welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים
 
פורום - פסיכולוגיה רוחנית בהנהלת - רונית נשר 
שולח עודכן לאחרונה

הדור האחרון

משחק החיים    16:55 19/10/2015  

 

משחק החיים
בתאריך 22.5.2002 יצאה סטודנטית בשם ערין אחמד לפיגוע התאבדות בראשון לציון. היא התכוונה לפוצץ את עצמה ותכננה להתפוצץ כאשר תינוק לא רחוק בעגלה חייך אליה. באותו רגע התחרטה, יצרה קשר עם מפעילה מגדודי "אל אקצה" של הפתח לבקש כי יסיעו אותה חזרה. היום היא מיסיונרית של שלום.
בסופו של דבר, ערין אחמד לא ביצעה את הפיגוע. והסיבה: היא ראתה תינוק מחייך אליה, הרצון שלה עבר שינוי והתוצאה הסופית היתה שהיא לא מימשה את פיגוע ההתאבדות.
למה הבאתי את הדוגמא הזאת?
אנחנו רואים שלכל תרחיש שמתקיים בעולם שלנו יש תוצאה מסוימת. כשמחבל מבצע פיגוע דקירה אני בעצם רואה מולי את השלב האחרון במשחק החיים.
למה אני קורא לזה משחק החיים? כי בעצם כל מה שאני רואה בחיים שלי הוא כבר תוצאה. אני אסביר: לפני שמחבל דוקר, קיימת בו מחשבה לדקור. ומהיכן מגיעה המחשבה לדקור? מאותו רצון פנימי שלו לממש את רצונו. אבל זה בדיוק כמו בכל דבר בחיים שלנו, אני רואה מישהו ניגש ונוגס בתפוח, אותה מחשבה לגשת ולנגוס בתפוח היא תוצאה של רצון לאכול את התפוח.
אני רואה שהרצון שלי הוא המקור, השורש הראשוני לכל פעולה או מעשה חיצוני.
אם כך: במידה והייתה לי יכולת לפעול על הרצון, לעשות בו שינוי, האם שם הייתי מרכז את כל המאמצים שלי על מנת להשפיע על כל דבר בחיי?
יכול להיות שאם הייתי מסוגל לשנות את הרצון הייתי יכול לשנות את כל התרחישים והתוצאות בעולם? ונגיד שהתשובה חיובית, האם זה בכלל אפשרי, האם בכלל קיימת יכולת לשנות רצון של אדם? לבצע ברצון שלו מניפולציה כזאת שתגרום לו לשינוי פנימי וכתוצאה מכך גם על מחשבותיו ומעשיו?
אנחנו רואים שלמשחק פשוט ביותר יש חוקים ואם אנחנו לא מכירים את החוקים או לא יודעים אותם אז אחד מהשניים: או שאנחנו לא משחקים , נמצאים מחוץ למשחק, לא יכולים לפעול בו, או שאנחנו מנסים לפעול בתוכו ואז אנחנו פשוט ניזוקים או מפסידים או מקלקלים. זאת אומרת בכל משחק, אפילו במשחק הפשוט ביותר, צריכים להכיר את חוקי המשחק כדי שנהיה בו שחקנים.
אם כך איך זה שבמציאות ובעולם כל כך מורכב כמו שלנו אנחנו לא באמת מכירים את החוקים, עובדים בצורה אינסטינקטיבית שהטבע ברא בנו אבל לא באמת מכירים את חוקי משחק החיים. במשחק החיים יש חוקים והחוקים האלו זה לא לשים כיפה ולא לקום בבוקר או לעשות איזה מצוות. אלה חוקים אחרים. לא, אני לא מדבר על החוקים הרגילים שבין אדם לחברו, שאני רואה זקנה בכביש ועוזר לה לחצות את הכביש או קם לזקנה באוטובוס.
אני לא מדבר על החוקים האלה .אני מדבר על הכוונה הפנימית שאנו עושים על כל מעשה בחיים שלנו.
בואו ננסה לרגע לברר מה זה הדבר הזה שנקרא רצון ,ואיך העולם שלנו פועל כדי להבין על מה אני מדבר, כשאני מדבר על זה שצריך להלביש כוונות על המעשים שלנו.
כל פעולה שלנו זאת בעצם תוצאה, שאני רואה עכשיו משהו טעים מולי אני רואה משהו רואה וטועם משהו, צריך להבין שיש קודם מחשבה איך לגשת ולממש משהו, לממש מה? רצון. אז יש רצון שקודם למחשבה. הרצון הוא הקודם, הוא השורש שגורם לכך שהמחשבה תפעל ואם המחשבה הזאת אני אגש ואבצע איזה פעולה. כלומר מה אני בעצם רואה בעולם שלנו? אני בעצם רואה עולם שהוא עולם של תוצאות. עולם של תוצאות זאת אומרת שאני לא רואה באמת מה מניע את העולם הזה אני רואה בצורה חיצונית איזה תמונה סרוגה , אני לא באמת רואה את אותם הקשרים שמקיימים את אותה התמונה הסרוגה. אין לי את החושים או את הכלים לדעת באמת מה הסיבות שמקיימות את אותה המציאות שנמצאת לפנינו. אז בעצם אני חי בסוג של מציאות מדומה. אני בעצם משייך לתוצאות, לפעולות שאני רואה את השורש למה שקורה בעולם שלנו.
