welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - פסיכולוגיה רוחנית בהנהלת - רונית נשר 
שולח עודכן לאחרונה

keren or

מחפשת את עצמי    13:03 01/03/2012  

הי שמי קרן...
תאריך לידה שלי 7.7.87 בת 22
אני לא מוצאת את עצמי ואני פוחדת שכל החיים אני יבזבז על "לחפש את עצמי". אני לא יכולה כבר לשמוע את המשפט הזה...
כל מה שאני עושה אני לא מסיימת עד הסוף...יש לי לפעמים תחושה שכאילו אני לא יכולה לסמוך על עצמיעוד לפני שאני מתחילה ללמוד משהו אני כבר יודעת ישכול להיות מצב שאני לא יסיים את זה עד הסוף ואני יפרוש...וההורים כל הזמן אומרים לי את זה..(אני גרה עם ההורים)
בי"א החלטתי שאני לא רוצה ללמוד וממש בשנה אחרונה של הלימודים פרשתי ...למרות שהייתי ילדה מצטיינת פשוט אבסורד ואני מצטערת על זה..
החלטתי ללכת להשלים כמה בגרויות שהיו חסרות ושוב פרשתי חודש לפני הבחינות לקחתי קורס של שנה קוסמטיקה ופרשתי...וכו..
אני רוצה לחנך תעצמיאיך שהו לשנות תתכונה הזאת...כי אני כן מאמינה בעצמי...ואני רוצה לעסוק במה שאני אוהבת.. ללכת ללמוד משהו אקדמאי?! אני לא רוצה לשמוע על זה אני אוהבת יותר רוחניות חופש אומנות
אבל ההורים וחבר לא כל כך מבינים אותי לפעמים יש לי הרגשה שהם יודעים מה אני צריכה לעשות ומי אני צריכה להיות בעתיד...לפעמים אין לי כוח להתווכח על זה אני פשוט מסכימה איתם...לא שאני לא דעתנית !!!
אני כן אוליי לפי המכתב אני נשמעת קצת חסרת דעה......
פשוט מבולבלת נורא וכבר מכניסה לראש כל מיני סטיגמות על עצמי...תעזרו לי שאני לא יבזבז יותר את זמני אני רוצה להצליח בחיים...אוליי יש דרכים למצוא מה שאתה אוהב לעשות...ואולי יש פה אנשים שיש להם ניסיון ויכלו לעזור לי בכיף כל עצה וכל ביקורת תתקבל...
תודה ערב טוב 

yaya2010

13:39 22/12/2009
 היי קרן

במקרה עברתי באתר זה וקראתי את מה שכתבת
אני מבין ללבך, יש לי גם תשובות עבורך
אני מטפל בניאו פסיכולוגיה,שיטה טיפולית אלטרנטיבית אשר יכולה מאוד לעזור לך
מפעם לפעם אני מציע את הטיפול שלי בחינם, אם מעניין אותך את מוזמנת ליצור קשר, לשאול שאלות.
זה יעזור לך בקלות ובמהירות לפתור את הדילמות ולהתקדם הלאה
omanim.ec@gmail.com
יאיא 

שרי חיה

21:43 24/02/2010
 בגיל 22 לא חשבתי שאלמד משהו בכלל, האמנתי בכל מיני תורות אזוטריות , חשבתי שעולם המבוגרים מלא בשקר ולא רציתי להפוך לחלק ממנו. במקרה אבי רשם אותי ללימודים באוניברסיטה, ושם במקרה נחשפתי למקצוע שהתאהבתי בו. קריירה זה כמו זוגיות, זה כמו אהבה. רוב הזוגות חיים בפשרה מסויימת. זה חלק מהחיים, או שמתגרשים.. חלק גדול מהחיים אנחנו עובדים. רוב האנשים עובדים בשביל כסף, חלק עובדים פשוט מאהבת העבודה שלהם. נסי לחשוב - מה את אוהבת. מה מחייה אותך ולכי ללמוד (מותר לטעות ולנסות שוב!). בגרויות זה שטויות. זה כאילו שלפני מרוץ המרתון את אומרת - לא קשרתי שרוכים. אל תתפנקי. העולם כאן רובץ לפתח חייך, אבל הוא לא מחכה לאיש 

שרי חיה

21:43 24/02/2010
 ואגב - מה משנה התאריך לידה, לא הבנתי 

tzahi.yes

10:43 27/01/2012
 קרן יקרה,

מאוד קשה ללכת נגד הזרם, ראי כמה דגים אנושיים בגילאים שונים זורמים ללא כיוון ממשי. נשמע את מחפשת הנהגה בעצמך. את קרן המנהיגה הפנימית שתחזק אותך ללכת בדרך שלך.

