welldone
HELP! צור קשר
חלומות, פשר החלומות
פורום חלומות - פירוש והבנת חלומות, פיענוח סמלים בחלום, משמעויות בחלום, פשר החלומות.
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - חלומות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

saritush122

חבר לשעבר    22:11 05/06/2010  

שלום לך.אני ניפרדתי מחבר שלי לפני חודש בערך,ואתמול חלמתי שהוא בא לבית שלי לבוש בחולצה ורודה ורוד עז.הוא דפק לי בדלת והבת שלי פתחה,אני לא קמתי אליו אלא שכבתי אדישה אליו במיטה ,הוא נעלב מכך והלך.מה זה אומר אודה לתשובה. 

pro

02:44 27/05/2010
  הי שרית. נראה לי ששניכם, בתת המודע, עוד רוצים להמשיך ולהיות ביחד. שתי דרכים להסתכל על הורוד העז: 1. ורוד זהו בסיס, ישנו, כנראה עפ"י הבנתי, בסיס חזק וטוב לקשר ביניכם אך ישנן אנרגיות רעות שמנסות בכל כוחן להפריד; ולכן נראה לי שאתם צריכים לתת פתח האחד לשניה ולהחליט שאהבתכם היא החזקה.
2. ורוד זהו אהבה. חברך או כל אדם אחר הקרוב לך, תוך כדי חלום, זהו, כנראה, מראה פנימית שלך. מאחר שזוג זוהי יחידה, בתוספת העלבותו מאדישותך, אני מעריך כי קיים כאן מסר מהרובד העליון שלך שאתם זווג. ולכן נראה לי שהוא משווע לפתח מצדך כדי ליזום, בצורה כל שהי, חזרה אלייך. אני מציע לך שתזמי חיזור סמוי אחריו שיעוררו לפעול. בהצלחה!!!  

pro

02:48 27/05/2010
 מה שכתבתי זה, כמובן, אם את לא נשואה. אם כן אז יכול להיות שפשוט קיים איזשהו כיוון של שותפות שאת צריכה, או רוצה, לקיים עמו. בכל מקרה אם את מעוניינת אז תנסי ליזום פנייה סמויה אליו כדי לעוררו לפעול. בהצלחה רבה!!!  

saritush122

09:13 27/05/2010
  תודה רבה על התגובה נשמה.ודרך אגב אני גרושה. 

pro

13:30 27/05/2010
 אני רוצה להתייעץ איתך על משהו: יש בחורה שאני מעוניין בה; בשנה שעברה פניתי אליה ובהתחלה היא סירבה לי. כחודש אחרי הסירוב אני שם לב שהיא מתחילה לחזר אחרי בצורה סמויה ומחפשת הזדמנויות להיות קרובה אליי. באחת מן הפעמים אפילו ראיתי אותה מאפשרת לי לשים לב שהיא מדברת עליי עם חברותיה. בכל פעם שפגשה אותי היא חייכה אליי חיוך שאומר הכל. אחת מידידותיי חלמה עלינו שאנחנמו מתחתנים. אני אדם מאמין וידוע לי שחלום טוב שחברו חולם עליו הוא אחד משלושה חלומות שמתגשמים (בבלי ברכות נ"ה ע"ב) בשם רבי יוחנן. היו לה עוד כמה חלומות עלינו שבהם המוטיב הזה חוזר. אחרי חצי שנה הבחורה שאני מעוניין בה, לצורך העניין נקרא לה ר, פנתה אליי דרך מישהו שמקורב לי ואמרה לו שהיא נלחצה מפנייתי ופחדה שאני ארצה להתחתן אתה ישר אחרי חודשיים. אז היא ביקשה שאתן לה זמן. לאורך הזמן הזה חזרו אליי חלומות שחרית שבהם המסר הברור שהיא קרובה אליי ומחפשת קירבתי. שיחה נוספת שהיא שוחחה עליי עם המקורב לי לימדה אותי שהיא מבררת עליי וחטפה קנאה בחושבה שאני יוצא עם מישהי אחרת; הוא ענה לה שאני לא יוצא עם האחרת, שלצורך העניין נקרא לה מ, היא זאת שחלמה עלינו, ושמ זו יוצאת עמו כבר שמונה שנים. אחרי זה ר אמרה שיהיה בסדר. אני חש בצורה חזקה שהיא עדיין מעוניינת אבל משהו עוצר אותה, ושחשובה לה היוזמה שלה. בתחילת השנה הזו עוד לא היינו רשמית בקשר ולמרות זו אמרתי לה מילת חיבה, מאמי, בלי פרופורציות וכנראה שזה הרתיע אותה; בכל מקרה היא ביקשה שלא אומר לה זאת ומאז היא לא עונה להודעותיי ולשיחותיי. אבל אני מרגיש בצורה חזקה שהיא עדיין מעוניינת בהיקשרות. אחד החלומות האחרונים שחלמתי עליה היו בצהרי יום שישי, 07/05/2010, וזה מהלכו
"ביום זה אנכי נרדם לשנת צהרים; במהלך השנה מגיע אלי, במשך שלוש פעמים, חלום אשר חוזר על עצמו במתכונת של שנה ויקיצה וחזרה לשנה ושוב במשך שלוש פעמים; זהו דברו: אנכי מרחף באויר ומגיע אל הכנרת. בפעם השלישית אני רואה את הכנרת מוקפת בשער לבן שקשה לפתחו; אני מגיש ידי בתנועה קלה ומצליח לפתחו. אחר כן אני נכנס אל רחבת הכנרת ושם אני רואה דמויות נשיות. אז דמות מוכרת, הלבושה בחולצה אדומה עם פסים לבנים ומכנסיים כחולות, מתקרבת לקראתי ומשוחחת עם דמות נשית אחרת עלי. את הדמות הזו, זו שבאה לקראתי, זיהיתי כר בזכות קולה והילוכה; בין שנינו היה ענן לבן אשר מקשה מעט את הראיה. בקומי הבנתי כי יש כאן מסר עבורי שר עודה חושבת עלי, בלבה, ומתכוננת לעשות מהלך, כל שהו, בנדון; בנוסף, שהיא קרובה אלי מאד." את דבר החלום סיפרתי לאחד מחבריי הטובים והוא אמר לי שזה חלום טוב. אודה לך אם תביעי דעתך בנידון ותאמרי לי בכנות: 1. האם הרגשתיח לגבי ר נכונה? 2. מה את מזהה בחלום? 3. האם פתרוני האסוציאטיבי מיד אחרי שנתעוררתי ממנו נראה לך נכון? רק אציין שלפני שנתיים פניתי לר בנושא אחותה ויכול להיות שבאופן לא מודע אלו אחד מן הדברים שעוצרים אותה.  