אך עדיין הם תוצאות בלבד ולא המקור או הסיבות.
אז מה באמת חשוב לנו בחיים האלה? הפעולות, התוצאות שאני רואה מול העיניים שלי או בעצם הכוונה הפנימית שלי על פני אותם רצונות שלנו שאנו בעצם לא מודעים אליהם. אז העולם שלי הוא בעצם עולם של תוצאות שהסיבות להם נמצאות באותם כוונות שאנו בונים עפ כל מיני רצונות שכל פעם קופצים לנו ואנו רוצים לממש.
אז מה הקשר עכשיו לחוקים? יש חוקים בעולם שלנו שאנו יודעים, רואים אותם וחווים. אני עכשיו אכניס יד לאש אני אקבל כווויה, אני אקפוץ מגג של שתי קומות אני אפגע, את זה כולם יודעים.
אבל האם יכול להיות שיש כאן עוד חוקים שבמהלך ההתפתחות שלנו אנחנו עדיין לא מכירים? חוקים שכמו בכל משחק פשוט, אנחנו צריכים לדעת, להכיר כדי שנוכל להפעיל אותם? חוקים שאם נדע להפעיל אותם, נדע לשלוט בעולם שלנו? נוכל באמת לשלוט בחיים שלנו, נוכל באמת לעשות ולגרום לכך שמה שמשתלשל לנו לעולם הזה יהיה נתון לידיים שלנו ואז באמת נוכל לעשות ולגרום לעשות עולם יותר טוב והאם יכול להיות שדווקא לעם שלנו - עם ישראל, יש בחירה חופשית ואפילו מחויבות, לגלות ראשון את הסיבות לכך שאנו מופעלים, לגלות בעצם את החוקים שמפעילים אותנו, לגלות שאנו אחראים בעצם על המציאות הזאת ושבעצם לכל השונאים שלנו למרות שהם נראים ממש זוועתיים, אין שום יכולת לבחור במה שהם עושים וזאת כדי שאנחנו נממש בפועל את המחשבה שקיימת, מאחורי משחק החיים?
במהלך ההתפתחות אחרי כל המיסטיקות, הפילוסופיה והפרדיגמות של הפסיכולוגיה , נגלה משהו אחר.
אז מה באמת חדש כאן? שמעל החומר הזה שאנו רואים מעבר לכל מה שאנו יודעים על המוח, מעבר לכימיה במוח ולחיווטים החשמליים במוח ו,ו,ו,ו,ו, נגלה שקיים כוח קדמון, ראשוני שגורם לכל הדברים לקרות להתרחש ושאנחנו צריכים לא רק לדעת איך המוח בנוי ואיך לשלוט באדם על ידי תרופות שמשפיעות בצורה כימית וכו, אלא ללמוד על הכוח שנמצא מעל כל זה ואף להיות בקשר עם אותו הכוח שהוא הקובע מכיוון שהוא הרצון הכללי, ודווקא אנחנו בעלי הבחירה לגלות את אותו הכוח, לא רק לעצמנו אלא לכל העולם, ועד שלא נעשה את זה, נרגיש כמו בסיר לחץ מוקפים באויבים.
במשך אלפי שנים רודפים אותנו, הורגים ומשקרים,האום תמיד היה ויהיה נגדנו ולא משנה מה שנעשה אפילו נהיה הכי טובים עדיין יבואו אלינו בטענות. אחרי כל כך הרבה זמן שאנו עדים למציאות הזאת, האם עדיין ניתן להגיד שאין כאן משהו שיטתי?
יש פה "משהו", רק שאנחנו לא מבינים אותו, אך יחד עם זאת, חובה עלינו להבין אותו, וככל שנקדים להבין ולממש אותו, כך יהיו לנו חיים יותר טובים יותר, כך נוכל לשלוט בגורל שלנו. סוף כל סוף, וסוף כל סוף פעם ראשונה בחיים שלנו שעם ישראל באמת ידע מה הסיבה לכל הצרות ולהבין שהצרות האלה קשורות בעצמו! בכוונה הפנימית שלו, ודווקא בלימוד החוקים המתאימים לאותה אנושות מפותחת של המאה ה 21 , אדם יכול להכיר את המשחק. איזה משחק? משחק החיים. וכך להביא טוב לעצמו ולעולם כולו.  

אין תגובות להודעה זו

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.