welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - פסיכולוגיה רוחנית בהנהלת - רונית נשר 
שולח עודכן לאחרונה

שירה המלאכית

איבדתי עניין...    20:52 21/10/2009  

היי שמי שירה , אני מרגישה צורך לשתף אתכם בהרגשה המוזרה שעוברת עליי, אני בת 26 נולדתי ב10/08/1982
לצערי עברתי ילדות קשה מאוד עד לפני כחצי שנה סבלתי סבל קשה מאוד, אני לא מפרטת הרבה משום שחל איסור פירסום משפטי מכיוון שאני עדין בתהלים, בכול אופן הסיבה שאני כותבת היא שאני לא מבינה למה היום שאני כבר לא קרובה לאותם חיים לאותו הסבל היום שאני עצמאית ולא נמצאת באותו הבית, דווקא היום אני מרגישה חנוקה אטומה זה כאילו התרגלתי לסבול ואני לא בחורה שאוהבת לרחם על עצמה יש לי כוחות חזקים ופעלתי המון בשביל להשתחרר מהסבל והיה לי אומץ רב לקום וללכת, אבל משהו בי מרגיש שכאילו הסבל שמילא אותי כל החיים מאז שנולדתי העסיק אותי באיזה שהיא צורה כי בחיים לא עצרתי לחשוב, זה היה חלק ממני, והיום אני לא מוצאת אותי... אני כבר לא ילדה שסובלת התעללות,כבר לא נערה שסגורה ומושפלת, אבל...השאלה מי אני ולמה אני לא מצליחה למצוא את הכוחות שהיו לי כדי לקום וללכת , את אותם הכוחות כדי לעשות בשבילי משהו טוב?! האם רק לסבל מגיע הזדמנות?ולאושר לא? אני מקווה שתבינו שאין לי דכאונות, לא בזה מדובר ,ואל תגידו לי להשתחרר מין העבר,אני נמצאת אומנם במקום טוב היום...אך לצערי הורגלתי לסבל...כך שאני לא מזהה מטרה , בעניין זוגיות אני לא מתחילה לחשוב כי אני יודעת שעד שאני לא יגיע למקום שאני יאמין שמגיע לי טוב... אני ימשך לרע... אני מקווה שתבינו אותי, אני רוצה אומנם בשבילי אך שואפת יותר בשביל הילדה הקטנה שבי, כי מגיע לי לנוח... בתקווה שאגלה כוח לרצות להכיר עולם טוב ,ולא להישען על העבר ולחשוב שהגעתי לסוף ושלא קיים יותר עבורי, בהזדמנות זאת אני מבקשת למסור לכול מי ששומע... אל תתנו לאחר להכאיב ולהרוג את העצמאות של הנפש שלכם!!! כי לקום וללכת ולהתנגד זה מציל ומגיע לכל אדם חירות נפשית!!! בהמון תודה על ההזדמנות לפרוק ובתקווה שאקבל תגובות בונות ...שירה 

ורד ב

00:40 25/03/2009
 בס"ד
שלום שירה,
קודם כל, אני מחזקת את ידך, על הצעד האמיץ שביצעת.
שנית, רציתי לענות על שאלותיך.
את מרגישה עכשיו סחוטה ומרוקנת, ולכן אין לך אנרגיות להבין מי את ומה את רוצה הלאה.
עשית צעד חשוב שגזל ממך הרבה מאד כוחות, יותר ממה שאת חושבת, ואת צריכה לאפשר לעצמך זמן לנוח.
אם את נמצאת בסביבה בונה, הכוחות שלך יחזרו בהדרגה, ולאט לאט תצברי התנסויות חדשות. ותרגישי מה מתאים לך ומה פחות.
אם אחרי חודש-חודשיים לא תרגישי שיפור, כדאי לך לחפש עזרה מקצועית.

