welldone
HELP! צור קשר
חלומות, פשר החלומות
פורום חלומות - פירוש והבנת חלומות, פיענוח סמלים בחלום, משמעויות בחלום, פשר החלומות.
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - חלומות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

Yul

חלומות מדאיגים    10:13 02/12/2011  

שלום,מזה כבר 5 שנים אני עוקבת אחרי החלומות שלי בעקבות מקרה מסויים ושמתי לב שהרבה מאוד פעמים חוזרים אצלי מוטיבים של תעופה(אני קופצת גבוה ומרחפת), בריחה והמצאות בתוך מרכז קניות גדול הייתי רוצה לדעת מה זה אומר ולמה זה חוזר בתדירות של כמעט כמה פעמים בחודש.
אתמול חלמתי חלום שממש הדאיג אותי משום שהנימה שלו הייתה שאני צריכה להבין אותו ולפעול לפי המסקנות.. אבל אני לא מבינה אותו.
אז ככה:
החלום מתחיל מזה שאני נמצאת במן אגם מים שמסתתר בין הרים גבוהים וברקע אני שומעת מפל,התיישבנו אני ומשפחתי על שפת האגם שאגב היתה חולית לפיקניק,יש לציין שהיה יום יפה ומלא שמש. לפתע הגיע גל בינוני שנגע לי באצבעות ברגל ואחריו גל ענק שפשוט שטף אותנו 2 מטר אחורה , כשקמתי לראות מה קורה ראיתי שבתוך האגם מבצבצים להם סנפירי גב של דגים גדולים מאוד, התקרבתי לראות יותר וראיתי דולפין בתוך המים באותו רגע נעלמה השמש, ממש רציתי לשחק איתו אז ניכנסתי למים, שיחקתי איתו כמה דקות ואז הוא הסתכל עליי במן מבט שהוא יודע שאני מחפשת משהו מסויים ושהוא יודע איך למצוא את זה , לפתע הוא מושך אותי מתחת למים ולמרבה הפלא הכביכול אגם זאת רק תקרה של איזה היכל שמסתתר מתחת למי האגם אני זוכרת שהסתכלתי למעלה וראיתי אנשים שוחים מעליי ודגים ואת ההרים דרך אותם מים שנמצאים מעליי בלבד בעוד אני עומדת על גשר שמטפטפים עליו המים מלמעלה. הדולפין אמר לי להתקדם קדימה ולהכנס לשער קטן שכביכול בזכותו אבין מה אני צריכה.. כשנכנסתי לשער מצאתי את עצמי בבית עם משפחתי רק שעברו בה שינויים קטנים כמו למשל דודתי שיש לה נכות ,הולכת בסדר הילד הכי קטן פתאום הכי בוגר ומנהגי הבית שונים לחלוטין כאלה שינויים , אחרי לינה אצל המשפחה הזאת הבנתי שאני צריכה לחזור בחזרה לאגם ומצאתי את השער שניכנסתי דרכו וחזרתי. כשחזרתי חזרתי לא לאגם אלא למשפחה המקורית שלי (שממה שהבנתי חזרו מהאגם ) ומשם אני ובן זוגי נסענו לתל אביב לקנות בשביל אבא שלו רולטת קזינו, בזמן שבן זוגי מחפש את המתנה אני טיילתי בין החנויות ונעצרתי ליד דוכן תכשיטים ובו הסתכלתי על צמידי זהב ותליונים עם מגן דוד וחמסות משובצות עם אבן אופל. התבוננתי יחסית הרבה זמן בתכשיטים וכל הזמן חשבתי כמה הם יפים.אך לא קניתי אותם ואז יצאנו ונסענו בחזרה הביתה ושם התעוררתי .
בתגובה לחלום אתמול חלמתי היום שאני יוצאת מהבית ( המשלך העלילה לא ידוע) ומוצאת את עצמי בבית האלמיןשממוקם במן איזור מיוער על גבעה , הולכת לבקר את אימי(שאגב נפטרה). אשמח לקבל תשובה על מה מצביעים החלומות האלה.תודה מראש:)  

אין תגובות להודעה זו

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.