welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

עטד

חברה שעימה תרגלתי תקשור (שתינו בתחילת הדרך) ראתה דימוי ויזואלי שלי צועדת באדמת ירח חרוכה עם סדקי בוץ ואני צועדת בה לבדי ופתאום מהשמים מגיעות ציפורים ומכסות אותי בגלימה כחולה גדולה שמכסה את כולי ומעלימה אותי. לאחר מס´ שבועות היא קראה בספר אדמה שהדימוי קשור בשליחות קדושה שהאדם מיועד לסייע בליווי נשמות אל העולם הבא היא חיברה את זה גם לחזון של 2012 ובכך שזוהי זכות למות בזמן זה. היות ולא נכספתי עד כה הרבה לכל נושא החזון האפוקליפטי וגם לא ברור לי איך להכיל מידע זה בחיי, כרגע איני מסיקה מסקנות מהמידע אלא פשוט מבקשת עוד מידע. אז אם מישהו שמע על הנושא הזה ויכול לתרום מידע או לתקשר עבורי בנושא זה אודה לכם מאוד מאוד.
אני מרכיבה פאזל וכל חלק או טיפ יקרב אותי לתמונה השלימה תהיה מה שתהיה....בנוסף באותו חיזיון עלה מוטיב הסיפרלה כמו סופה ספירלית שחודרת לאדמה כמו בורג, ויוצאת מהאדמה נביעה כמו נפט שבוקע. זה חזר על עצמו בצורת קרוסלה וגם בצורת פירואט. שוב אם זה אומר לכם משהו או מתחבר אל תהססו ושתפו אותי
תודה מראש 

עטד

16:57 23/05/2010
 הי נצוח,
איזה כיף שענית, באמת נדמה לי מהתרשמותי עד כה שכרגע רק אתה ואני מתכתבים בפורום אבל היות ורק הצטרפתי, לא אקפוץ למסקנות.
אני מבינה וגם מסכימה עם מה שאתה אומר. כרגע אני בשלב של ספיגת מידע וחיפוש מידע, לא שאני חושבת שתהליך הלמידה יסתיים מתישהו אבל אני לא מחפשת כמו שאמרת להסיק מסקנות רציניות אבל בהחלט לחבר את חלקי הפאזל ולהבין את התמונה הגדולה.
החיים הם התנסות ואני אכן מרגישה זכות רבה לחוות אותה וכל עוד יינתן לי הזמן לכך אני מתכוונת לנצלו עד תום, יחד עם זאת המסע הרוחני שלי מלמד אותי שאפשר להינות מחיי מבלי לפחד מהמוות או לתפוס אותו כדבר שלילי, אין ספק שזה יקטע את החוויה העכשוית שלי ואין ספק שקרובי יהיו עצובים בשל כך ואיני מייחלת לזה כמובן, אך מה שאני כן חושבת הוא, שהמוות הוא סוג של טרנספורמציה רוחנית והשתחררות מהפיזי וכאשר זמני יבוא יהא באשר יהא ועדיף אחרי גיל 120 (כלומר עוד הרבה זמן ולאוו דווקא עוד שנתיים(;)אני רוצה לחשוב שאוכל לקבל אותו בשלווה.
גם הנבואות הקשורות בספר הידע כמו גם של המאיה, אינם מדברים ממש על סוף אלא על שינוי בתדר התודעתי, טרנספורמציה. אני חושבת שהפרשנות של קץ הקיצים וחזון אפוקליפטי איום היא תוצר של הפחד שלנו כבני אנוש והבנתנו הכנראה מסולפת של מוות.
כל זאת מבלי שקראתי את הקישור שנתת לי, מבטיחה לקרא ולשתף במחשבותי אני באמת משאירה דלת פתוחה למידע עם הבחירה שלי מה לעשות עם זה אח"כ.
אני חושבת שהעצה שנתת לי לגבי לא להתקע במחשבה על תאריך על מנת לא להוביל עצמי לאיזושהי נבואה שמגשימה את עצמה היא עצה טובה והייתי רוצה להאמין שאני הייתי נותנת אותה גם כן אם הייתי אני עונה לשאלה זו.
אשמח לשמוע עוד מידע על הספירלות אם בכל זאת תרגיש שזה אפשרי
תודה
עטד 

