welldone
HELP! צור קשר
יוגה, מדיטציה, אושו,מיסטיק רוז,איינגר יוגה,חשיבה חיובית,דמיון מודרך,קארמה,טרנס,שיטות מדיטציה,שיטות יוגה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - יוגה ומדיטציה בהנהלת - טל רביד 
שולח עודכן לאחרונה

Mastmake

Pleiadian Alaje meditation    11:26 20/08/2014  

https://www.youtube.com/watch?v=eKncH1M1hU0

אתה מושך אנשים או מצבים, כאשר אתה יוצר את האנרגיה הנכונה עבור זה. באמצעות אנרגיית הלב ומדיטציה, אתה מתפתח מהר יותר, כי אז אתה מכוון על המקור, התודעה המרכזית הקוסמית. מדיטציה היא הדבר שגורמת לך שלווה ורוגע. זה לא רק לשבת בשקט, אלה גם כאשר אתה קורא, מצייר, שר, מטייל בטבע או נותן אהבה למישהו. כל מה שגורם למוח שלך להקרין גלי אלפא ותטא.

עם זה בראש,
בוא נעשה מדיטציה קצרה כדי להפעיל את האנרגיה שלך,
לנקות את כדור הארץ מפני אנרגיות הרוע.

מדיטציה

שב רגוע. חשוב להיות רגוע, כך האנרגיה יכולה לזרום בקלות. תעצום את העיניים, כך שאתה לא מוטרד משום דבר.

תרגיע כל חלק בגוף שלך. תתחיל עם הפנים, תרפה את המצח, תרגיע את הלחיים שלך, אל תנשוך עם השיניים.

תרגיע את הצוואר, הידיים, האצבעות, אל תקמוץ אגרופים, תחוש רגיעה ברגליים ובכפות הרגליים.

עכשיו קח שלוש נשימות עמוקות, ובכל פעם שאתה נושם פנימה, גרור את אנרגיית האור הקוסמית שנמצאת סביבך לתוך הגוף שלך. בעודכם נושפים, תראה איך האנרגיה מנקה את גופך מכל אנרגיה רעה שאתה לא צריך, תוציא את כל האנרגיות המיותרות החוצה ותן להן להיעלם.

בכל פעם שאתה עושה את זה, אתה נהפך להיות יותר בהיר ויותר בהיר. זכור, מחשבות הן אנרגיה, הן מתחילות במישור האתרי (Etheric plane) וגורמות השפעה על הגוף הפיזי שלך.

אז בכל פעם שאתה נושם פנימה והחוצה, אתה נהיה יותר בהיר ויותר בהיר. אתה ממלא את הגוף עם אור לבן טהור ואוהב. זהו האור הזוהר של המקור. התודעה של הקיום.

האור גודל וגודל ואתה נהפך לכדור אור גדול וזוהר.

תרגיש את השלווה, את החוכמה ואת האהבה של הקיום. אפשר לאור הזה לאזן ולרפא אותך, איפה שיש צורך.

ראה איך כל הצ´קרות שלך "מרכזי האנרגיה" מופעלות ועובדות בתאום. הן כולן מתחילות להשתלב יחד ולהיפגש באמצע, בלבך.

תרגיש איך הלב שלך מתחיל להיות חם וחזק.

אמור לעצמך:

"אני מוכן לחוכמה, אני מוכן לאהבה"

"התודעה והיצירתיות שלי מתרחבות בהתמדה"

"אני בריא וחופשי ממערכות וחסימות אנרגטיות"

"אני חופשי מכל הדתות ומערכות אמונה ואני לוקח אחריות על חיי"

"המניעים שלי נמצאים בהתאמה עם הקיום"

"אני ידידותי ומלא חמלה"

"אני נותן ומקבל אהבה"

"אני חי חיי אהבה"

עכשיו תביט על עצמך על כדור האור, הוא נהיה כל כך גדול שמכסה את כדור הארץ כולו.

תדר האהבה מנקה את כדור הארץ מכל האנרגיה השלילית. ראה כיצד נשרפות האנרגיות החשוכות ומערבולת האור מנקה אותם. במישור האסטראלי זה באמת קורה ולכן תהיה גם השפעה על מישור הפיסי.

אתה יכול לעשות את המדיטציה הזו בכל עת שתרצה.
זה יגביר את האנרגיה הרוחנית על פני כדור הארץ,
כך שלכל אחד יהיה את ההזדמנות להתפתח.

זכור, הכול הוא אנרגיה וזמן אינו קיים בתחומים גבוהים יותר.

זמן זו היא הקונצפציה (התפיסה) התלת-ממדית של כדור הארץ.

הזמן והמרחב הוא גמיש.

תחשוב אוניברסאלית.

תחשוב עם אהבה.

אהבה היא המפתח.

להתראות. 

dani_gl

11:26 20/08/2014

חחחחח
לזה את/ה קורא/ת מדיטציה?
חביב.

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.