welldone
HELP! צור קשר
רפואה משלימה, ריפוי טבעי, ריפוי הוליסטי
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - אבחון וריפוי הוליסטי בהנהלת - ראובן הילינגר 
שולח עודכן לאחרונה

deshe13

אבחון באמצעות פרחים    13:53 02/02/2009  

היי ראובן.

הבעיה שלי היא שאני משמש כאיש מכירות ומתפרנס בהתאם לכמות סגירת העסקאות שלי. לצערי אחוזי הסגירה שלי נמוכים מאד ואני לא מצליח להתפרנס בכבוד, כלומר הוצאותיי גדולות מהכנסתי. אני מגיע לפגישות מתואמות מראש, אולם לא מצליח לסגור את העסקה.

התמונות שאהבתי הן: 4,5,6,8,9,29 ו 34.

מקווה שעשיתי את זה נכון :-)

אשמח לשמוע את דעתך,

בתודה מראש,
דשא13 

ראובן

14:24 22/01/2009
 הי דשא13

ברוך הבא לפורום.
היות וזו הפעם הראשונה שלך כאן אסביר לך בקצרה מה משמעות האבחון בפרחי באך.
ראשית האבחון לא מדבר על עתיד. אין שום יכולת לדעת מה צופן העתיד.
שנית האבחון עונה על השאלה מה הם הכוחות המפעילים אותך או מעכבים אותך בהתאם לבעיה שתארת.
התמונות שבחרת מייצגים את צורת החשיבה שלך היוצרת את האמונות שלפיהן אתה חי.
חשוב להבין שזהו רק אבחון ראשוני ולפעמים חסרים פרטים רבים על מנת להשלים את התמונה. כדי לקבל את התמונה המלאה, יש להפגש פנים מול פנים באופן אישי.

בהנחיות נתבקשת לבחור רק 3 תמציות ובחרת ב 7 . לא נורא, אנסה להתאים את עצמי לבחירה שלך.
בחרתי להתמקד בבחירה של 3 התמונות הראשונות לפי סדר כתיבתן.

שני גורמים חשובים ובסיסיים עולים מבחירתך.
הראשון: טראומה. בשלב מסויים של חייך עברת מאורע שנתפס בעיניך כטראומה. זה יכול להיות פיטורין ממקום עבודה, גירושי הורים, מריבה עם בת זוג וכו´.
האירוע הזה הותיר את רישומו עליך ועדיין ממשיך להשפיע על ההתנהלות הנוכחית שלך. לכל פגישה שאתה מגיע אליה, מלווה אותך עניין הטראומה בתת מודע ולמעשה מונע ממך את האפשרות להיות פתוח ומשוחרר.

הנקודה השניה החשובה היא שאינך ממוקד בהווה. אתה חי באיזה שהיא אופוריה שהדברים יסתדרו מעצמם והכל יהיה בסדר. על מנת לשנות את המתרחש עליך לעשות צעדים ממשיים על מנת להתמקד במשימה העומדת לפניך.
מומלץ לשבת עם עצמך ולרשום על דף את המשימות העומדות בפניך בטווח הקרוב.
לאחר מכן יש לרשום צעדים מעשיים על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. ולבסוף החשוב ביותר לפעול לפי הצעדים הללו.

יש לך נטייה להקשיב יותר מדי לדבריהם של אחרים. אתה מתייעץ עם אנשים רבים ורק עם אדם אחד אינך מתייעץ, עם עצמך. הקשב לקול הפנימי שלך. הרי אתה יודע יותר טוב מכולם.

אשמח לתגובתך
ראובן 

deshe13

16:57 22/01/2009
 היי ראובן,
ראשית תודה על התשובה המהירה. שנית תודה על התיקון, הבנתי שצריך לבחור לפחות שלושה פרחים.
אני מעדיף לא להתייחס לאבחון שלך כיוון שהתמקדת בשלושת הפרחים הראשונים שכתבתי וזה כנראה לא מייצג אותי נאמנה.
ברשותך, אציין עכשיו שלושה פרחים בלבד, ותבחן אותם שוב. בסדר?
הפרחים הם: 34,29 ו 9.