עטד

17:21 23/05/2010
 אוקי קראתי, התחושות הן מעורבות, מצד אחד אני מסכימה שהחזון של בני המאיה הוא מבשר טובות ולא רעות וכן בבהלה הזו של יום הדין יש מן האופנתי משהו....נראה שאנשים אוהבים את הפחד והדרמה ומחפשים אותם, אפילו ארחיק ואומר מכורים לזה.
מצד שני המאמר מדבר על כך שאין הוכחות טענה לגיטימית וראציונלית כמובן אך מתנגשת לי עם אמונה ורוחניות חיבור לידע שהוא מעבר לפיזי. הרי אמונה בהגדרתה מתחילה היכן שהידע נגמר.
זה קצת מזכיר לי רופא שיגיד לך שאין סרטן ולא מטפלים בסרטן עד שאין הוכחה שהוא בגוף ונכון אין טעם לפחד שיש לך סרטן ולדאוג אם אין לך אחד כי הרי אתה עלול ליצור את זה רק מעצם המחשבה והחרדה הפיזית אבל מצד שני כאשר כבר תמצא ההוכחה זה הרבה פעמים מאוחר מדי ולכן ....מה שאני בעצם מנסה להגיד בצורה קצת מסובכת זה שלגיטימי לבחון אמונות ואין שום הגיון ביצירת פחד או פאניקה מפני העומד להתרחש אך יחד עם זאת יש לבחון זאת גם באמצעים שאינם פיזיים כלומר רוחניים ולהגיב למתרחש באותו רגע.
לא בטוחה שעברתי ברור אבל זה מה שיצא אז נלך עם זה 

עטד

15:14 24/05/2010
 ציטוט של נצוח: "אציין שדבר שמנחה אותי בהרבה מההתנסויות שלי בכל תחיומי החיים זה דווקא המיון או הסינון מהיכן מגיע המידע אלי, האם זה מצד שלילי או חיובי, טומאה או טהרה, מוגבלות חישובית או רוחב אופקים, סגירות או פתיחות, הסתכלות מהצד השני או רק מהצד שלי. זה חשוב מאוד. אני נעזר בסינון זה כדי לקבוע את רמת האיכות של חוויות כאלה ואחרות, כמה משקל לתת להן. זה עוזר מאוד לקבל פרופורציה ופרספקטיבה על כל דבר בחיים."

קודם כל תודה על התשובה המעמיקה, יש בה הרבה תוכן והרבה היבטים המשתמעים ממנה אך נקודת המפתח אליה אני מתחברת בעיקר זה השימוש במצפן הפנימי שלנולבחון את הדברים בכל הכלים שברשותינו עם הרוח עם הלב ועם הפיזי אבל ממקום של יציבות ולא סיחרור...כלומר ממקום של התבוננות ולא הזדהות.

אהבתי מאוד את הדוגמה של התפילה זה באמת מקסים. זה תמיד מפליא אותי כמה עומק יש בדת וכמה חוכמה ואז זה גם קצת מרגיז אותי כי יש גם הרבה סילוף אבל ככה זה בעולם כל דבר הוא יפה וטהור בבריאתו ולידתו במקור אך האנושות מתוך הפחד ויצר השליטה שזה אותו דבר...אגיו...הופכים זאת למשהו אחר.

עצה קטנה וידידותית, לגבי האמירה שלך על הקוראים בטארוט...אהוב את כולם וקבל אותם באהבה גם אם אתה מאמין בליבך שהם שוגים זו מקורה של החמלה והיא מרכיב מאוד חשוב ברוחניות. אף פעם לא נוכל ללמד או ליצור דיון אמיתי ותקשורת מתוך עמדה של שיפוטיות.

עטד

14:26 27/05/2010
 ברוך השב נצוח, שמתי לב שכל תשובותיך נמחקו מהפורום וחשבתי שאולי
סגרו לך את החשבון או משהו.
אני מניחה שזה הסתדר.
אני מסתכלת על זה ממהנחת היסוד שיש דרכים רבות ושונות להתחבר לידע ולתובנה הגבוהה שלנו, כל אדם עושה זאת מהמקום הכי קרוב לשם וכמובן המצפן הפנימי. אני לא מומחית לטארוט וגם איני עוסקת בכך כך שאין לי תשובה לגבי מקור הידע שבבסיס הקריאה אך יש על זה הרבה מאמרים ותכתובות ולכן איני פוסלת את המידע רק מחליטה מה מתאים לי ומה משרת את התהליך שאני עוברת ומאפשרת לכל אדם לעשות החלטה זו עבור עצמו. אנחנו רק יכולים להיות מקור להשראה והזנה זה לזה אך לא נוכל לבחור עבור זולתינו. 

עטד

11:37 30/05/2010
 תודה נצוח, האמת שאם לא היית כאן לא היה לי עם מי להתכתב אף אחד כמעט לא מגיב וחבל.
לא הרבה אנשים משיבים ונותנים פידבק על התשובות ובאמת שהם לא חייבים ואני לא עונה בשביל זה אבל היה נחמד לדעת שהדברים שכותבים מגיעים אליהם כי המטרה היא לתת הכוונה ולגעת באנשים אחרת למה צריך פורום?
אז עד לדיונינו הבא
שיהיה לך שבוע טוב

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.