26 זה גימטריא של שם ה´ שמסמל אהבה ורחמים (שם י-ה-ו-ה). ז"א זו תקופה שבה את מקבלת סיוע מהקב"ה.

הרבה הצלחה
ורד
veredbsd@gmail.com 

שירה המלאכית

04:21 26/03/2009
 ורד המקסימה , אני מודה לך מכול הלב על האכפתיות וההתייחסות למה שכתבתי אני לוקחת את המילים שלך וקוראת ומקבלת את החיזוק , אני מאמינה שיגיע הרגע ואני ימצא תשובות.... או שאני יעשה לעצמי טובה ואפסיק לנסות להבין את החיים שעברתי, אני נמצאת בסביבה אומנם מוקפת אך מרגישה לבד , תשובות אין לי וכל מי שקשור משפחתי אליי, מתנער מהאחריות לתת לי תשובה , אני יודעת שאין להם אפשרות להחזיר את הגלגל אחורה!!! כי את הסבל אף אחד לא יצליח למחוק זה הפך לצלקת מכוערת בחיי, אבל אני עדין מקווה שיהיה להם את האומץ לומר : טעינו, מצטערים שידענו אבל בחרנו להישאר בצד!!! אני לא שופטת אף אחד, אבל אני גם לא סולחת!!! אני מנסה היום להאמין שיש טוב, שקיים סוג של כוח בתוכי!!! אני לא בחורה שאוותר בקלות!!! אני כבר לא קורבן של אף אחד, והניצחון האמיתי בשבילי זה העובדה שנשארתי שפוייה , וכולם יראו שיצא ממני משהו, ושיגיע יום בעז"ה שאני ילמד שלא נולדתי כדי לרצות אף אחד ! אלא את הנפש שלי, תודה על היחס החם , זה מה שכנראה היה חסר לי , עובדה שהצלחתי לחייך... תודה שירה  

שירה המלאכית

04:21 26/03/2009
 ורד המקסימה , אני מודה לך מכול הלב על האכפתיות וההתייחסות למה שכתבתי אני לוקחת את המילים שלך וקוראת ומקבלת את החיזוק , אני מאמינה שיגיע הרגע ואני ימצא תשובות.... או שאני יעשה לעצמי טובה ואפסיק לנסות להבין את החיים שעברתי, אני נמצאת בסביבה אומנם מוקפת אך מרגישה לבד , תשובות אין לי וכל מי שקשור משפחתי אליי, מתנער מהאחריות לתת לי תשובה , אני יודעת שאין להם אפשרות להחזיר את הגלגל אחורה!!! כי את הסבל אף אחד לא יצליח למחוק זה הפך לצלקת מכוערת בחיי, אבל אני עדין מקווה שיהיה להם את האומץ לומר : טעינו, מצטערים שידענו אבל בחרנו להישאר בצד!!! אני לא שופטת אף אחד, אבל אני גם לא סולחת!!! אני מנסה היום להאמין שיש טוב, שקיים סוג של כוח בתוכי!!! אני לא בחורה שאוותר בקלות!!! אני כבר לא קורבן של אף אחד, והניצחון האמיתי בשבילי זה העובדה שנשארתי שפוייה , וכולם יראו שיצא ממני משהו, ושיגיע יום בעז"ה שאני ילמד שלא נולדתי כדי לרצות אף אחד ! אלא את הנפש שלי, תודה על היחס החם , זה מה שכנראה היה חסר לי , עובדה שהצלחתי לחייך... תודה שירה  