saritush122

22:28 29/05/2010
  אני לא כול כך מבינה אני ינסה להתרכז וממש בהזדמנות ראשונה לענות לך.מבטיחה לך.דרך אגב שבוע טוב ושיתגשמו משאלות ליבך באהבה רבה שרית. 

pro

01:18 30/05/2010
 תודה רבה נשמה. שבוע טוב גם לך

saritush122

14:07 05/06/2010
  שלום רב לך.אני מיצטערת שבאיחור אני עונה,אבל עדייף מתיי שהוא מאשר אף פעם.אווקיי ממה שניסתי ככה להבין אתה מאוהב בבחורה חסרת ביטחון עם מעט רגשי נחיתות ככה ניראה לי,ודרך אגב תתקן אותי עם אני טועה אני ממש לא נביאה ולא ממש פותרת חלומות.אז ככה הבחורה מעונינת בך אבל משהו אצלך מפריע לה.אני מניחה שכמה לשונות לא טובות קשורות בעניין.מישהו או מישהי לכלכו עלייך זה מישהו שמכיר אותך.כנארה.אפשר לגביי החלום זה באמת משהו שעומד ביניכם,לפי דעתי תגיד לה שאתה באמת רוצה אותה רציני ורק רציני ובלי משחקים,אם היא מעונינת סבבה.עם לא אתה ממשיך קדימה,ואני מציעה לך להמשיך כי היא קצת תינוקת היא בסוף תיתעורר ותרדוף אותך אבל אולי זה יהיה מאוחר.אני מיצערת על הבוטות שלי אבל אני רושמת מה שאני חושבת,אז תצליח מאמי שבוע טוב. 

pro

21:55 05/06/2010
 תודה רבה. 

pro

22:08 05/06/2010
 בנוסף שרית, היא לא כלכ כך נראית לי חסרת ביטחון, אבל כנראה שהיא הרגישה מצדי לחץ; ולגבי הלשונות הרעות: בהחלט, אני מתחבר לצערי לתחושה הזאת משום ש 

pro

22:11 05/06/2010
 המשך: שהתחושה הזאת, של הלשונות הרעות, מהלכת בי כבר שנה. ולגבי הצעתך להמשיך הלאה: משהו בי אומר לי להמשיך ולחכות ולתת לה את הזמן שהיא ביקשה ממני עוד במציאות ושהיא בסך הכל צריכה להרגיש פחות לחוצה; את התחושה הזאת אני חש אך בנוסף אליה היתה לי סדרת חלומות שבה אני ראיתי שהיא עדיין מעוניינת ובס"ה מבקשת עוד מעט זמן. בכל מקרה תודה על העזרה. שיתגשמו משאלות לבך.  

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.