welldone
HELP! צור קשר
חלומות, פשר החלומות
פורום חלומות - פירוש והבנת חלומות, פיענוח סמלים בחלום, משמעויות בחלום, פשר החלומות.
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - חלומות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

Yuvalif13

אני שני חלומות שחרוטים לי במוח ואני לא מצליחה להוציא את התמונות שרצות כפלאשבקים בראשי, כאילו החלום באמת קרה. אחד מלפני חודשיים ואחד מהיום. אני באמת חייבת לדעת את הפירושים לשניהם. נתחיל מהתחלום של היום ואולי נמשיך לשני.
מקרא: מיקי, בן זוגי, בעל אחות קטנה אחת.
עדי, חברה טובה כבר 4 שנים, בן זוגה הוא אור.
החלום:
אני ומיקי יושבים אצלו בבית אבל זה לא הבית שלו במציאות אלא רק בחלום. לבית יש 2 קומות ו2 גורמי מדרגית אחד מעל השני במרחק של כ2 ס״מ. מדרגות רגילות עם ריצוף של גרניט פורצלן ומעליהן מעין ״כיסוי״ שנמצא כ2 מטר מעל של מדרגות אשר בנויית מברזל ויכולות לזוז ולגרום לך ליפול.
בחלום למיקי יש אח בכור בנוסף לאחותו במציאות, למרות שבמציאות הוא האח הבכור. החדר של האח הבכור נמצא ממול לחדר שלו.
הבית גדול, מרווח ומלא בחדרים.
אני ומיקי יושבים בחדר שלו ואז עדי מצטרף ומספרת, שלושתינו יושבים על המיטה בחדרו של מיקי ומדברים. דיברתי עם עדי על הטיסה שעתידה להיות לה עם אור, בן זוגה, והיא אמרה שהם טסים ומחר ושהיא מתרגשת.
ירדתי לקומה למטה על מנת לשתות כוס מים כשעל ראשי קסדה של שחקני פוטבול שהיתה אצל מיקי בחדר. הסתבכתי עם המדרגות כי הצירים של חלק מהם זזו והמרחק בין מדרגה למדרגה היה גדול מידי, ואז נזכרתי במדרגות שמתחתיהן, אז ירדתי דרכן בישיבה על המדרגות וכמעט נפלתי. כשעליתי בחזרה למעלה, בקלות, ראיתי את מיקי ועדי מצחקקים ומסתכלים אחד על השני כשפרצופו של מיקי מרוח במייקאפ של עדי, כולל על השפתיים, דבר אשר בלט משום שגופה של עדי שזוף לעומת גופו של מיקי.
הפנתי את גבי והתחלתי להתקדם לכיוון המדרגות ולומר ״אני לא מאמינה שעשיתם לי אתזה..״ חיכיתי ליד המדרגות ושמעתי אותם מתנשקים וכשבאתי להציץ ראיתי את צילו של מיקי, אשר התקדם לכיוון המדרגות על מנת לשטוף את פניו בקומה התחתונה. הלכתי אחריו בוכה והתחננתי שיגיד לי שהוא לא עשה אתזה והדבר היחיד שהוא אחר זה ״דיי יובל אין לי כוח לשטויות האלו״ תוך כדיי ששוטף את פניו ואת שיערו בכיור.
עליתי למעלה בצעקות של ״אני לא מאמינה שעשיתם לי אתזה! במיוחד את יא זונה! הייתי בטוחה שאת חברה שלי!״ וכשאני עולה לקומה למעלה אני רואה את אחיו של מיקי ובת זוגו נכנסים לחדר של אחיו, ואת עדי שוכבת על מיטתו של מיקי עירומה ומחכה לו כשהדלת פתוחה.
״למה את עושה לי את זה?״ שאלתי.
היא ענתה לי ״נמאס לי כבר מכם, אני כבר לא יכולה לסבול אתכם כזוג, ומסתבר שגם הוא״, והוא עלה למעלה, נכנס לחדר וסגר את הדלת.
ואז התעוררתי.
הצילו..? אני כבר מבולבלת ומרגישה חסרת אונים.. 

אין תגובות להודעה זו

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.