welldone
HELP! צור קשר
חלומות, פשר החלומות
פורום חלומות - פירוש והבנת חלומות, פיענוח סמלים בחלום, משמעויות בחלום, פשר החלומות.
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - חלומות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

sound

חלומות חוזרים    15:35 26/05/2010  

לאחר מות הוריי,שהייתי קשורה אליהם מאוד, אני מרבה לחלום עליהם, חלומות שמתקיימיים לפנות בוקר (אני מתעוררת מהם), אני זוכרת אותם, או קטעים מהם בברור ואני תוהה אם יש בהם מסר מסויים שמועברים אלי. אודה מאוד לעצתכם/עזרתכם.

אחד החלומות החוזרים הם בנושא "נעליים" - אני מסתובבת עם אמי ולפתע מוצאת את כל נעלי הישנות , אבל שנראות במצב מצויין:
פעם אחת הנעליים נמצאות במין מורד מסויים, אימי אמרה לי קחי אותם, תראי כמה הן יפות, בחור צעיר עזר לי לאסוף אותן (מאחר והגישה אליהן היתה קשה)

פעם נוספת שחלמתי על נעל היא שעליתי עם הוריי במעלה מדרגות ללא מעקה,במהלך העלייה דאגתי מאוד לשלומם של הוריי שלא ימעדו והנעל (אני חושבת שלי נפלה).

מה משמעות חלומות הנעליים הללו?

חלום שני שחזר פעמיים, והעיר אותי עם דפיקות לב, הוא חלום בו אני נמצאת בסיטואציה מסויימת, כנראה מצב של סכנה, כי מצאתי את עצמי מתעוררת ואומרת "שמע ישראל", אינני ממשפחה דתית, מה המשמעות של חלום זה?אני זוכרת שקמתי נסערת.

אודה מאוד לעזרתכם. 

sound

09:51 23/05/2010

לאחרונה ,אני מוטרדת מאוד וחלמתי שוב על אבא ואמא. הם תמיד היו מכוונים אותי, והפעם יש משהו שמטריד אותי, ואני מתכננת לספר זאת לאמא על מנת שתכוון אותי כהרגלה, אך כל פעם משהו אחר מפריע ומונע ממני לדבר.

מה המשעמעות שהם מבקרים בביתי? האם זה הגעגועים שלי? או באמת זו הדרך שלהם להעביר לי מסר שהם איתי?

ושוב, מה משמעות הנעליים בחלום, ומה משמעות "תפילת שמע"
אודה לעזרתכם. 

עטד

13:40 24/05/2010
 אהבתי את תשובתך נצוח, אני חושבת שתפילה היא רעיון מצויין יש לזה ערך ריפוי עצום.
דעי שאת יכולה לדבר עם הורייך בכל עת והם שומעים אותך.
הנעל שלך נפלה כי מקומך אינו לעלות עם הורייך בסולם, זה לא זמנך מקומך פה על האדמה והם שם אך עדיין איתך ברמה מסויימת.
מפגש עם העולם הבא יכול להפחיד וזה טבעי.
ממליצה לך לקרא את הספר
בשבילם אנחנו גן עדן של אליסון דובאה
עדיף שתחקרי את הנושא ככל שיש יותר הבנה יש פחות פחד ואני בטוחה שזה גם יביא לך נחמה מסויימת.
חלומות פז 

sound

20:47 25/05/2010
 תודה רבה

שמעתי על הספר שהמלצת, ארכוש אותו בהקדם מקווה שיתן לי תשובות לשאלות שמציקות.

למה התכוונת במשפט הראשון, תשובת נצוח ...כוחה של תפילה, לא הבנתי, אודה לתשובתך, כמו כן מה משמעות אמירת תפילת שמע בחלום, דבר שחזר פעמיים.

שוב תודה רבה על התשובה. 

עטד

11:32 26/05/2010
 הי , אדם בשם נצוח כתב לך תשובה והמליץ לך לקרא תהילים ולהתפלל בקריאת שמע ישראל לעילוי נשמת הורייך.
כל ההודעות של נצוח נמחקו מהפורום כנראה שהוא נזרק ממנו ולכן את לא יכולה לראות את התשובה שלו.
אני חשבתי שזו הצעה טובה כיוון שבעצם התפילה יש המון כוח ריפוי ונחמה ולכן חשבתי שאם כבר אמרת שמע ישראל אז למה באמת לא להתפלל לעילוי נשמת הורייך ויאללה על הדרך אולי גם תפילה עבורך כדי לחזק את תחושת החוסן והביטחון שלך.
גם אני לא דתיה ולא מרקע כזה אבל לפעמים במצבים קשים אנו משתמשים בדת ובאמונה כעוגן. ובכלל כל עוד העיניים שלנו פקוחות ואנחנו אדוני הבחירה החופשית שלנו אפשר להיעזר בכל דבר שנראה לנו נכון גם אם הוא לא קשור לעולם הערכים המיידי שלנו.
מקווה שעזרתי. 

sound

15:35 26/05/2010

תתודה רבה, על ההסבר המפורט והרצון לעזור. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.