welldone
HELP! צור קשר
חלומות, פשר החלומות
פורום חלומות - פירוש והבנת חלומות, פיענוח סמלים בחלום, משמעויות בחלום, פשר החלומות.
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - חלומות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

Asaf

מספר חלומות    21:14 24/08/2010  

שלום רב,
אתחיל בנתינת רקע קצר על נושא החלומות אצלי.
מגיל יחסית קטן ובאופן גנטי (מהוריי) התחילו אצלי חלומות נבואיים. אצל אמא הנושא חזק ביותר , כאשר רבות הפעמים בהן היא חולמת על אירוע שלילי העומד לבוא וכאשר הוא קורה יודעת במה היה מדובר. לדוגמא: פיגוע הדולפינריום , אירוע הצונאמי, פיגוע בתחנת הרכבת בחדרה והפיגוע באסף הרופא בו אף ראתה את פני המחבל.
אצלי הנושא הוא די שונה. לעיתים החיזיון מגיע אליי בחלום ולעיתים כאשר אני ער וסתם חושב על דברים , כלומר בהקיץ.
לפני כשנתיים חלמתי חלום מאוד מציאותי , יכולתי להרגיש את כל התחושות באופן מדויק כאילו אני נמצא שם ממש. חלמתי שאני עומד באוויר ומתחתי אין אדמה , יש המון המון מים היוצרים מערבולות גדולות , מסביבי סופות טורנדו חזקות וברקים , כל הנ"ל סובבים סביב כדור אש גדול מאוד אשר נמצא במרכז. אני עומד מצדו האחד של הכדור ויש עוד אדם , אשר עומד מן הצד השני. פניו לא היו ברורות אך יכולתי לראות כי אין לו שיער. הוא לבש ברדס גדול אך לא הניח עליו את הכובע. כאשר עמדתי מולו אמרתי לו:"זה לא חייב להיות ככה" והוא השיב " זהו קץ הימים , כאן הכל נגמר" השבתי לו "אני לא אתן לך לעשות את זה" והוא הביט בכדור האש. הבנתי בחלום כי הכל כבר נהרס חוץ מכדור האש ההוא. הרגשתי את החום שלו והחום שלו היה מדהים , יש לציין שאני אדם שסובל מחום . החום לא הפריע לי אלא עטף אותי והרגשתי בו בטוח. שנייה לפני שהתעוררתי קרא לי קול מעלי ואמר לי "קום , בהצלחה".
יש לציין שלא היה לי שום אירוע קרוב , או שום דבר כזה או אחר שהטריד אותי. בחלומי הרגשתי שזהו סוף העולם.
חלומי השני:
אתמול בלילה חלמתי כי אני נקבר.
ראיתי את הלוויה אך הייתי בתוך התכיריכים.. ניסיתי להוריד אותם מעליי אך ללא הצלחה.קברו אותי והרגשתי את החול נופל על פנייוראיתי את פניהם של אנשים אשר קברו אותי. אך אינני מכיר אותם. בלוויתי לא היה בכי וכל דבר כזה או אחר.התעוררתי ללא בהלה .
חלומי השלישי:
בחלומי אני נמצא על מטוס. המטוס טס בגובה מאוד גבוה, יחסית למטוסים בדרך כלל. אני לא לחוץ ולא מרגיש באי נוחות כל שהיא. אני רואה את חברה שלי נופלת ואני קופץ אחריה.. אני לא מפחד לקפוץ כי אני יודע בפנים מסיבה כלשהי שדבר לא יקרה לי ושאוכל לשלוט בקצב הנפילה שלי מטה.
חלום רביעי:
לפני כשלושה שבועות חברה שלי נפרדה ממני. כאשר נפרדה ממני נתנה לי סיבות מאוד לא הגיוניות ומתחמקות. לאחר שניסיתי לברר מהיכן זה נובע ולאור חוסר הצלחתי ובקשתה.. החלטתי לוותר. ניתקתי קשר למספר ימים ובאותו העת התקשרה חברתי וביקשה שנחזור. חזרתי אליה אך אתמול אמרה לי שהיא לא בטוחה בצורת אהבתה אליי , האם היא אהבתי כאדם , אהבתי מתוך הרגל או אהבתי כבן זוג.. אך היא רוצה להיות איתי ואוהבת אותי( משהו שאני עדיין לא מבין כיצד אפשרי). חלמתי כי היא טסה לתיאלנד ואומרת כי היא לא שבה. ואז אחרי תקופה חוזרת עם שם אחר : שלהבת שונה במראה ואומרת לי שהיא אדם שונה.בנוסף בחדרי יש מזרקה של מים לקישוט. אני חולם על כך שאני מעביר אותה לחדר לא קיים בבית שלי שמורכב מקיר אשר מפריד בין המטבח לסלון והמים מהמזרקה נשפכים החוצה. בתוך ליבי אני יודע שחברתי היא הגורם לזה ואמי מתעצבנת. אני אומר לה שאני יכול לתקן את זה , אני מביט במים והם חוזרים אחורה כאילו ציוויתי עליהם. לאחר מכן התעוררתי והייתי מבולבל.

לסיכום:
חלומותיי הם בעלי משמעות מאוד גדולה מבחינתי כי רוב רובם של החלומות שלי הם חלומות נבואיים , חלומות על בני משפחה שנפטרו או עומדים למות ועל כן אני מייחס להם חשיבות גדולה. מעולם לא התייעצתי או ביררתי לגביהם אלא ניחשתי. אודה לכם על התגובה המהירה. 

Asaf

21:14 24/08/2010
 אודה אם תוכלו לענות לי בהקדם , הנושא ממש מטריד אותי .  

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.