תודה מראש,
דשא13 

ראובן

17:32 22/01/2009
 הי דשא13

האם קראת את ההוראות לפני שבצעת את התהליך ? אם לא רצוי לקרוא היטב את ההוראות ולחזור שוב על התהליך. אם כן קראת ובצעת את התהליך לפי ההוראות יש שתי אפשרויות:

האחת - אינך מוכן לראות את הדברים הללו בתוכך. יש לתת לדברים לחלחל פנימה ולהמתין בסבלנות.

השניה - משהו בתהליך הבחירה של התמציות לא עובד.

אם האפשרות השניה עדיפה בעיניך חשוב על השאלה ששאלת ורשום באופן אינטואיטיבי 5 מספרים בין 1 ל 79
רשום אותם לפי סדר הבחירה. [הסדר חשוב ביותר ].

לגבי הבחירה המחודשת שלך:
לגבי שתיים מתוך השלוש התמונות דיברתי עליהן בתשובתי הקודמת.
האחת - טראומה
השניה - חוסר מיקוד בהווה

השלישית - מדברת על אדם שהוא במובן מסויים סוציומט. הוא מעדיף להיות בחברת עצמו. לא רוצה שיפריעו לו. אינו יוצר קשר אמיתי עם אנשים וכו´. הגישה של ההבדלות מגיעה ממקום של אני יודע טוב יותר.

ממתין לתגובתך
ראובן

deshe13

11:58 02/02/2009
  היי ראובן.

תודה על התשובה, אולם אינני מסכים כמעט עם כלום :-).
גם בנושא הטראומה וגם בנושא ההתייעצות עם רבים ובעיקר בנושא ה"סוציומטיות".
לא נורא, כנראה שזה לא מתאים לכולם.
בחרתי מספרים בין 1 ל 79 והרי הבחירה לפי הסדר:
5
79
18
27
33

אולי מפה תבוא הישועה?

יום טוב,
דשא 13. 

ראובן

13:53 02/02/2009
 הי דשא13

ראשית יפה שאתה לא מתייאש.
שנית הבחירה השניה שלך התמקדה בשלוש תמציות :
1. טראומה
2. חוסר מיקוד בהווה
3. הטיפוס שלא אוהב שיתערבו לו בחיים [ סוציומט]

הבחירה החדשה שלך מדברת על הדברים הבאים :
1. המצב הנוכחי שלך כרגע הוא שחסר לך מגע פיזי או שאינך מקבל את גופך כפי שהוא.
2. בתפיסה שלך המקור לבעיה הנוכחית שהעלית נמצא בעבר ולכן אתה תקוע בעבר ולא מצליח להתקדם בעבודה שלך [ להלן טראומה]
3. אינך מוכן לקבל את העובדה שזה המצב הנוכחי. אינך מוכן להשלים עם העובדה שיש לך פחות הכנסה. המצב הזה מלחיץ אותך וגורם לך לתקיעות.
4. מה שעליך לעשות הוא לסנכרן בין המחשבה למעשה [ להלן חוסר מיקוד בהווה ] שאל קודם כל את עצמך האם באמת אתה רוצה לקוחות כרגע או שנמאס לך מהעבודה הזו ואתה ממשיך בה כי מישהו חייב לפרנס?
5. אתה נמצא במניפולציה כדי לקבל תשומת לב ואהבה. אם תסנכרן בין המחשבה למעשה לא תזדקק למניפולציה להיות נאהב.

את הבדיקה השניה עשיתי כשטענת שאינך מסכים עם הדברים שכתבתי. האבחון הזה הוא לא 100 אחוז מדוייק אבל שתי תמציות מתוך השלוש עלו פעמיים אז כנראה שאתה לא ממש מוכן להודות באמת.

שיהיה לך יום נחמד
ראובן 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.