welldone
HELP! צור קשר
חלומות, פשר החלומות
פורום חלומות - פירוש והבנת חלומות, פיענוח סמלים בחלום, משמעויות בחלום, פשר החלומות.
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - חלומות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

זויה

חלמתי שאני נמצאת באיזשהיא עיר ואני רוצה להגיע למקום מסוים ואין לי מושג איך להגיע לשם.. ואני מגיעה לאיזשהיא תחנה ואז עוצר לידי ילד ואומר לי שאני אפתח את התיק ואתן לו את הארנק שלי, התחלתי לזעוק לעזרה והוא ברח.. התחלתי ללכת חזרה ובשלב מסוים גיליתי שחבר שלי לשעבר נורה בחזה כתוצאה משוד כשהוא היה באיזה מסיבה, אז רצתי אליו הביתה, והיה לי את המפתח לבית שלו.. התקשרתי והוא לא ענה אז נכנסתי עם המפתח.. והוא היה שם.. ושמחתי לראות שהוא בסדר, ואז התעוררתי כניראה... 

עטד

12:25 30/05/2010
 שלום לך, קודם כל החלום אינו מוזר הוא תוצר ותעובת של הרבה תחושות אך בהחלט קוהרנטי והעברת את הדימויים בצורה מאוד ציורית.
חשוב לקבל את החלומות שלנו בהבנה שמדובר בהדרכה או פורקן ולכן חשוב להתבונן בהם בצורה צלולה מבלי להיות מעורבים רגשית בעצם מהלך החלום, זה כלי שיעזור לך להתבונן בחלומות בצורה בהירה יותר מבלי שתסחבי אותם איתך אל תוך היומיום.
לגבי החלום עצמו הוא מבטא הרבה דאגות וחרדות אין ספק שהחבר מהווה איזשהו עוגן של ביטחון.
לא ברור לי לאן הדברים מכוונים אך האם חזרת או שאת נוסעת לטייל במקום כלשהו? אולי עם החבר?
במפגש עם הילד יש איזשהו קושי שעולה בהתמודדות עם פחדים אולי במקום של לשים גבולות כיוון שהילד ביקש ממך משהו שהוא שלך ואת הרגשת את זה כמאוד פולשני וזעקת לעזרה כלומר התגובה הייתה מאוד חזקה. אולי תחושה שלך בחיים שהגבולות שלך נפרצים ואת לא מצליחה להגן ע עצמך וכשזה כבר יוצא זה מתפרץ בזעקה.
החבר והחזרה לביתו זה מקום המפלט שלך המקום הבטוח. חשוב לבדוק עם עצמך שאין כאן תלות ושאת אכן עובדת על חיזוק האני הפנימי שלך שאת מרגישה שיש לך יכולת להגן על עצמך ולשים גבולות גם ללא עזרת בן הזוג.
אגיו איני אומרת שהזוגיות אינה טובה, להיפך אני מרגישה שהיא מקור של ביטחון עבורך אך היזהרי לא להפוך זאת לתלות וחזקי את הביטחון העצמי שלך.
אשמח לתגובתך 

pro

13:05 30/05/2010
 עטד שלום זה pro. אני אוהב לקרוא את צורת פתרונותייך לחלומות של אנשים. את יכולה, בבקשה, לשלוח לי קישור למייל שלך דרך כאן, או דרך המייל האישי שלי: pro24@walla.com, כי יש לי משהו שאני רוצה שתעזרי לי בו, בבקשה. זה שייך גם לחלום אבל זה מקרה שיש בו חלומות שלי אישית שחוזרים בהם אותם מטויבים וגם חלומות שמישהי חלמה עליי באותו נושא. אני מעריך שאת יכולה לנחש במה המדובר. אשמח ואודה לך מאד אם תסכימי להתקשר בדרך שביקשתי. פשוט אני מרגיש שמישהי אובייקטית מאד ובוגרת מאד, בנפשה בעיקר, אין לי מושג בת כמה את, כמוך תוכל לעזור וגם, אם צריך, לקרקע אותי...
כל טוב pro.  

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.