welldone
HELP! צור קשר
חלומות, פשר החלומות
פורום חלומות - פירוש והבנת חלומות, פיענוח סמלים בחלום, משמעויות בחלום, פשר החלומות.
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - חלומות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

דלית211

חלום ממש הזוי.    02:11 28/06/2010  

היי:)
אז ככה, לפני כמה לילות חלמתי שאני וחברה שלי הולכות להופעה, הלכנו ברגל ופתאום באמצע הדרך אנחנו רואות את דודה שלי שהיא חולה במחלת הסרטן, ואנחנו רואות אותה עם קרחת מדברת עם כמה בנות שנראות בנות גילי (17)... כשהגענו למקום ההופעה התברר לי שמי שמופיע הוא ידיד טוב שהיה לי, שהקשר שלנו נותק לפני שנה בערך,ובדיוק יום למחרת היה לו יום הולדת... בחלום הוא היה מוקף בהרבה מעריצות וכשקלטתי שהוא מופיע, עזבתי את המקום, ואז הוא ניגש לחברה שלי ואמר לה שהוא התפלל שאני לא אלך...

חלום הזוי ביותר... אני אשמח אם תפרשי לי אותו,
תודה:) 

pro

02:11 28/06/2010
  דלית שלום

החלום הזה מעלה בפנייך, עפ"י הרגשתי, שתי נקודות שאת, כנראה, מנסה להתחמק מהן או להתפרק מהן.

לגבי דודתך: כנראה שאת חווה את מחלתה בצורה קשה ומרגישה אחריות, בצורה כזאת או אחרת, כלפיה וחשה, על אף שאובייקטיבית זה לא, שבידייך רפואתה או, לחלופין, המפתח להקלה על מצבה; עקב זאת את מנסה להתנתק רגשית מדבר זה: זה דפוס פעולה של נטייה לקיצונויות. מחד עיסוקך הרב במחלתה, ומאידך נסיונך להתנתק מזה לחלוטין, מהוים דרך לא מומלצת להתמודד; בחלום הליכתך להופעה מתרגמת את רצונך להתנתק רגשית ממצב זה ואז חלומך מלמדך שאת לא צריכה להרגיש רגשות אשם לגבי הליכתך להופעה למרות מחלתה של דודתך; אך התעקשותך לפרש הופעה זאת כהתנתקות היא זו שאמרה לך שזוהי תגובה קיצונית ולכן הזכירה לך שיש לך דודה במצב קשה ושאסור לך לנסות להתחמק מזה אלא להתמודד עם זה בפרופורציות מאוזנות.

לגבי הבחור: את מנסה, כנראה, לשכוח אותו כי נפרדתם אך, בעצם, את עדיין רוצה בו במדה מסוימת; עובדה שבחלומך היית צריכה לחוש שהוא "מת" שלא תלכי מההופעה ושתראי אותו מופיע. כלומר הופעתו הינה, בעצם, בו זמנית, עפ"י תחושתי בלבד, אין כאן הבטחה, גם כמיהתך לחזור להיות עמו וגם, במידה מסוימת, תקוה אישית שלו. אז, עקב כך, מה שאת צריכה להעלות בפני עצמך הוא: האם נסיבות החיים הפרידו ביניכם? האם זו היתה פרידה יזומה? האם הוא נפרד ממך? האם את יזמת הפרידה? כי אם הפרידה כפויה ייתכן שיש לך עתה הזדמנות לנסות לחזור לזה; אם הפרידה יזומה אז קיימות כאן שתי אפשרויות: או שאת כבר צריכה להשלים עם הפרידה או שאת צריכה ליזום נסיון חזרה ולברר עליו מה מצבו. זה, כמובן, תלוי במה את חשה; בנוסף, תלוי גם כמה פעמים חלמת את החלום הזה וכוונתי כמה פעמים קבלת חלומות עם מוטיבים דומים.

זה נראה כשני חלומות ששזור בהם המסר העיקרי שאסור לך לברוח ממצבים אלא לפותרם.

איחולי החלמה לדודתך.

בהצלחה בכל מה שתחליטי.

בכל מקרה אודה לך על תגובה אם התחברת לאסוציאציות שעלו בי מחלומך.

כל טוב

pro.  

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.