לפעמים צריך ללמוד להינות גם מדרך החיפוש. רשמת שאינך רוצה לחפש את עצמך. מרגיש לי שכבר מצאת כיוון וחוששת לממש אותו

מחזק את יחדיך. שולח לך אומץ

צחי - מטפל הוליסטי דימיון מודרך והילינג
-----------------------------------------------------
בימי שני ערב - טיפולים ללא תשלום
tzahi.yes@gmail.com
לתיאום: 050-5737980

המקור1

14:02 18/02/2012
  שלום

לקרן יקרה , אגיב מג´ כיוונים אפשריים לדברייך , מפני שאינני מכירך באופן אישי אך יכול לדבר בראייה כללית ולתת לך כלים.

א-יש בדור שלנו מלחמה תודעתית שקטה מאחורי הקלעים , מלחמה זו היא בין כוחות מאד שורשיים בבריאה , כוחות אלו מסוגלים להעלות אנשים עד לגבהים ויכולים להורידם למעמקי תהומות , כוחות אלו מתלבשים בבני אדם ולפעמים באנשים הכי קרובים לך , ויותר מכך בתוכך עצמך יש כוחות מנוגדים , הכוחות שאני מדבר נוכחים כל רגע בחייך , ברגע שאת נוקטת עמדה ומצדדת בעד אחד מהם את מולכת ומובלת במהלך התואם את הכח שבחרת , אדם השומר על צורת אדם אינו נוקט עמדה ומצטרף לצד מבין הצדדים , אלא עובר תהליך של בירור עצמי פנימי מתוך הניגודים והכוחות הפועלים עליו , אינו מתפעל מהורים , מורים , חברים , מחנכים , מאסטרים , רבנים , דוקטורים ,מפקדים ,בוסים , קבצנים , או ידוענים ,וכדו´ כל אלו נוטלים חלק במופע הכוחות הפועלים עלייך , בכל אלו תוכלי להבין שיש תמיד הזדמנות , אתגר , בחירה , ובסופו של דבר את מתרגמת את הדברים לחיוב או לשלילה , ובוחרת בלהיות עצמך ולקחת אחריות על חייך , או להיזרק על אחד מהכוחות הפועלים עלייך ולתת לו להוביל אותך , המפתח לכל זה הוא ניקיון פנימי וחיבור לאמת מוחלטת בתוככי תודעתך ממנה את יונקת חופש בחירה ולוקחת בעלות על חייך ,האמת שלך איננה אלא החירות מתוכה את יוצרת את עולמך ולפעמים אף בוראת אותו מחדש , כל תפיסה כל למידה נרכשת מחוויות חייך עלולה להיות בית סוהר לחופש המחשבתי שלך אם נוכחותה בחייך ובהכרתך מצמצמת את מרחב היכולת והבחירה החופשית שלך .

