welldone
HELP! צור קשר
חלומות, פשר החלומות
פורום חלומות - פירוש והבנת חלומות, פיענוח סמלים בחלום, משמעויות בחלום, פשר החלומות.
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - חלומות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

מיה קפ

אני בת 15 וחצי והלילה היה לי חלום מאוד מוזר. חלמתי שהיה לי בן זוג (שבמציאות הוא אינו קיים) והייתה לי חפיסת קלפי טארוט (התחלתי להשתמש בהם לא מזמן), החפיסה נהפכה לתינוק ואני מאוד אהבתי אותו. ואז אני ובן הזוג שלי נפרדנו ומצאתי אבא חדש לתינוק (שגם אותו אני לא מכירה). ואז התינוק מת. מצאתי את עצמי בתוך קומת קרקע ברחוב שבו חיית לפני שעברתי דירה (חשוב לציין שחלמתי על אותו בית הרבה פעמים אבל לא חייתי בו), אני בכיתי ואז באו אליי 3 חברים שלי, 2 בנות ובן. הם חיבקו אותי, ניסו להרגיע אותי ובכו איתי. זה החלום הכי מוזר שחלמתי ואני מאוד רוצה לדעת מה משמעותו, בבקשה תגידו לי 

עטד

01:25 22/05/2010
 תינוק משמעותו התחלה חדשה, ייתכן שהתחלת משהו ונבהלת. יכול להיות שזה קשור לחשיפה שלך לעולם הרוח. מצאת את עצמך בקומת קרקע ושוב ושוב באותו בית כי את כנראה נמצאת באיזשהו לופ שמוביל אותך כל הזמן לנקודת ההתחלה.
הבכי הוא סימן טוב יגיע אלייך אושר גדול אבל נדמה שאת צריכה פשוט להיות יותר אחראית לגבי ההחלטות שלך והדברים שאת עוסקת בהם, חשוב בכל דבר שאת עושה קודם לקרא ידע בנושא ולקבל הדרכה.

חלומות פז 

pro

03:22 27/05/2010
 קודם כל, התינוק המת הוא בחינה בחייך שנפרדת ממנה ובזכות זה התחלת להתקדם בדרכך הרוחנית. בנוסף לכל מה שכתבה לך עטד, נראה לי שיש כאן גם מסרים מנשמתך לגבי גלגולים קודמים שאת צריכה להשלים משם דברים מסוימים. לכי להדרכה רוחנית מוסמכת שתעזור לך בזה. למשל: כתבי את דבר החלום לרבי דוד מנהריה. נראה לי שהוא יוכל לעזור לך בנדון. רק תזכרי הוא לא מקבל נשים אז אפשר להעביר לו על הכתוב דרך מישהו. בכל מקרה, נראה לי שהרבה מהחלום הינו פשוט פחדים. וחשובה גם שעת החלום וכן, ברובד עמוק יותר, גם תאריך החלום.
חיים טובים ובהצלחה.  

ג'ני_2012

00:57 16/03/2012
 אני חלמתי משהו דומה אך לא זהה.אני בת 13 וקוראים לי ג´ני.אני חלמתי שאני יוצאת לריצת בוקר יש כלב עם מסכה אני המסכה הייתה עם חיוך עצוב בוכה. אני הלכתי אחרי הכלב הוא הוביל אותי לדרך ללא אנשים הוא סחב בפה שלו חצי בגד קרועה של תינוק הוא הוביל אותי חלק השני מתחת לבגד היה קבור קופסה מוזרה אני חפרתי וכאשר הוצאתי את הקופסה אני ראיתי תינוק אשר עוד לא הספיק לצאת מי רחם אמו כלומר אשר עוד לא נולד.הוא פקח את עיינו והתחיל לקראו בשמי אני זרקתי את הקופסה הזאת והתחלתי לרוץ אך הדרך נעלמה אני רצתי בחושך לפתע שמעתי בכי של תינוק מתקרב אני צעקתי והתעוררתי מי חלום זה. אני חולמת את החלום הזה כבר שבועיים ופעם בשבוע החלום חוזר על עצמו בהתחלה חשבתי זה סיוט רגיל שיעבור אבל עם הזמן אני הבנתי שמשהו מנסה לרמוז לי .מה אני צריכה לעשות במקרה זה ומה זה אומר? 

ג'ני_2012

00:57 16/03/2012
 אני חלמתי משהו דומה אך לא זהה.אני בת 13 וקוראים לי ג´ני.אני חלמתי שאני יוצאת לריצת בוקר יש כלב עם מסכה אני המסכה הייתה עם חיוך עצוב בוכה. אני הלכתי אחרי הכלב הוא הוביל אותי לדרך ללא אנשים הוא סחב בפה שלו חצי בגד קרועה של תינוק הוא הוביל אותי חלק השני מתחת לבגד היה קבור קופסה מוזרה אני חפרתי וכאשר הוצאתי את הקופסה אני ראיתי תינוק אשר עוד לא הספיק לצאת מי רחם אמו כלומר אשר עוד לא נולד.הוא פקח את עיינו והתחיל לקראו בשמי אני זרקתי את הקופסה הזאת והתחלתי לרוץ אך הדרך נעלמה אני רצתי בחושך לפתע שמעתי בכי של תינוק מתקרב אני צעקתי והתעוררתי מי חלום זה. אני חולמת את החלום הזה כבר שבועיים ופעם בשבוע החלום חוזר על עצמו בהתחלה חשבתי זה סיוט רגיל שיעבור אבל עם הזמן אני הבנתי שמשהו מנסה לרמוז לי .מה אני צריכה לעשות במקרה זה ומה זה אומר? 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.