welldone
HELP! צור קשר
חלומות, פשר החלומות
פורום חלומות - פירוש והבנת חלומות, פיענוח סמלים בחלום, משמעויות בחלום, פשר החלומות.
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - חלומות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

מירי ד.

חלום מוזר    00:14 24/06/2010  

ברצוני לקבל הסבר לחלום שלא נותן לי מנוח וגורם לי ללחץ נפשי עמוק . (בעלי נפטר לפני שנה וחמישה חודשים)
בחלום: - אני מגיעה לבית העלמין בכניסה לבית העלמין יש קיר ארוך כאילו צד של בניין ובו מספר חלונות מלבניים ואנשים רבים נמצאים ליד הקיר אני הולכתת למקום מנוחתושל בעלי - והמקום ריק קבר בעלי לא נמצא שם.... אני מחפשת מסביבי ולא מוצאת והולכת חזרה לעבר אותו קיר בטון - קיר הבניין. אני נגשת לאחד האנשים ושואלת אות אם הוא יודע היכן בעלי נמצא, והלה מצביע לעבר פינת הקיר - אני נגשת לשם ורואה את בעלי שוכב על יריעה בעיניים פקוחות ומכובר למכשירים - אני פונה אליו ושואלת מה אתה עושה כאן, למה הוזזת ממקומך - והוא רק מביט בי ולא אומר דבר - פניתי שוב לאותו אדם ושאלתי אותו - למה הוא הוצא ממקומו למה הזזתם אותו ואינכם נותנים לו מנוח ? השיב לי אותו איש - זאת הוראה שקיבלנו תפני לעירייה - התחלתי לזעוק ולבכות ולשאול שאלות ואף אחד לא השיב לי - חזרתי לבעלי ואמרתי לו - אל תדאג - אני תיכף חוזרת אני הולכת לסדר את העניין - ולכל מקום שפינית בשאלות - לא קבלתי מענה - התעוררתי משנתי ומחלומי בבכי ובצעקות...
לאחר מכן, ניסיתי לחזור לחלום - לתקן אותו להחזיר את בעלי למנוחתו- ולא הצלחתי.
השינה לא חזרה ולא הצלחתי לחזור לחלום .
זאת הפעם הראשונה שאני רואה בחלום את פניו של בעלי בבירור רב - בדיוק כמו שנראה ברגע עזיבתו את עולמנו.

היום נסעתי לבית הקברות לפקוד את קברו ולבקש סליהה.
אנא, עזרו לי  

pro

15:08 21/06/2010
  מירי שלום רב

דבר ראשון, אני משתתף בצערך על מות אישך. דבר שני, הייתי מציע לך ללכת לרב ולשאול אותו, ולציין גם את מספר הפעמים שחלמת את החלום. ובכל זאת, האסוציאציות שעלו לי כאן מן החלום: 1. יכול להיות שלבעלך אין מנוחה בעולם העליון והוא מנסה לרמוז לך שהוא זקוק לתיקון ומבקש לעשות זאת דרכך; לכן הצעתי לך ללכת לרב. 2. פן פסיכולוגי יותר: יכול להיות שעדיין לא עיכלת את צערך הגדול על פטירתו ולכן, באיזשהו מקום, את רוצה לחשוב שהוא עדיין לא נקבר. 3. יכול להיות שיש ביניכם קשר מיוחד והוא, במידה מסוימת, מודיע לך שהוא שומר עלייך מלמעלה.

שום דבר מפתרוני איננו בגדר ודאי, הכל רק השערות על בסיס אסוציאציה ראשונית.

אודה לך על תגובה אם את מתחברת לתשובתי.

כל טוב, ובנחמת האל תנוחמי!

pro.  

מירי ד.

20:23 21/06/2010
 תודה על התגובה.
קשה להשלים ולקבל ת האסוציאציה הראשונה שלך.... לגבי השאר, נראה לי שאני מתחברת ....
יש שיר שבעלי אהב - שיר ששר גידי גוב "יש אי שם.... מישהו חושב עליך...
יש בכוונתי לפנות לרב.
מקווה שחלומות שכאלה לא יציפי אותי

ושוב תודה רבה  

עטד

00:14 24/06/2010
 הי מירי
קודם כל באמת הצטערתי לשמוע על האובדן שלך ומאחלת לך רק ימים טובים יותר ושמחות שייתנו לך הפוגה מהעצב שכנראה לעולם לא ממש יעזוב.
התחושה שלי מחלומך היא שכנראה את בשלב שאת מתחילה לחזור לשגרת החיים ויש בך פחד לא מודע לשכוח את בעלך או שאולי זה מחלל את זיכרו בצורה כלשהי.אלה הם רגשות טבעיים בהחלט שבאים לידי ביטוי בחלום וכמובן גם הרצון שבעלך ישוב לעולם החיים.שימי לב לסימנים קטנים אפילו לפעמים שפתאום יוצא לך לשמוע את השיר של גידי גוב שהזכרת ותגלי שבעלך איתך. יחד עם זאת כשתרגישי מוכנה תמשיכי את חייך באופן מלא יותר אין בכך שום דבר רע להיפך זו ההתעלות וההתמודדות עם האבל. כשאת שמחה זה לא אומר שאת לא עצובה שבעלך נפטר או ששכחת אותו זה רק אומר שיחד עם הצער את ממשיכה גם לחוות ולחיות חלקים אחרים בחייך כי מה לעשות את עדיין חיה וזה הצד השמח של הדברים.  

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.