welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

vm06629

שאלה חשובה ומהותית    00:21 26/03/2012  

שמי הוא נאור שמריה, שם אמי הוא שושנה, ונולדתי ב-12.9.1984, בשעה 9 בבוקר לערך.

המצב הוא כזה: מאז היותי ילד, לא היה קל בעבורי "להסתדר", עם החיים בעולם הזה. בתחילת שנות ה-20 לחיי, התחלתי להשתמש בחומרים פסיכו-אקטיביים שונים (ממריצים, כדורי הרגעה ושינה, אלכוהול, משככי-כאב נרקוטיים, וכו´). כבר שנים, שאני מבלה במלחמות האלה, בהתמכרויות, בדיכאון, בחרדות ובפחדים, ובחוסר הרצון הכללי שלי, המורגש בנשמה איפשהו - לחיות את החיים בעולם הזה.
הייתי בשבוע שעבר אצל מישהו, אשר עוסקת בתקשור, נומרולוגיה וקלפי טארוט, והיא אמרה כי אם אמשיך במתכונת הנוכחית (דהיינו, בשימוש הנרחב שלי בסמים) - בואו נאמר כך - את גיל 30, אני כבר לא אראה.
היא גם הוסיפה, שדבר זה, ניתן לשינוי, בתנאי שאפסיק את השימוש בסמים.

השאלה המהותית בה מתלבט אני, ושמח הייתי לקבל ייעוץ (אפילו כללי), היא, האם "שווה" להמשיך לחיות בעולם הזה, להפסיק את השימוש בסמים, שזה דבר מאוד לא קל בפני עצמו, ולעשות כל מה שנדרש כדי להמשיך לחיות?
או, האם המשך חיי, עתיד להיות רצוף סבל וייסורים, מאבקים בבעיות רגשיות ונפשיות ובדיכאון, פחדים וחרדות, ושום שינוי משמעותי לא עתיד להתרחש (ובמקרה כזה, אני מעדיף כבר לחתום על "טופס השחרור", מה שנקרא, מהחיים האלה, להמשיך את השימוש בסמים ולסיים את הקיום שלי בזה העולם, בפורמולציה האנושית הנוכחית שלי - בעתיד הדיי קרוב).

אני באמת לא יודע מה לעשות, במה לבחור, ואיזו החלטה לקבל... אשמח לקבלת עזרה וייעות והכוונה, בהקשר לדברים אשר ציינתי לעיל.

תודה,
נאור שמריה

Pan

00:21 26/03/2012
 נאור, שלום עלייך. בעזרת כל שם ותאריך.

הסר כל ספק מליבך. החיים האלה יכולים להכיל את האושר שלך. את האהבה שלך. את המרוצות שלך מהחיים. שווה לחיות אותם, הסר כל ספק, ובכך - תפתח את הדלת הראשונה.
בכך שתאמין בלב שלם במצב שבו אתה בחיים ויש לך חוויות של אושר, אהבה וקבלה סביבך - אתה מגדיל את הסיכויים שלך לעשות משהו בנידון ולהצליח - באלפי מונים.

בכל מה שקשור לסבל, יסורים, מאבקים, בעיות ודיכאון - קשיים לא יחסרו בדרך.
כעת הקשיים בחייך הם מהסוג שאתה חווה, יכול להגיע יום בו לא תזכור מתי לאחרונה היית ב"דיכאון", אבל קשיים יהיו עד הסוף. אם אתה באמת מעדיף להיות מאושר, עלייך לקחת את האחריות להמשיך להעדיף זאת גם כשזה אומר שהמצב, השלב שלך בחיים וההתמודדויות סביבך - מצריכות קצת יותר מבעבר. היה אמיץ.

אלבר קאמי פותח את אחד הספרים המוכרים ביותר שלו בטענה כי "השאלה הפילוסופית היחידה שנותרת לנו בחיים האלו - היא האם לחיות, או למות."
שייקספיר.

מילת המפתח לקבלת תשובה בהירה לשאלה הזאת היא "אחריות".
אחריות היא מילה גדולה, היא ענקית, היא חובקת כל - ברגע שאתה מוכן לראות כיצד אתה מהווה חלק בלתי נפרד בבריאה של יקיצה שלך - כל רגע ער. אתה אינך הגורם היחיד, סביבך הולך וגובר לו טורנדו עוצמתי ביותר של דברים שמוצאים חן בעינייך, ודברים שממש לא מצאת בהם שום חן. ואתה עומד הן במרכז הטורנדו הזה והן משתולל בתוכו.
אם החיים שלך נראים כעת כשמשהו ש"שווה" לוותר עליו - זה לא רק, אבל גם בגלל התרומה שלך, בגלל ההשתתפות שלך.

האחריות היא שלך בין אם אתה לוקח אותה לבין אם לא.
אני מציע שאם תחליט פתאום להכניס צ´אנס לחיים האלה, להגיד שאתה הולך בדרך הזאת איתך באש ובמים - תכניס קצת "רוחניות" ללוח הזמנים.
תלמד כמה טכניקות של נשימות ותבחר את האהובה עלייך.
תנסה יוגה והשתדל לשמור על התמדה.
חפש במדיטציה את אותה האיכות שמושכת אותך להשתמש בסמים על מנת להפיג את הסבל.
צא לטבע לבדך ונסה להתרשם מההשפעה של הצמחייה והעצים סביב. או שאם תבחר דווקא בדרום, נסה להתרשם מההשפעה של אופק, שמש ואדמה סביב.
הרשם לסדנת ריברת´ינג וגם שם, כמו בחיים, תחליט באופן מודע שאתה נותן לזה צ´אנס, לא רק מביט מהצד ושוקל ושופט ובסוף אולי ואפילו יוצא ללא כל תשובה חד משמעית.

בתור בני האדם, אנחנו לא יכולים לענות על שאלה כזאת על סמך ראיות ועובדות וטענות. זהו כשל לוגי שמשאיר את התשובה לשאלה "בלתי אפשרית". כיוון שאין כל הגיון בלצפות בעולם הזה וכתוצאה ממה שגילינו עליו להגיד שהוא צריך להיות כך או אחרת. עם חיים או בלי.

אבל אנחנו כן יכולים להחליט. זו התשובה היחידה.
אנחנו יכולים להגיד "לחיים שלי יש משמעות. לא הגעתי לעולם בצורה הזאת שאני כעת - סתם."

נאור, בהצלחה, מעמקי ליבי,
פאן. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.