welldone
HELP! צור קשר
רפואה משלימה, ריפוי טבעי, ריפוי הוליסטי
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - אבחון וריפוי הוליסטי בהנהלת - ראובן הילינגר 
שולח עודכן לאחרונה

simon

ראובן שלום!    18:44 06/05/2010  

simon

10:03 05/05/2010
 אני בת 28בעלת תואר ראשון בחינוך מאז סיום לימודיי חיי השתנו באופן שלילי... מאז 2006 אני מתקשה בלמצוא עבודה בתחום שלי ולמעשה גם כבר בתחומים אחרים. עשיתי הסבה להנהלת חשבונות וגם בזה לצערי ישנו קושי ,אני כבר אובדת עצות,לא ישנה טוב בלילות והמצב הכלכלי איננו טוב למעשה הוא מדרדר מחודש לחודש. אשמח אם תוכל לעזור לי...
עצמתי את העיניים ובחרתי את הפרחים שמאוד נמשכתי אליהם והם: 39 37 13

ראובן

12:23 05/05/2010
 הי סימון

הצגת בפני מצב די מורכב, אבל אני זקוק לשאלה ממוקדת שעליה תרצי לקבל תשובה. ככל שהשאלה תהא ממוקדת יותר כן ייקל לתת לך תשובה.
לכן, קחי את הזמן ונסי לברר עם עצמך מה בדיוק את רוצה לשאול.
בנוסף חשבי על 5 מספרים העולים לראש [ ללא מחשבה ] בין 1 ל 83 . רשמי אותם לפי סדר הבחירה שלך
למשל ראשון 23 , שני 45 וכו´
ראובן 

simon

16:54 05/05/2010
 השאלה שלי היא: בעניין מציאת עבודה
למה ישנו קושי במציאת עבודה ומה עושים לטובה?
המספרים לפי הסדר :
1. 29
2. 34
3. 82
4. 15
5. 42 

ראובן

15:56 06/05/2010
 הי סימון

אל ייאוש !
הדבר הראשון שעלה הוא תחשות הייאוש והתפיסה שאומרת אין מוצא הכל אבוד.

אז יש מוצא ולא הכל אבוד וניתן לשנות.

את אדם שמפחד לעשות שינויים. את מפחדת לטעות, אינך סומכת על שיקול דעתך ולכן את מתייעצת המון. בעשותך כך את מוותרת על הכוח שלך ואת נתפסת בעיני אחרים כמי שלא ניתן לסמוך עליה.

את מסתובבת עם תחושה שמשהו רע הולך לקרות לך או לאהובייך.לא ציינת אם את נשואה ואם יש לך ילדים, או שאת מתגוררת עדיין בבית הורייך [או לבד ] אבל מה שעולה הוא שאם תצאי לעבודה, לתפיסתך משהו רע יקרה לך או לקרובים אלייך.
לכן לא פלא שהעבודה לא מגיעה.

קשה לך להיות ספונטנית. את חוששת שאם תעשי משהו בספונטניות תיפגעי. הדרך היחידה להמנע ב 100 אחוז מפגיעה היא לא לעשות או לא לצאת לעבודה. התפיסה שלך היא : אם אצא מהבית ומשהו יקרה אני לא אוכל להתמודד עם המצב.

מה לעשות?
לרדת מהתפיסה האידיאליסטית בנוגע לאיך החיים צריכים להיות. אם דברים "רעים" קורים הם יכולים לקרות גם כשאת בבית וגם כשאת בעבודה. אין לכך ערובה. עלייך לחזור למציאות. אין שום דרך שבה תוכלי למנוע מדברים להתרחש ואין זה משנה היכן תהיי.

אם תשחררי את התפיסה הזו תוכלי לרדת מהגישה הפרפקציוניסטית שלך ומהחשיבה שיש ביכולתך לשלוט על האירועים. אם תשחררי את הגישה הזו תוכלי סוף סוף לנוח ולהנות מהחיים במקום לנהל מאבק בלתי פוסק שנועד מראש לכשלון.
בהצלחה!

ראובן
reuvenhil@gmail.com 

simon

18:44 06/05/2010
 ראובן תודה
חלקית מהדברים אכן נכונים..
אני נשואה +ילדה
אני בן אדם שמאוד אוהב שינויים קל לי יותר להסתגל לשינוי מאשר למשהו קבוע.
תמיד יש בי מחשבה שדברים צריכים ללכת אכן חלק ללא טעויות וזה לא המציאות...
אקח את דברייך ואנסה לשחרר ולסמוך על עצמי יותר. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.