ב- לגבי התחומים האקדמאיים המדעיים , או ההומניים , או למידה מחוץ למסגרות , המערכות הלימודיות כיום לצערי כולל מערכות הלימוד של יסודות ההשכלה כמו לימודים יסודיים וכלים בסיסיים של ידע מתמטי או שפה ,ועוד הפכו למוקדי כח של אילי הון , שמזינים את המערכת הכללית , ולכן מאחורי המורים החייכנים והנחמדים יש אינטרסים אחרים , ולכן רמת הלימוד במסגרות אלו בעיקר אקסטרניות , היא לא איכותית ואיננה מלמדת אותך לחשיבה בריאה נכונה ועצמאית , אלא מאביסה אותך בידע קר וחסר כל הבנה או יכולת לבקר ולהגיב באמת , ולכן מערכות אלו לא די שסוחטות את כיסו של האדם הפרטי ומבטיחות הבטחות שווא אלא הן מסרסות את תהליך החשיבה הטבעי באדם , דבר איום ונורא שרוב העוסקים בדבר כלל לא מודעים לו , ומדובר גם על מוסדות להשכלה גבוהה.. לכן לא מן הנמנע שנפשות רבות בוחלות במסגרות הללו , או עושות תארים בכדי לקבל אישור מהזולת על חכמתם ,למרות שלרוב ניתן לקחת את התארים והתעודות ולהשליכם היישר לאשפתות .. מפחיד היום בו יגלו שיש מקצוע שמלמד איך ללמד אנשים לחשוב , ובעלי כח במלבוש של יפי נפש המוכרים השכלה לעם בעצם משעבדים בני אדם על ידי שמלמדים אותם לחשוב , כפי שרוצים שיחשבו , ותאמיני או לא ללא מערכת חיסון תודעתית והכרתית מאד גבוהה ,לאחר כמה שנים באוניברסיטאות רבים הופכים לעבדים משכילים ..
אז מה כן?
אתן לך מענה כללי , כי למידה היא יכולת עצמית , והלימוד הוא כח בנפש , אם תקשיבי לעצמך פנימה למעיין החיים והשמחה האמיתית שבתוכך , תוכלי למצוא את הסקרנות הטבעית שלך מתמלאת בדרכים ואופנים או אפיקי למידה שלא ידעת עד כה , חלק מהצורך ללמוד הוא המזון לרוחך שנבנית וגדילה מתוך למידה ועל גביו נשמתך מאירה , אל תאכילי אותה ג´נקפוד , תני לנפשך מעדני מלך בריאים ואיכותיים , לימדי דברים שנפשך ורוחך מתמלאים מהם , אל תיבהלי ממשכילים כאלו או אחרים שיתנו לך להרגיש קטנה , ואל תפחדי להתחיל ולא לסיים אלף פעם , עד שתמצאי את שחפץ ליבך ..כמובן תשומת הלב העצמית והתבננותך פנימה היא החשובה בתהליך..

ג-האוזניים הם אחד השערים היותר יקרים לנפש פנימה , בצעירותנו אנו תמימים אך פתיים ומאמינים לכל מה שאומרים לנו , שאנו כאלה וכאלה , וכל מיני סטיגמות איומות ונוראות , אמירות אלו שספגנו בילדות במחנו וליבנו , מתעוררות כל החיים עקב אמירות של אחרים , וקשה לנו להתנער מהם ולשוב ולהאמין בעצמנו מפני שהם מכניסים אותנו שוב לאותו מסדרון צר וחשוך בתודעתנו וגורמים לנו עצב תסכול פחד בלבול וחוסר אמון בעצמנו , הסוד הוא לדעת שכל אלו הם חומות ומחסומים תודעתיים שניתן לבטל , והבסיס הוא להתחיל להאמין בעצמנו מעבר לגבול היכולת הפרקטית הקיימת כרגע בהכרתנו , לאחר מכן עלינו לסנן ולהתרחק ממוקדים המשפיעים ומעוררים אצלנו דברים אלו עד כמה שניתן מבלי להילחם בהם , רק להתרחק ,ושלב שלישי לפתח מערכת תובנה פנימית המסננת את מה ששומעות אוזנינו באופן שניקח רק את החיובי ואת השלילי נשאיר למדברים שבשלב מסוים יבחינו שהשליליות היא מראה השתקפותית של מי שהם ..כמובן הערות שהן הארות ..הן אלו שמסתדרות עם האמת האחדותית , והן בגדר ביקורת בונה ..
בברכה המקור 

einatzoller

13:03 01/03/2012
 היי קרן
במסעותיי בעולם בהם אני מרצה על כיצד לקבל תשובות מידיעת העל שלך, נתקלתי בהמון אנשים במצבך, ולכן כתבתי מדריך קטן ששם אולי תמצאי חומר שיכול לעניין לעזור ולהפרות אותך בידע.
אתמוזמנת לקרא, המדריך הוא חינמי ונסתר, לא הרבה אנשים יודעים עליו כי הוא מרכז דברים מאוד נסתרים
www.mysoulmap.com

בברכה
עינת 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.