welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - פסיכולוגיה רוחנית בהנהלת - רונית נשר 
שולח עודכן לאחרונה

אור1234

אנא עצתכם    08:34 05/03/2012  

בחצי שנה האחרונה כתוצאה מלחצים במספר תחומים התחלתי לקלוט שאני בעצם ממש לא נהנית מהחיים. אובייקטיבית אני נשואה, יש לי 3 ילדים, יש לי עבודה. סובייקטיבית אני מבצעת מידי יום אוסף מטלות ללא שום הנאה. מצד אחד זה נראה ונשמע ומרגיש כמו דיכאון, מצד שני אין לי שום סיבה משמעותית להיות בדיכאון. אני לא מצליחה לצאת מהתחושה שהחיים הם "סתם" ואפילו הטיפול בילדים נראה לי "סתם" כיוון שהם צפויים לחיי "סתם" בעצמם. כמובן, שהחיים כאשר מחשבות כאלה מנקרות הם קשים מנשוא.מידי פעם אני שוקלת ללכת לפסיכולוג זה או אחר אבל אני לא יכולה לראות איך פסיכולוג יכול לעזור לי בהתלבטויות לגבי משמעות החיים.
מה עצתכם ?

ורד ב

23:16 27/04/2009
 בס"ד
שלום אור,
יש 2 מקורות שאת יכולה לחפש בהם את משמעות החיים:
1. כיוון דתי (קבלה, חסידות).
להבין את ההשקפה מנקודת מבטו של האלוקים, כפי שעברה במסורת היהודית.
2. כיוון חילוני.
להבין את ההשקפה מנקודת מבטו של האדם.
כיום יש הרבה מטפלים, פסיכולוגים, יועצים, מאמנים, וכו´, שמודעים לחשיבות של משמעות לאדם.
בכל השיטות הללו, מנסים להביא את האדם להתבונן על חייו ושאיפותיו ולהבין מה המשמעות של החיים שלו, מנקודת ההשקפה שלו.

אם את זקוקה לפרוט נוסף, צייני לאיזה כיוון את נוטה.

בהצלחה
ורד 

אור1234

08:24 28/04/2009
 נראה לי שיהיה לי קל יותר לזרום עם כיוון רוחני חילוני.  

ורד ב

18:12 06/05/2009
 בס"ד
שלום אור,
אז עכשיו את צריכה לבחור מתוך ההיצע הגדול של המטפלים. תתחילי להתעניין בשיטות שונות, כדי לברר מה מתאים לך.
רשימה חלקית:
יש שיטות שמתמקדות בהבנה (פסיכולוגיה, פסיכולוגיה רוחנית)
שיטות אנרגטיות (הילינג, פרחי באך, EFT)
שיטות גוף-נפש (שיאצו, רפלקסולוגיה, שניידר, אלכסנדר, גרדה בויסן, רייך, קינסיולוגיה)
טיפול באומנויות (אומנות פלסטית, במוזיקה, פסיכודרמה, תנועה)
יעוץ - אסטרולוגיה, קריאה בקלפים/טארות

תתחילי לקרוא על סוגי טיפול באתרי מודעות שונים, ותראי מה נראה לך. מה מדבר אליך.
אחרי כן, תחפשי 2-3 מטפלים מהתחומים שנראים לך, ותלכי לטיפול אחד.
לקרוא על שיטת טיפול או להתנסות בה - זה 2 דברים אחרים לגמרי.
באותה שיטה - כל מטפל נותן את מה שיש לו - ושוב זה אחרת לגמרי.
אחרי 2-3 טיפולים, תוכלי לדעת לאיזה כיוון את נוטה, ולבחור אצל מי להמשיך.
אם אף אחד לא נראה לך - תמשיכי את החיפוש. אל תכנסי לתהליך של "בערך", כי חבל על הזמן והכסף.
אם אחרי 5-6 מטפלים לא מצאת - תעצרי לבדיקה מחודשת. אם תצטרכי התיעצות נוספת - תכתבי.

בהצלחה
ורד 

מוניק ביבר

08:37 07/05/2009
 שלום לך,
את מוזמנת לשוחח איתי בטלפון, אשמח להקשיב לך ולכוון אותך
050-9109452
כל טוב
מוניק 

Liad_T

10:27 16/06/2010
 מזדהה איתך מעמק ליבי.
למרות שהחזקתי קריירה מפוארת, בעל אוהב ומאוחר יותר ילדה מדהימה. חוויתי את המקום הזה,והגעתי לתהומות של התקפי חרדה ופאניקה יומיומיים במשך שנים.
שדרך אגב -נעלמו לחלוטין תודה לאל.

ניסיתי המון סוגי טיפולים: קונבנציונאלי, פסיכולוגיים,פסיכיאטרים, דיקור סיני, שיאצו , קוראת בקלפים הכל.

