טוב יותר בחיים האישיים. זה בוודאי תהליך לא קל, ולעיתים קרובות גורר בעקבותיו דברים רבים, שקשה לשערם מראש. כגון התנתקות ממצב צבירה של עדר.

דוגמה מצוינת לתוצאות הבלתי צפויות של התפתחות מתמשכת. ניתן לראות בצורך הצץ ועולה מדי פעם לערוך שינויים, באופן בו האדם מציג את עצמו. יש כמה סיבות טובות לכך שדברים כאלה יקרו כאשר אדם מתפתח..

כדי להבין זאת. קודם כל יש להכיר בכך, שאין זה סביר שאדם מבוגר, יחזור אל ההיסטוריה ה שלו וימחזרם. יקשט את ביתו בצעצועי הילדות שלו, או ילבש בגדי תינוק. זה לא ניקרא שינוי או התפתחות כל שהיא.. זה להיות תקוע עם הישן המחזורי והמשעמם. אסוציאציות עבר אינן רקע להתפתחות.

יתרה מזאת. חשוב להבין שמה שהאדם הינו- זה מה שהוא מעבד במוחו. מקרין, חושב, מרגיש, עושה.. על פי רוב זה גם מה שקובע כיצד הוא אותו אדם "יקשט" את עצמו ואת סביבתו.

אי לכך, כאשר אדם נמצא בהליך של התפתחות רוחנית. בדרך ההתקדמות שלו, הוא יתקל בדברים ששלטו בו בעבר. היסטוריה ממוחזרת. זה אומר גם שדברים העשויים להראות כחסרי חשיבות, כמו השמלה או החולצה שאדם לובש. או הצבע של חדר האורחים, עלולים להוות שיפוטיות אישית של עבר, של העדר, או מניעה ועיקוב להמשך ההתפתחות. בכך שהם גורמים לאדם להתחבר מחדש, שוב ושוב, אל מה שהיה והוביל אותו עד הלום. על האדם המתפתח מוטלת האחריות לקשט את עצמו עם חדש ולא למחזר את עברו. האגו שלו. אגו זה דבר מדרדר.

באופן כללי, ככל שאדם מתפתח, כך גוברת בו הנטייה לייצוב מעודן יותר בצורתו ובמתכונתו (יש להבין שרמת העידון אינה נמדדת על פי גובה ההוצאה הכספית). שכן מה שאדם בוחר לשים מחוץ לעצמו. משקף את מה שיש בו בפנים.

אז לאלו המעוניינים הבא ונמשיך.

כדי להיות מסוגל להמשיך הלאה נחוצים אומץ לב, בת, בן לוויה של אומץ לב, החלטיות, אשר היא עוד חלק חיוני ביותר בתהליך בניית סיבולת, וכן מידה טובה של דבקות עיקשת, ביחד עם היכולת להמתין בסבלנות. משום שבהתפתחות אמיתית שום דבר לא קורה בין לילה. אינטרנט אינו תחליף...

יש להבין שאי התפתחות היא מיידית, כל הזמן. יתכן שהמערכות שלך אפילו אוהבות להיות תמיד ומיידית. משום שזה מה שלימדת אותן בעבר.

אבל התפתחות אישית או רוחנית אמיתית לעולם אינה מיידית. לעיתים קרובות הדרך אליה ארוכה מאוד..

אם התפתחות הופכת למרכז הפעילות בחייו של אדם. אזי תחושה מוזרה תתפתח בו. כאילו הוא "נעדר.." או "עקור..". תחושה שעליו ללמוד לחיות איתה למשך זמן רב.

על כן, מוצע לך להעתיק את "להיות מסוגל להמשיך הלאה", או כל תזכורת אחרת אשר נוחה לך. לשים את זה במקום שבו תראה את זה לעיתים קרובות. כתזכורת, כתמרור שיזכיר לך את מה שהחלטת לעשות ולהתפתח בו. עליך להבין שאתה צריך לשבץ בחייך תזכורות, תמרורים, שעונים מעוררים ואתגרים עצמיים. כדי שתתמיד במסלול ולא תרפה, או תחליק בחזרה או תשוב לשגרה. להיות מסוגל להמשיך הלאה היא תזכורת אחת שכזאת.

לבסוף, כאשר אתה מתחיל במסע החדש והמתמשך, אם אתה מתחיל, חשוב שתקבע סימן של התקשרות אל הכוונות שלך, שיכול לחבר אותך אליהן על בסיס ארוך טווח.

דרך אחת לעשות זאת היא לבחור לדוגמה משהו, פריט מרכזי אל חייך אשר יכול לחבר אותך אל החדש. שאותו אתה מקשר עם המטרות והכוונות החדשות שלך, ושלתוכו אתה יוצק את ההיסטוריה של ההגשמה שלך. אך ברור שכדי שתהיה לפריט החדש, המסמל בשבילך את הדרך החדשה שלך. דרך עם משמעות אמיתית כלשהי בחייך. עליך לכבדו ולהוקירו וכבר מלכתחילה.

כשאתה לא יודע לאן אתה מפליג, שום רוח לא תעזור לך..

תודה בעד תשומת הלב. 

אין תגובות להודעה זו

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.