welldone
HELP! צור קשר
חלומות, פשר החלומות
פורום חלומות - פירוש והבנת חלומות, פיענוח סמלים בחלום, משמעויות בחלום, פשר החלומות.
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - חלומות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

sde

שלום!    21:24 29/05/2010  

זאת פעם ראשונה שאני כותבת פה אז אני אשמח אם תוכל/י לפרש לי 2חלומות שחלמתי לאחרונה.
החלום הראשון הוא: אני הולכת עם מישהי מהשכונה לבקר אישה מבוגרת ואותה מישהי לוקחת אותי עם האוטו שלה וכשאנחנו מגיעות היא לא מצליחה לכבות את האוטו (יש באוטו מעין שיטה חדשה של כיבוי על ידי הויזה), היא נכנסת לבית של האישה הזקנה ששוכבת במיטה והיא עיוורת, היא גונבת מהזקנה עגילי זהב שיש עליה והזקנה אומרת "מה מי זאת" אז האישה עונה לה "מצטערת את חייבת לי מלפני שנים את הכסף הזה" ובדיוק אני נכנסת ואני מזועזעת ושואלת אותה איך היא עושה דבר כזה והיא עונה לי "היא חייבת לי".
החלום השני הוא: חלמתי שאני יורדת לבית הספר ופתאום בא אליי ילד מהשכבה והוא כאילו חבר שלי אז הוא עומד מולי ומחזיק לי את היד ומחבק אותי ומנשק אותי בלחי ואנחנו הולכים ביחד לבית הספר.
תודה מראש! 

pro

16:38 28/05/2010
 שלום לך
אני לא סגור על זה, אבל הנה כמה נקודות למחשבה: לעתים חויה שהחולם חווה על בשרו תוך כדי החלום היא הפתרון עצמו; ונסביר: 1. האשה העוורת היא, ככל הנראה, את; האשה ש"גנבה" ממך את התכשיטים היא, ייתכן, הנשמה שלך שכנראה את חשה שאינך מתחברת אליה מספיק, ועפ"י זאת התכשיטים הנם, בעצם, החיים שלך. ישנה כאן, עפ"י הכיוון הזה, קריאה של הפנימיות שלך להתחבר יותר אל הנשמה. 2. יכול להיות שאת נשמה תאומה או גלגול נשמה של הזקנה העיוורת והאשה ש"גנבה" היא, ככל הנראה, מישהי אחרת, שבכלל לא חיה כבר, שהזקנה העיוורת, כלומר את, בגלגולך הקודם, גנבה מהאשה; אז עצם החויה שחוית בחלום, וחיית אותה, ונזדעזעת ממנה, וחשת ייסורים, היא סגירת המעגל עם נשמתך. יכול להיות שנושא גלגול הנשמות מעסיק אותך? מסקרן אותך? התחלת ללמוד אותו? כי אם כן אז נראה לי שזהו אחד מן הפתרונות האפשריים.
לגבי הבחור: מה שאת צריכה לבדוק הוא: 1. האם תוך כדי החלום הרגשת שהבחור עשה זאת מאהבה? 2. האם את בעצמך, בהקשרו של החלום, חשת כלפיו משהו? 3. הבחור הזה זה מישהו שאת מכירה במציאוּת או רק בחלום? זו השאלה הכי עקרונית לפתרון.
אם התשובה לשאלות 1 ו2 חיובית אז הפתרונות האפשריים הנם: 1. ייתכן שמראים לך בחלום את הבחור שמיועד לך; זה רק אם התשובה לשאלה 3 הנה שאת לא מכירה במציאות את הבחור. 2. ייתכן שאת מקבלת הודעה על אהבה קרובה בלא שייכות לבן הזוג. 3. אם שאלות 1 ו2 חיוביות ואינך מכירה את הבחור במציאוּת ישנה אפשרות שזהו מסר על איזון בין הצד הנשי שבך לצד הזכרי שבך. אם את מכירה את הבחור מן החלום גם במציאוּת והוא באמת לומד עמך אז זו פשוט אהבה שלך כלפיו או עניין רומנטי שאת יוצרת כלפיו בתת המודע שלך. אשמח לקבל ממך תגובה האם את מתחברת לפירוש? כל טוב ושבת שלום.  

sde

14:53 29/05/2010
 שמחתי לשמוע את התשובות, אני עוד אחשוב על זה אין ספק שאני מתעניינת בגלגולי נשמות, מנסה להתחבר לעצמי בממדים אלו וחולמת הרבה מאוד חלומות שאת רובן אני מצליחה להבין ואת חלקם לא, אשמח לשמוע ממך עוד ולקבל חומר נוסף שאתה ממליץ עליו או שכתבת. וההרגשה הייתה שהבחור אכן עשה זאת מהרבה אהבה. 

sde

16:08 29/05/2010
 הוא עשה זאת מאהבה... אנחנו לא מדברים אבל אנחנו מכירים ויש איזה שהוא סיפור בינינו מה שהיה חשוב לי לדעת זה שלפני שעליתי לישון ביקשתי לחלום על תשובה האם הוא מרגיש אלי משהו ורציתי לדעת אם החלום זה סתם משהו שאני כנראה רוצה או שאולי זה קצת מרמז על משהו שהוא מרגיש? כי הייתה תקופה שידענו ששנינו רוצים אחד את השני אבל לא קרה כלום. 

pro

21:24 29/05/2010
 אם עשית שאלת חלום, אז זה אומר שקיבלת את התשובה; בכלל, בזכות זה שאת אשה, שבעצם היותה כזאת, ניחנה בבינת הלב ובאינטואיציה כדרך הנהגה טבעית לאשה (ככה האל מנהיג נשים) זה מאשר לך את הרגשתך; וגם מאשרים לך שזהו הכיוון, אבל את צריכה לעשות משהו בנידון כי ייתכן שהוא מעט ביישן. אם בחלום היית לימינו אז זה אישור שבמקרה הזה את צריכה להיות היוזמת; אין סתירה מצד התורה לכך שאשה תהא היוזמת. אינני כותב הרבה בנושא, אבל זכיתי לאינטואיציות טובות בנושאים האלה. תודה לך שאישרת לי את הכיוון. זה מרגשני לראות שקלעתי במקרה שלך, לפחות מבחינת הזיהוי שנושא הנשמות, וגלגוליהן במיוחד, מעניין אותך. תשלחי לי בבקשה את הכתובת שלך אל המייל שלי, כדי שאשלח לך משהו בנושא שלי אם תהא לך דרך כיוון; זה חשוב לי. אני מרגיש שאני צריך בנושא זה אינטואיציה של אשה לא משוחדת, גם כדי שתאמרי לי אם הדרך שבה אני מנתח את המצב, נכונה ולא מושפעת ממאויי לבי. לשלוח, בבקשה, או דרך כאן או למייל שלי pro24@walla.com; זו גם דרך להתכתבות בהמשך. תודה רבה וכל טוב. בהצלחה בנושא הבחור. אישרו לך שזה הכיוון.  

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.