zozo23

22:51 12/04/2009
 שירה את הראשונה שאני כותבת מצורך עמוק לעזור ואולי עצה או שתיים...
כל בחורה אשר עוברת קשיים ומראות קשים וטראומה יודעת כי כל חייה תסחוב ותיקח את זה בליבה וכפי הבנתי זה בחיים לא יעלם זה ישאר ואף יכאב ולא יתן לנו להמשיך לחיות את חיינו ככל בנאדם רגיל.
לעומת זאת נשים נחנו במושא האלוהי של לתקן את האדם ואת הסביבה לה והיא ההשפעה של הסביבה עליך ואת עליהם... וכפשוטו אנחנו אנשים המסתכלים על עצמנו קודם ואחר כך על אחרים לנו ומנסים לשנות אותם, אך זה לפעמים בדיוק הפוך חושבים על הסביבה פחות על עצמינו.
אני אתן לך תרופה הכי חזקה לכל כאב הקיים על פני עולם והוא זמן.
זמן ללמוד זמן להבין זמן לעכל זמן לסלוח ואם זה לא לסלוח אז להמשיך קדימה ולהיות חזקה כפי שאת, אך לא מרירה על החיים!. נשים אנחנו רגישות מבינות ואף חזקום ממין אחר הקיים על פני האדמה ואין אף אחד בעולם היכול לחדור אלינו ולהרוס אותנו.
אנחנו מתקשרות מאמינות מקוות ומרגישות דברים שאף לא יבין אף פעם.
לכן אני רוצה בשבילך שתקחי את הדברים שאת אוהבת... לדוגמא ללכת בים לשאוף אויר צח בפארק ליד הבית.. לטייל במקום המיוחד אך ורק שאת יודעת עליו וכך תוכלי לשחרר את הנפש שלך מכל המושג "בית" קירות סוגרים" ובעיקר כאב שלא נותן לאף אחת מאיתנו להמשיך הלאה...
תני לנפש שלך להשתחרר בין עם זה לצעוק לעולם... ללחוש ללכת לבכות.. לעבד את הכאב הזה עד שיצא לך מכל החורים בגוף ובנפש ובכך תיהי חזקה בנשמה בליבך ברוחך ובכל כולך..
אני יודעת שאת תצליחי כי עיניך לא
אדישות לכאב שעברת לכן ההצלחה היא בידייך שלך רק תשחררי את המכאוב על ליבך ותנשימי עמוקק ותשחרריי..
הרבה לחצים יצאו וכאב ישפך לים כאלו לא היה... ויקטן עם השנים רק תיהי חופשיה זה מה שאני מאחלת לך
את החופש לליבך...
אם אני עשיתי זאת על גבי שנים גם את יכולה כי את אישה חזקה מאין כמותה.

אלבינהערן

10:23 16/07/2009
 את מפחדת לגעת בטוב שיש מסביבך או בעולם בכלל אם זה המצב אז כדאי שתפסיקי אף אחד לא יבוא להביא לך קצת טוב בצינצנת כי זה לא עובד ככה את צריכה לקום לקחת באומץ ולדעת שזה מגיעה לך ושזה שלך.
אולי את לא יודעת איך מקבלים את הטוב כשאת כבר עומדת מולו אז אוט´ את נימשכת אל הרע כי את זה את כבר רגילה לקבל
אולי את ביכלל לא יודעת מהזה אושר מה באמת גורם לך אושר אז את לא לוקחת סיכון כשיש לך סיכוי.
אולי זאת יכולה להיות מטרה טובה לחיים שלך לגלות מה הדברים שעושים לך טוב וללכת אחריהם.

"אם אתה הולך בעיקבות הדברים הגורמים לך אושר אתה מציב את עצמך על מעין מסלול שבעצם היה שם כל הזמן, רק המתין לך והחיים שהייתה צריך לחיות אתה חיי".
(ג´וזף קמפל) 