הכי משמעותי וממלא בשבילי היה בהחלט בכיוון הרוחני (חילוני) ועשיתי ועוד עושה המון בתחום.

הסדנה שהובילה אותי לפריצת הדרך הכי גדולה בזמן הכי קצר הייתה "לצאת מהבועה" של חנית פילניק.

אני מרגישה חובה לשתף היום את כל מי שאני יכולה.
ורוצה לפתוח דלת לכמה שיותר אנשים
למציאות שונה, ללקיחת אחריות מלאה על החיים שלהם וחיי ילדיהם וסיפוק פנימי גדול.

זו סדנה טרנספורמטיבית ומשנה חיים
בכל תחום בחיים בו תבחרי לעבוד.
היא מעבירה את המשתתפים תהליך מעצים,מרתק,עמוק, בלי הנחות ובאינטסיביות למקום של ניקיון.
במחשבות , במילים ובמעשים.

מעניקה כלים פרקטים להתמודדות עם מצבי חיים. כלים המאפשרים לנו לקחת אחריות מלאה על חיינו וחיי ילדנו.
לעזור ,להקל ולרפא אותנו ואת הסובבים לנו.

חנית פילניק , מרפאה מדהימה,הומאופתית קלאסית, ומורת דרך,היא מפתחת השיטה שנקראת CCH , היא מתגוררת בלוס אנג´לס , שם עברתי את הסדנה המדהימה הזו.

היא מגיעה לישראל פעם בשנה
הפעם ביולי - אוגוסט כדי להעביר סדנאות פה בארץ.לא כדאי לפספס

אני מציעה לך לקרוא באתר www.cch.co.il

ולראות אם את מתחברת.

וכמובן לשאול שאלות ולהתעניין
1700-55-55-21

מאחלת לך חיים מלאים , מספקים מאושרים ומלאי אהבה

tzahi.yes

10:39 27/01/2012
 אור החביבה,

נהנתי לקרוא את הודעתך. אני ואני בטוח שגם את נתקלת מידי יום שחיים לשם הישרדות , מושועממים, אינם מוצעים טעם בחייהם. כמו שואמרים השגרה הורגת.

אני מניח להסיק שאם את בפורום רוחניות הנושא מעניין אותך, אולי יתן לך עומק ועניין אחר בחייך.

מוזמנת לבחור תחום ולחקור מהילינג, ריפוי, מודעות עצמית, עד צ´י קונג.

נסי והתנסי, אשמח לשמוע מה היה

צחי - מטפל הוליסטי דימיון מודרך והילינג
-----------------------------------------------------
בימי שני ערב - טיפולים ללא תשלום
tzahi.yes@gmail.com
לתיאום: 050-5737980

einatzoller

13:11 01/03/2012
 אור שלום
את מוזמנת לקרא מדריך חינמי שיתן לך תשובות , את המדריך כתבתי בעקבות פניות רבות של אנשים במסגרת הרצאותיי ברחבי העולם בנושא "כיצד אנו יכולים לקבל תשובות מידיעת העל באמצעות הקול הפנימי"

בינתיים אני לא חושפת את המדריך ולפעמים מאפשרת לבודדים לקרא עליו
את מוזמנת להכנס ולהתרשם. מי יודע אולי תקבלי כמה תובנות שיעשו סדר בבלאגן
www.mysoulmap.com

בברכה
עינת , מדריכה תודעתית
www.mysoulmap.com 

Pan

08:34 05/03/2012
 אני חושב שהנושא הזה רחוק מאוד מההתמודדות הישירה שלך, אבל בכל מה שקשור למשמעות החיים - אצלך - משמעות החיים היא "סתם".
את לא צריכה ללכת לפסיכולוג בשביל זה, נראה שאת מאוד מודעת לכל העניין. נראה שאת גם רואה שזה מפעיל אצלך סימנים של דיכאון..

משמעות החיים היא חיים המלאים משמעות והם מתחילים מחוץ לאיזור הנוחות שלך, משחק אילתור ושוטטות הם סימנים של חיים, של עירנות ופתיחות. של הרגשת נוחות וביטחון גם מחוץ לאיזור הנוחות שלך.

אם מצבך התודעתי - אנרגטי מדאיג אותך מספיק בשביל לשקול ללכת לפסיכולוג, אני מציע שתתחילי בלעשות שינויים קטנים על מנת להכניס יותר "חגיגה" לתוך ה"סתם" שלך.

בבוקר - תקשיבי למוזיקה שאהבת כשהיית קטנה יותר, אולי תרקדי קצת
בערב - נסי להתפנות יותר אל הילדים, יש להם נטייה טבעית להמצאת משחקים ופעילויות, נסי ממש להיות קטנה וחסרת דאגות

בהצלחה והמשך נעים
facebook.com/pancircles 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.