welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - לנוער בהנהלת - מירי - M 
שולח עודכן לאחרונה

"אס"

שלום, כתבתי מאמר חדש ואני אשמח לקבל את תגובותיכם והערותיכם.

אישיות חזקה היא כזו שניחנת בביטחון עצמי גבוה , בכריזמה , במנהיגות ובשלווה פנימית יותר מכל.
כוחו של תת המודע המהווה את בסיסה של שיטת הפשטות שבאושר טוען דבר מאוד פשוט ומובן :

"אתה מי שאתה חושב שאתה" .

ההרגשה הפנימית וההערכה העצמית שלך הם אלו שימצבו אותך ואת אישיותך .

לעיתים אנו נוטים להתרגש ממפגש עם איש מכובד כזה או אחר , הבוס או סתם דמות מפורסמת .

מדוע ? מה הוא שונה מאיתנו ? אנחנו כאחד ואין סיבה שארגיש נחות ערך ממנו רק בגלל שהוא מחזיק בעמדה חברתית בכירה יותר . שנינו חיים את אותם חיים , באותו עולם , והוא בשר ודם בדיוק כמוני .

לכן אין סיבה שלא ארגיש את עצמי שווה ערך אליו .

ייתכן שהוא הגיע לאן שהגיע בזכות עצמו ועל כך מגיעות לו את כל המחמאות – דווקא משום כך עולה השאלה :"אם הוא הצליח מדוע שאני לא
אצליח ?

התשובה – כי אני לא רוצה , לא יכול , אין לי את האמצעים וכו´ .
ההסבר הוא מאוד פשוט – לכל דבר יש מחיר – השאלה היא האם אתה מוכן לשלם מחיר עבור האמת שלך ועבור הרצונות לך . זה הכל . אם תרצה – תגיע .

ועדיף שיהיה לך קצת קשה בדרך כדי
שתוכל להעריך בהתאם את מה שהשגת .
איש חכם אמר פעם : "הדגים הכי טובים נמצאים במקומות הכי קשים לדיג" .

ואם החלטת שלא לרדוף אחר מטרה זאת כי יש לך בכל זאת דברים אחרים חשובים יותר בחיים למשל ממעמד חברתי היה שמח בחלקך . כי אתה מי שאתה חושב שאתה .

אם תחליט להיות אדם שמח ותשדר מחשבות שמחות לתת המודע הוא יגיב בהתאם וישלח מסרים שמחים כי זה כל מה
שהוא יכיר .

המרחק בין המוח לבין הלב הוא מרחק של כ – 20 ס"מ . אך המרחק בין השכל שבמוח לבין הרגש
שבלב הוא מרחק של כמה אלפי ק"מ . מרחק שמיים וארץ .

הרבה פעמים אנחנו מוצאים את עצמנו
נלחמים במה שהבטן משדרת כאמת פנימית שלנו אך השכל מסרב להאמין שנצליח ללכת בעקבות הרגש , בעקבות הבטן .

מלא את המרחק הזה בין המוח לבין הלב בשמחה פנימית ובתעוזה .

אם תרצה – תצליח . כוחו של תת המדוע הוא אדיר לכן תעריך את עצמך כי אף אחד לא יותר טוב ממך , ומה שהשיג האחר גם אתה יכול אם רק תחליט .
ואם החלטת שלא – כנראה זו לא הדרך שלך. הקשב לבטן וסמוך על תת המודע שיוביל אותך .

אישיות חזקה תתהווה רק אם תעריך את עצמך ככזה . באמצעות כוחו של תת המודע תשדר למודע
את המחשבות המתאימות ואת ערכך העצמי הגבוה ואז המודע יגיב בהתאם .

בהצלחה ,
אלעד כהן.

SEGALOVICH

14:06 05/06/2009
 מאוד אהבתי את הקטע שכתבת פה..
אני מטיל ספק בזה..אבל הצלחת לשכנע אותי קצת..הקטע פה לטעמי הוא קצת יותר מדי אופטימי..תקן אותי אם אני טועה..
אבל כל הכבוד וישר כוח! 

denden

13:50 01/06/2010
 אתה צודק לגמרי!
אם רק רוצים משהו באמת אפשר להשיג אותו.
אני זמרת צעירה ועשיתי דרך ארוכה להגיע למקום שלי.. עברתי המון טלטלות ודיכאונות בדרך. אבל רציתי את זה והצלחתי!
בקשר להרגשות הבטן ולחשיבת המוח. לפעמים קשה מאוד ללכת לפי הרגשת הבטן כשהמוח אומר לך שאתה לא צודק ואני ארצה ללמוד יותר איך הולכים לפי הרגשת הבטן בניגוד למוח. האם תוכל לספק לי עוד פרטים בנושא?
תודה מראש 

יוניתוש

13:14 23/11/2010
 ברור לחלוטין שיש כוח עצום שעצור בתת מודע שלנו להעלאת הביטחון האישי והידע על עצמך. ברגע שיש לך את הכלים להכנס בצורה מודרכת לתת מודע שלך אתה יכול להגיע להרבה מסקנות לגבי עתמך שאיש אחר לא יוכל לדעת מלבדך.

הבעיה היא שהיום אנשים לא "מטפלים" בעצמם, ודואגים קודם כל לאבזר את הבית שלהם במיטב הרהיטים ואפילו הוצאות מיותרות כמו לקנות רהיטי גן ראטן מקבלות עדיפות!  

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.