astar31

14:09 20/08/2009
 שלום שירה,
כשאנחנו מתלכלכים , הולכים ושוטפים ידיים וממשיכים למשימה הבאה. אני עברתי מסכת של כמעט מספר שנותייך... מחזקת אותך מעומק העוצמות שצברתי. על פי תאריך לידתך את מתעצמת ובגיל 34 תהיי בשיא פריחתך. נכון שאת זקוקה לתמיכה/שיתוף פעולה/תשומת לב.
תחליטי שעדיפה התפתחות אישית והגשמה עצמית לעצמך מבלי להיזדקק לגורמים שליליים. את נמצאת אנרגטית זקוקה לחיזוק הנפש ואיזון השכל. למזלך הפחדים כבר לא שולטים בך כבעבר. אשמח לעזור לך בהמשך גם טלפונית
בברכת איזון והגשמה!
Astar אבחון וריפוי מרחוק בשורש הסיבה. קישור: 052-3687853 

astar31

14:19 20/08/2009
 שלום שירה,
כל הכבוד לך שאת פונה כדי לעזור לעצמך. אני דוגמא ליכולת לצאת מתופת של הרבה שנים - ומחוזקת, עם יכולות לעזור לאחרים. השנה את נמצאת בשנה של התלבטויות ויחד עם זאת מתגברת תחושת הצורך בשיתוף פעולה ורצון לתמיכה. הרע אינו יכול לתמוך בך...השקיעי בהגשמה עצמית,אפשרי לעצמך להינפש, כפי שמישהי כבר כתבה, ללכת לים לצעוק ולהשתחרר. יש גם קבוצות יוגה צחוק וכד´. גם אם אחרי השיחרור יבוא בכי, הרי שאת בדרך הנכונה. רק בזמן זה אל תאפשרי לאף אחד לרחם עלייך - כדי שלא יווצר מצב של ניצול חולשות...זה בינך לבין עצמך. תמיכה מקצועית תמיד מומלצת. אשמח לעזור לך בהמשך, בברכת איזון והגשמה !Astar אבחון וריפוי מרחוק
קישור: 052-3687853  

astar31

14:21 20/08/2009
 שלום שירה,
כל הכבוד לך שאת פונה כדי לעזור לעצמך. אני דוגמא ליכולת לצאת מתופת של הרבה שנים - ומחוזקת, עם יכולות לעזור לאחרים. השנה את נמצאת בשנה של התלבטויות ויחד עם זאת מתגברת תחושת הצורך בשיתוף פעולה ורצון לתמיכה. הרע אינו יכול לתמוך בך...השקיעי בהגשמה עצמית,אפשרי לעצמך להינפש, כפי שמישהי כבר כתבה, ללכת לים לצעוק ולהשתחרר. יש גם קבוצות יוגה צחוק וכד´. גם אם אחרי השיחרור יבוא בכי, הרי שאת בדרך הנכונה. רק בזמן זה אל תאפשרי לאף אחד לרחם עלייך - כדי שלא יווצר מצב של ניצול חולשות...זה בינך לבין עצמך. תמיכה מקצועית תמיד מומלצת. אשמח לעזור לך בהמשך, בברכת איזון והגשמה !Astar אבחון וריפוי מרחוק

astar31

14:22 20/08/2009
 <>שלום שירה,

astar31

14:23 20/08/2009
 <>שלום שירה,

astar31

14:24 20/08/2009
 שלום שירה,

oded1st

06:19 05/09/2009
 tאת מרגישה כך מאחר ובסופו של יום (או במקרה שלך במהלך כל היום) , את ניפגשת עם עצמך וכל מה שאת רואה זו מישהי חבולה ופצועה !
אין לי ספק שרכשת כלים ומימניות בכדי להיתמודד עם ההרגשות שצפות לך אבל עדיין חסרים לך כלים שהם כלים חשובים!!
הכלים אשאני מדבר עליההם הם פשוטים מאד ונימצאים סביבך כל הזמן, אך עקב התהליך שאת עוברת את עדיין לא רואה אותם. כשבן אדם ניפגע, האינסטינקט הראשוני שלו (ולא מרצון) הוא קודם כל שיקום הנפש , וזה בדיוק מה שאת עושה עכשיו! (ולכן את עדיין לא רואה את התמונה בכללותה)
לאחר שהביטחון העמצי ישתקם, וההערכה העצמית תעלה במעט, את תתחילי ליראות את אותם כלים שדיברתי עליהם. הדרך עוד ארוכה מאד! והצורך שלך לסבל הוא בסדר לחלוטין! וכל עוד את מוגעת לכך אז זה נורמלי לגמרי!!
הכי חשוב שתבטיחי לעצמך סביבה בונה ומחזקת כי רק כך תוכלי להיתקדם.
אל תוותרי לעצמך, ובתור אחד שלא היה בוטח בעבר בנמלה אני קורא בין שורותייך שאת כן תצליחי ליבנות לך זוגיות, וכן תצליחי להשתחרר ממה שעבר עלייך והכי חשוב .......
תצליחי להפוך את הקללה לברכה!!! 

