welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - לנוער בהנהלת - מירי - M 
שולח עודכן לאחרונה

davidR

הסיפור שלי ככה.. ממתי שנולדתי היה לי תמיד "שריטות" שלא היה לאפחד מהסביבה שלי במיוחד למשפחה.. נולדתי למשפחה מאוד חרדתית (אגו מנופח מאוד) ולא שפויה.. גם אני נולדתי אם צד לא שפוי (האגו המנופח) אבל תמיד היה לי הרגשה של יודע דברים שלא קיימים מרגיש חש וכו´ גם היית לי תחושת בטן בבית ספר שסבתא שלי נפטרה חזרתי הבית וסיפרו לי שסבתא שלי נפטרה אבל לא דיברתי על המקרה הזה אם אפחד... שהגעתי יותר לגיל ההתבגרות (הגיל שבוא "הצ´אקרות נסגרות לאט לאט והאגו קופץ) היה לי ממש קשה לשלוט בעצמי.. הייתי מאוד אנרגתי לא הייתי שולט במעשים שלי בא לי לפגוע במישו ישר הייתי פוגע בוא תמיד היית לי תחושה שאני יודע מה הסביבה שלי חושבים ואם הייתי שואל "אתה חושב ככה וככה?" הייתי נענה בחיוב ובסוג של הפתעה "איך אתה יודע?" .. כאילו נולדתי אם רמות מאוד רוחניות .. אבל האגו שלי הוא ההפך המוחלט לרוח שבי את כל הרוחניות השתמשתי בשביל הגאווה (אז לא ידעתי מהם המוסגים האלה פשוט הייתי פועל לפי הרצון) .. הייתי פוגע באנשים בדרכים מאוד מתוחכמות הייתי מגלה בקלות מהם הנקודות רגישות של אנשים "לא רצויים" בבית ספר והייתי מעליב אותם דרך הרוח בצורה מאוד מתוחכמת גרמתי להם להשתגע הורדתי להם תביטחון והכי חשוב עשיתי את זה בשביל שהסיבה "שלא אהבה אותם" לצחוק עליהם מהבדיחות המתוחכמות שהרצתי עליהם.. בגיל 12 וחצי הגיע אליי חוק הבומרנג הייתי בפארק הירקון שתיתי מיים שטיפטפו בהם אסיד לא יודע כמה אבל טיפטפו כמות נדיבה.. הייתי צמה ובאותה תקופה לא ידעתי מזה "סמים" "פסיכודלים" "רוחניות" פשוט הייתי פועל לפי הרצון לא ידעתי תמוסגים האלה.. ראיתי תבקבוק מים הזה בצד והייתי צמה שתיתי אותו (כנראה שכחו אותו שם) והתחלתי פשוט להכנס לאמאמאאמאמא של האגו.. לא ידעתי מה קורה לי חשבתי שאני הולך למות התחלתי להגן על עצמי בלי הפסקה על "אני עליון" וגאווה וכו´ .. מאז כאילו הצ´אקרות נסגרו ולא זכרתי למחרת שזה קרה.. לא יכלתי בכלל להסביר מה חוויתי התכווצתי במקום להפתח.. כאילו אם זה היה קורה למישו שהיה נולד רוחני הוא לא היה מתרגש מזה בגלל זה יש מצב שחכתי או שהדחקתי את זה ממש למטה כי זה היה פשוט אימה של החיים.. בקיצר קיבלתי "עונש" עד גיל 18 כל השנים האלה מגיל 12 עד עכשיו (17.6) רק סבלתי תסבל של החיים.. "חוסר ביטחון" מוחלט.. מוח שרוט לגמרי.. פרנויות דיכאון ובעיית עצבים.. הייתי בחמש אישפוזים לא ידעתי למה אני מרגיש ככה לא הבנתי שאלתי פסיכולוגים אמרו לי "בגיל ההתבגרות יש הרבה שינויים" .. האמנתי להם כי לא זכרתי שזה קרה בכלל.. הייתי במלא מסגרות כלום לא השתנה בי.. תמיד שהייתי עושה שכטות היו עולות לי סטלות מפחידות ולא הבנתי למה.. (לא ידעתי שזה פלאשבקים).. בקיצר לא מזמן בגיל 16 נלדקתי "פעם ראשונה" ופשוט חוויתי את כל החוויה הקודמת מחדש והיא גם עלתה לי לזכרון ואכלתי עוד סיבוב... מאז הייתי פלופ לגמרי לא מודע לכלום בכלל הייתי מנותק מהגוף בלי טיפה של רוח והתחלתי לקבל "מסרים" שזה היה מגיע לי שזה עונש שלימד אותי התחלתי לטפס לאט לאט דרך המסרים התחלתי לגלות רוחניות.. להיות מודע לרוחניות יותר נכון.. ללמוד על הגאווה ועל האגו הפנימי שלי על אשליות ומציאות.. והכל גילתי לבד אשכרה!! חוץ מהצ´אקרות מדיטציות והדברים האלה שקראתי באינטרנט והסבירו לי אנשים. הכל גילתי לבד גילתי מזה אגו מ0 ומיליון ואחת מוסגים כאילו הייתי מצד שני גם מנותק מהגוף אולי טיפה אנרגיות לגרון בשביל "לשרוד" אבל הייתי מנותק.. כל פעם שטיפסתי גילתי יותר ויותר דברים ומצד שני הרבה אנשים אמרו לי בסביבה שלי שאני חולה נפש ולמדתי לקח לא לדבר על זה.. הגעתי עד עכשיו למצב שאני מבין שאין לי עוד הרבה לחיות (לא יותר מתיי אני ימות אבל אין לי הרבה) ושאני צריך לחזור בתשובה כי לא סתם יצא לי להוולד בגוף במשפחה דתית ויהודית.. אני צריך עזרה יש אנשיפ שקיבלו מסרים כאלה?? יש מישו מיוחד שיכול לעזור לי בנושאים האלה?? במיוחד באגו וגאווה וללמוד איך יותר להשתלט עליהם כי אני מבין שאני יותר מדיי עצמאי ואני צריך קצת את עזרת הצד.. גם המשפחה הסגורה שלי כל הזמן חושבים שאני חולה נפש בגלל שאני נפתח יותר מדיי.. אני צריך מישו כזה ואני בן 17 וחצי ואני יודע יותר מידיי דברים שזה כבר מלחיץ  

Mastmake

16:23 19/08/2014
 תן מבט לכאן:
http://www.idan-hadli.co.il/forums/reply_list.php?topic_id=36272&t_subject=%E4%E7%E9%E9%E6%F8+Alaje+%EE%EF+%E4%F4%EC%E9%E0%E3%E5%FA&forum_id=18&f_name=%E7%E5%F6%F0%E9%ED+-+%EE%F1%F2+%E1%E6%EE%EF&forum_id=18&navid=6&

ואם יש שאלות על תתבייש. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.