welldone
HELP! צור קשר
חלומות, פשר החלומות
פורום חלומות - פירוש והבנת חלומות, פיענוח סמלים בחלום, משמעויות בחלום, פשר החלומות.
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - חלומות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

עמיתתתתת^^

שלום שנית, זו פעם שנייה כבר שאני כותבת לך פה..
אני בת 14 וחצי והיה לי חלום שדיי מטריד אותי ואני ישמח אם תפרשי לי אותו,
טוב אז זה הולך ככה,
אני הייתי באיזה שהוא מסגד, לא יודעת מזה כנסייה לא יודעת מה אבל היו שם הרבה מוסלמים ובנות עם הבד הזה על הראש ועל חצי פרצוף, והיה שם צלב ענק באמצע הכנסייה הזאת שוב, לא יודעת מה זה המקום הזה אבל כאילו בחלום ידעתי שזה כנסייה או משהו כזה, אז היה צלב ענק, ומסביב כיסאות שאנשים ישבו עליהם זה היה מין ישיבה כזאת, ואז קראו לי לבוא לאיפה שהצלב ואני באתי, וכולם הסתכלו עלי כאילו הם רוצים להרוג אותי וזה שקרא לי הוא המייסד של המקום והוא הביא לי חולצה כזאת בצע כחול, חולצה חלקה ואז חזרתי למקום, ואז מישהו הזיז אותי בטעות והחולצה נפלה מידיי ואני ביקשתי ממישהי שישבה ליידי שתסדר לי את החולצה אחרת יהרגו אותי.
וזהו אני קמתי...

אני מקווה שאת יכולה לעזור לי :( 

עמיתתתתת^^

00:07 20/05/2010
  מישהו?.......... 

עטד

00:34 22/05/2010
 הי, החלום שלך מדבר המון על קונפורמיות או יותר נכון פחד מ -לא להיות קונפורמי או להתפס כשונה. האנשים סביבך לבושים בצורה מאוד שמרנית שמראה אולי על נוקשות מסויימת של הסביבה בה את נמצאת או של עצמך כלפי עצמך. את בת 14 והעובדה שנקראת אל הצלב משום מה הזכירה לי נקראת אל הלוח...משהו לחשוב עליו. נראה שהחלום מעלה איזשהן תחושות חברתיות שאת מתמודדת איתן.
צלב הוא סמל אוניברסלי שמסמל בין השאר יכולת לחיות באיזון עם שני ניגודים? לדוגמה העולם הגשמי והרוחני. הוא גם סמל לקדוש מעונה.
האם יש בך קושי לקבל חלקים מנוגדים בעצמך?
הצבע הכחול הוא צבע המדיטיה שמסמל איזון, כמיהה רוחנית, טוהר, ניקיון מידות וכדומה אך הוא גם מסמל איפוק מוגזם, חוסר מעורבות התבודדות , פחדים, עצבות ורחמים עצמיים.
מקווה שזה נותן לך כיוון. אין ספק שהחלום מטריד אותך כיוון שהוא מכוון לדברים שמטרידים אותך בחיי היומיום.
חשוב שתדעי שחלומות הן חיבור לתת מודע וגם לתודעה הגבוהה שלנו הם באים להעלות תכנים ולכוון אותנו. לא כל חלום מאיים או שלילי משמעותו שלילית לפעמים זה דווקא הפוך. חשוב תמיד שתבדקי איך החלום מתחבר למציאות שבה את נמצאת
גיל 14 זה גיל לא פשוט, המון השפעות חברתיות והמון שאלות הקשורות בזהות. ככול שתפתחי אופי חזק ותאפשרי לעצמך להיות עצמך ותאהבי אותך בלי קשר למה יחשבו אחרים כך תגיעי לאושר יותר מהר
גם אם לעיתים זה יראה שאת מתרחקת מכך.
אשמח לקבל ממך פידבק על מה שכתבתי אם זה התחבר לך או לא וגם אם יש לך שאלות לגבי מה שכתבתי.

תצליחי, כל החיים עוד לפנייך
מותר גם לטעות ולעשות שטויות
ככה לומדים.

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.