יהלי11

13:40 08/10/2009
 אשמח לעזור צרי קשר 0527994553

הלל טאוב

20:52 21/10/2009
  לשירה שלום
כדי להבין את עצמנו אנחנו צריכים להבין את מבנה המוח .מבחינה גנטית מולדת יש למוח צורך לחוות מידע מהסביבה הן חויתי חיובי והן חוויתי שלילי שאנחנו הגדרנו לעצמנו מה נעים ומה שלילי מה טוב ומה לא טוב בתהליך הזה של הזיכרון מעורבבים גם כימיכלים שמציפים לנו את המוח כל פעם שהרגשנו כף או רגש שלילי. (והיתרון של המוח שלנו שהוא יודע לזכור רגש ולרגש אותנו מחדש) בואי נקרא לכימיכלים פלוס חומר ומינוס חומר(קוקטל של אנדרופינים סטריכונין ורופאים יגדירו אותם יותר טוב)המינוס חומר הם חומרים כמו קורטיזול ועוד כל מיני נוסחאות שאולי המדע עדין לא עלה על כולם.יש צורך למוח להיות מאוזן כל הזמן מבחינת כימכלים. אנחנו עובדים או על פלוס חומר או על מינוס חומר. או שאנחנו ברגיעה אנחנו מאוזנים.המוח שלנו בנוי כך שמידע שהכנסנו איליו מהסביבה כמעט בלתי ניתן להוצאו.הזכרונות שלך והאישיות שלך נשארו אצלך במוח את לא יכולה לברוח מהם כי הם משולבים האישיות והכימיכלים.המוח שלך היה רגיל לעבוד על מינוס חומר כאילו היה רגיל כל הזמן לנסוע על דרך קיצור שהוא מכיר (המוח שלך התמכר למינוס חומר).את צריכה בכוח לבנות לו כרגע דרך חלופית כדי שילמד לעבוד על פלוס חומר(לעשות את הדברים שיגרמו לך כיף,אבל יתכן שיש באישיות שלך גם דברים שאת צריכה לשנות. ניתן דוגמה קטנה: ילד נוטה להעתיק הורים. אם העתקת מהוריך תכונה שהכל קשה והחיים קשים והם לא ידעו לשמוח זה חלק מאשיותך וקשה מאוד לשנות זאת. (וכל אחד הכיף שלו שונה כי האישיות שונה וכל אחד משהו אחר יעשה לו טוב)יש עוד תכונה מחוקי הטבע של חומרים שנוגדים אחד את השני או מתחברים אחד עם השני. למינוס חומר הוא יותר חזק מהפלוס חומר.אבל הזמן פועל לרעתו.הפלוס חומר יותר חלש אבל הזמן פועל לטובתו (אלה הם האיזונים של הטבע)ולכן אפילו באבל לוקח זמן לפלוס חומר להכנס למוח ואיך אנחנו אומרים הזמן עושה את שלו.
שמי הלל טאוב ואני ממושב מרחביה ומקווה שהבנת את התאוריה כי היא באמת חדשנית ומסובכת.אבל הגיונית. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.