welldone
HELP! צור קשר
רפואה משלימה, ריפוי טבעי, ריפוי הוליסטי
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - אבחון וריפוי הוליסטי בהנהלת - ראובן הילינגר 
שולח עודכן לאחרונה

שיריבר

איבחון בפרחים    21:54 09/12/2008  

בחרתי 3 פרחים ואשמח לשמוע מה דעתך .יש לי כרגע כאב ראש לחץ על העפעפים ועל המצח מעל העיניים.וזה גורם לעפעפים להיות כבדים.וגם לראש.
הפרחים הם
4 סנטורי דרדר
1 אגרימוני אבגר
17 הורנבום אלה לבנה.. 

ראובן

14:54 05/12/2008
 הי שיריבר
ברוכה הבאה לפורום.

ראשית אני מניח שאת סובלת מסינוסיטיס.
שנית בדרך כלל שואלים שאלה ואז בוחרים תמציות. למעשבה חסרה לי השאלה שלך שהיא המפתח לפתרון.

אנסה לענות למרות השאלה החסרה.

את נמצאת כרגע בתחושה של חוסר אונים ומרגישה שאין לך תמיכה ואין מי שיעזור לך. חסר לך מישהו שניתן להשען עליו ולסמוך עליו.
מבחינה חיצונית הכל בסדר אבל בפנים יש סערה. אינך מגלה לאיש מה מסתתר בתוכך. בתוכך את מתייסרת אבל כששואלים אותך מה נשמע התשובה היא הכל בסדר.
קשה לך לעשות צעד ראשון להחלמה שלך. את מרגישה חוסר אונים ותחושת רפיון משתלטת עלייך. את חשה מרוקנת מאנרגיה ומשימות פשוטות הופכות להיות קשות ביותר.
הגוף שלך שולח לך אות אזהרה ומדליק לך נורה אדומה.
יש דרך לצאת מזה.
יש מישהו שיעזור לך.
עצם זה שאת שואלת כאן שאלה אומרת שאת רוצה לעזור לעצמך. אחרת לא היית שואלת.
כעת עליך לבחור מה לעשות...
בהצלחה 

שיריבר

16:24 05/12/2008
 היי .ראשית תודה לך .ובכן אני לא סובלת מסינוזיטים.יש לי מגיל בית הספר היסודי כאבי ראש.גם לאבי היה.מבחינתי זה לא חדש.

ראובן

18:10 06/12/2008
 ומשאר הדברים שכתבתי בחרת להתעלם ? 

שיריבר

12:39 07/12/2008
 ממש לא .הדברים אכן מתאימים לי מאוד למצב הנוכחי.אך האים זה מתאים כל הזמן ?כי כאבי הראש שלי הם כבר שנים . 

שיריבר

12:40 07/12/2008
 ממש לא .הדברים אכן מתאימים לי מאוד למצב הנוכחי.אך האים זה מתאים כל הזמן ?כי כאבי הראש שלי הם כבר שנים . 

ראובן

14:56 07/12/2008
 הי שיריבר

ראשית עלייך להבין כי אבחון דרך האינטרנט מאד מוגבל משום שאינני יודע דבר עליך פרט למה שכתבת. אינני יודע בת כמה את, ממתי את סובלת מהבעיה, מה מצבך המשפחתי וכו´ וכו´.

לגבי שאלתך
הבחירה שלך מתאימה למצבך הנוכחי לנקודת ההווה. עם זאת היות והבעיה ממושכת הרי שהדפוסים הללו שעלו באבחון נכונים למהלך החיים שלך מאז שהתחילה הבעיה.
עלייך להבין כי המצב הנוכחי הוא תוצאה של המחשבות והאמונות שלך מהעבר שיצרו את הבעיה הפיזית.
בדקי את מהלך חייך ותראי כי נהגת כך כל הזמן אלא שלא תמיד היית מודעת לכך וגם אם זה בא לתודעתך הרי שהעדפת להתעלם מכך.

אבל כל זה אינו משנה
מה שמשנה הוא מה תבחרי לעשות היום.
אם תבחרי להתמודד עם מה שעלה או שתבחרי להמשיך ולהתעלם.
בהצלחה 

שיריבר

13:45 09/12/2008
 היי.ובכן להתעלם לא.אקח את דבריך בתשומת לב.האמת שאני אדם שמתקשה ובוחר לא לשתף תמיד הייתי בודדה באפלה.נמנעתי לשתף בגלל שלא רציתי להפיל דברים על הורי שהיו אנשי קשי יום .נמנעתי לשתף את ילדי (לא בכל חלק מהדברים אני משתפת אותם)כדי לא לצער אותם בדאגותי .נמנעתי לשתף את בעלי כי הוא לא אוזן קשבת .נכון הייתי לבד תמיד.אני בת 51 נשואה עם 4 ילדים בוגרים .בריאה בדרך כלל.מלבד תת פעילות של בלוטת התריס.שגם מעיד עד בעית תיקשורת .תנתה לי דברים לחשוב עליהם.תודה לך .אם תרצה להוסיף עוד משהו אשמח. 

ראובן

15:21 09/12/2008
 שירי
אני יודע בדיוק על מה את מדברת. תמצית האגרימוני מדברת בדיוק על האדם שלא משתף אחרים במה שקורה אצלו.
התחושה של להיות לבד למרות שאת מוקפת באנשים נובעת ממקום לא נכון. שיתוף איננו מהווה נטל. זה לא בושה לבקש עזרה. מותר לומר אני כרגע... חלש וזקוק לעזרה, לאהבה, לאוזן קשבת, להדרכה וכו´.
אדם איננו יכול כל חייו לשאת בעומס לבד. האנשים שאוהבים אותך לא ירגישו שאת מהווה נטל עליהם.
לא לשתף זו בחירה אישית. נסי לשתף אנשים ותראי איך חייך ישתנו. כשאינך משתפת אנשים מתרחקים ממך.

הגוף שלך מאותת לך ואומר : לא אפשרי להמשיך במצב הנוכחי. את לא מקשיבה לו והוא מכריח אותך להתייחס בעזרת כאבי הראש.
גם בלוטת התריס שאיננה מאוזנת אצלך אומרת לך... בבקשה תתיחסי אלי יש כאן דיסהרמוניה.
זכרי שנקודת ההווה היא מקור הכוח שלך. ההחלטות שתקבלי כעת ישפיעו על חייך בעתיד.
אל תפספסי את ההזדמנות. פני למטפל שיעזור לך.
ראובן 

שיריבר

21:54 09/12/2008
 תודה לך ראובן 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.