welldone
HELP! צור קשר
חלומות, פשר החלומות
פורום חלומות - פירוש והבנת חלומות, פיענוח סמלים בחלום, משמעויות בחלום, פשר החלומות.
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - חלומות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

עטד

בחלומי, ישבתי ליד מחשב ולמעשה ניסיתי לברר עבור סבתי (המנוחה, ז"ל) את זמני הטיסה שלה וגם בו זמנית עניתי עבורה לכל מני הודעות צ´אט בפייסבוק ממחזרים. היא ישבה בסלון ואני זוכרת שהסתכלתי בכרטיס טיסה לבדוק זמני טיסה. אח"כ בחלום השתנה. באותה קומה הייתה דירה של משפחה אחרת עם שני ילדים הייתי מהמרת בני 11 ו 7 קצת שובבים וגם קצת ערסים כאלה. הדירה שלי הייתה ממוקמת במדרגות למעלה וכדי להגיע אליה עברתי למעשה בתוך הקומה של אותם ילדים הכל היה די פתוח שם. ואז אחד הילדים החליט שהוא עולה למעלה במדרגות לתוך הדירה שלי (אגיו אני יודעת את מי הילד מייצג שמו עלה בחלום) ואני פחדתי שהוא יגע וייראה את כל החפצים האישיים שלי ותפסתי אותו חזק בחולצה והנפתי אותו חזרה לדירה שלו. אבא של הילדים היה באופק והוא צעק עליהם מה אתם עושים וכו וכו. ואז עוד בחורה שאני זוכרת מעברי לא כדמות משמעותית עבורי אך כדורסנית מעט לסביבתה אמרה לילדים מה אני אעלה לדירה שלה היא לא יכולה לעצור אותנו מה היא כבר תעשה ואז נזכרתי שיש לי דלת והיא נעולה אז אמרתי בשלוות נפש תעלי הדלת נעולה מה כבר יקרה? אח"כ כנראה שגם אני עליתי איתם חלק מהדרך (פה זה קצת מטושטש) כי אני זוכרת שהתחלתי לרדת למטה בחזרה ולמעשה זה היה מדרון תלול של אדמה כהה ורכה עם ירוק מסביב כמו לרדת מהר ומה שהיה עוד יותר מוזר זה שלא ירדתי ברגל אלא החלקתי על האדמה עם כל הגוף כמו במגלשה אבל לאט ובעדינות כלומר זו הייתה תחושה נעימה.

לי זה מתחבר לכמה דברים אבל אשמח לשמוע עוד פרספקטיבות. 

pro

13:48 02/06/2010
 עטד,זה pro, תשלחי בבקשה פעם נוספת את כתובת המייל האישי. שלך. שלחתי אלייך אתמול נסיון לפתרון החלום וכל הזמן יש לי מיילים חוזרים שמודיעים כי הדברים לא התקבלו. ועל פי זאת אינני יודע אם קובץ החלומות ששלחתי לך התקבל. פשוט הפירוש שלי לחלומך מפורט מדי ולא נראה לי שתרצי לראות אותו כאן בפורום. אז אודה לך אם תשלחי לי את כתובתך האלקטרונית פעם נוספת. ודרך אגב את מתקשרת במקרה?
כל טוב ותודה מראש
pro

עטד

14:13 03/06/2010
 נצוח ופרו לשאלתכם, אם אני מתקשרת אומר שלא, אומנם נכספתי לעולם התקשור, ועברתי סדנא בנושא , אך איני מגדירה עצמי כמתקשרת כיוון שלטעמי כל אחד מתקשר עם התובנה הגבוהה ועם אלוהים בדרכו, כך שלי ולאף אחד אין בעלות על כך. לכן אדגיש ואבהיר שאיני מומחית על מנת לא ליצור רושם מוטעה שיש לי ידע שלאחר אין כי הדבר הזה יהיה שגוי מיסודו כיוון שכל אדם יודע את דרכו ואוצר בתוכו את כל הידע. אני יכולה רק לעזור לפענח או למצוא את הגישה אליו מפרספקטיבה אחרת. כולנו נכנסים ללולאות סבוכות עם המחשבות והרגשות שלנו ופרספקטיבה חיצונית יכולה לעזור ולמצוא את הפתח החוצה מהזדהות אל התבוננות.

יום טוב לכם
עטד

עטד

14:56 03/06/2010
 הי פרו, תודה על המחשבה אשמח לשמוע את הפיתרון שלך, שלחתי לך את המייל בשנית וגם את הפירוש שלי לחלומות שלך.
נשתמע
עטד 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.