welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - פסיכולוגיה רוחנית בהנהלת - רונית נשר 
שולח עודכן לאחרונה

s-f

שלום רב.
6 שנים אינני עובדת.מתקיימת מקצבת נכות.עקב פיטורין טראומתיים הגעתי לייאוש...ואז מכיוון שהיו בעיות בריאות...התאמצתי "להוציא נכות".
השנים חלפו בדכדוך כזה ואחר...
אך,לו המדינה לא היתה "מפרנסת" אותי הרי כן הייתי עובדת !!!
כיום,מסתפקת ב-3000 ש"ח לחודש,ללא מאמץ.
לא שלמה, רוצה לוותר על הקצבה...אך,אפילו רבנים, אמרו לי לא לוותר על הנכות... !!! ומה עם הייעוד שלי ???
האין זה בזבוז אנרגיה ???
הרי אני כן מסוגלת, למרות הכאבים ושאר ענינים.

מה עושים ??? 

s-f

19:39 01/12/2008

יש מישהו בבית ??? 

נוצה

11:07 02/12/2008
 היי.

כרגע את מדווחת על חיים בצמצום.
אם היית מסתפקת בזה אזי אשרייך,
אבל מכיוון שאת לא חשה בטוב עם הדברים,
אפשר בהחלט לחשוב על מספר חלופות כגון:

האפשרות לעבוד במשרה חלקית או
להתנדב בארגון / מוסד ולעזור לאחרים.

יש כאן כמה עניינים שונים:
1) עניין הפרנסה / הכסף.
2) ההרגשה האישית שלך.
3) הגשמה עצמית ותרומה למציאות.

יותר משחשובה העבודה עצמה,
חשוב שתרגישי שיש לך ערך ושיש
משמעות לחיים ושאת בעצמך יכולה
להגשים דברים ושאכן את מגשימה אותם.

בנוסף יש ערך נוסף בעל משמעות:
אם אדם כל הזמן לוקח אבל בהחלט מסוגל גם לתת,
אזי מוטב שבאמת ימצא תחומים בהם הוא מסוגל גם לתת.

כשאני מדבר על נתינה אני מדבר
על איזו שהיא תרומה עצמית כך
שלא תרגישי שאת רק מקבלת כל הזמן
אלא גם נותנת משהו וזה יכול לעשות לך טוב.

בעניין הכאבים אולי אפשר לעזור לך.
יש עוד אפשרויות שאפשר לדון בהן.
בכל מקרה בהצלחה בכל דרכייך.
יום טוב. 

אתי

15:51 06/01/2009
 הי יקירה
היקום נותן את מה שאנחנו מבקשים ממנו . האים את מבקשת נכות. קומי עשי את שאת באמת יכולה לכי לעבוד
העבודה מרפא כל מחלה . וגורמת לסיפוק גדול מאוד . את צריכה לחשוב שכל הצרכים שלך צריכים להיות מסופקים על ידי עצמך.ובקשר לפיטורים אולי זה דווקה משהו טוב כמו גרושין אז קחי את השעור מזה ותתקדמי חבל על כל רגע בבית. 

המקור1

14:28 22/02/2009
  שלום

שאלתך די ברורה בראי הדעת אם את מביטה על הרצון האלוהי להיטיב איתך ועל הזכות שנפלה להיות בעולם של בחירה ולבחור את הבחירות הנכונות על מנת לממש את יעודך , אז הנה לך יעודך כאן בעולם הוא להיות עצמאית ומשוחררת מכבלי השיעבוד ועמידה וקיום בזכות עצמך , בכל הרבדים ובכל המימדים , זו כוונת החכמים שאמרו שאין האלהים רוצה לתת לאדם "נהמא דכיסופא" {פירוש "לחם חסד שיש בו בושה "}ולכן האדם נמצא בעולם זה חסר על מנת לזכות בכוחות עצמו ובחירותיו בחירותו , והנה כאן את מגיעה לשאלה ברמה המעשית ואני אגלה אוזנך מה שלא תשמעי מאחרים כי הכל תלוי בך עצמך ברמת היותך מחילה על עצמך את מידת הדין או החסד כי אם את שואפת להתקיים בזכות במידת הדין הגמורה אזי כל פתח לחסד ושפע מזולתך אינו שייך וזוהי מדריגה עליונה וקשה כי לעמוד בדין גמור אין אדם רגיל וברייה טבעית יכולה לעמוד עד שאמרו החכמים רצה האל לברוא את העולם במידת הדין וראה שאין העולם מתקיים שיתף את מידת הרחמים והנה אנו קיימים , לכן אל תהיי עם עצמך בדין ברמה כזו אם את עדין אנושית או שלא הגעת למצב בו את מוכנה להקיים בדין , תברכי על החסד האלוהי שניתן לך ותשתמשי בו לטובה ואיננו סותר את היותך עובדת במקביל בהדרגה ומתפתחת , הכח לעשות איתך חסד הניתן בליבותיהם של בני אדם וגם במנגנוני השלטון איננו מהם כי אם מהכח האלוהי והרצון להתקרב לשלמות הנותן בהם עוז וכח להעניק ולתת , מאחורי טוב הלב נמצא המנהיג האמיתי , עמידה בדין גמור מבלי לקבל השפעה מזולתך תלויה ברמת היותך מכילה את האלוהות בליבך ומתעלה למעלה ממדרגת המין האנושי .. כל טיעון אחר האומר לך עזבי אל תשתמשי בכספי המדינה או בחסד שהוענק לך אין לו מקום כי אם בנגיעה רגשית או תחושה של צרות מחמת נכספי החומר ושומרי ההון , לעומת כן אם הגעת למצב שאת רואה שהקבלה הזו מעכבת אותך מלהתקדם הלאה בחייך לא ברמה החומרית לבד אלא בעיקר ברמה הרוחנית , אז הבחירה בידייך האם להשיב את החסד הניתן לך בחזרה ולפעול מתוך הקרבה אישית על מנת להתקדם ולמרות הסיכונים אמונה בליבך או ידיעה בנחלתך וביטחון בעתידך נתון בלבבך , כמו כן צריכים לקחת בחשבון את הפער בין הרצונות והשאיפות שלנו לבין היכולת שלנו באמת להתמודד בשטח עם כל הקשיים ,מלא כדאי לרדוף אחרי אור גדול לפני שאנחנו באמת בונים כלי ראוי ,ואור גדול איננו חוויה מיסטית אלא עצם היותינו קרובים לעצמנו ומסוגלים לעמוד בזכות עצמנו על הרגליים , ולהתקדם לכיוון מקור ההוויה בכוחות עצמנו מרצון וחופש ...

בברכה המקור 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.