welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - פסיכולוגיה רוחנית בהנהלת - רונית נשר 
שולח עודכן לאחרונה

חופית8000

זקוקה לעצה דחופה    13:41 03/12/2008  

שלום ותודה מראש על עזרתכם.
הסיפור די מורכב ואני מרגישה אובדן שליטה על שקורה בחיי.
אני נשואה + ילדים, לאחרונה הכרתי אישה שהיא לסבית ונוצר ביננו קשר מדהי, יכולת התקשורת ביננו,השיחות,החיבור הגופני החיבור הנפשי זה דבר שבחיים לא קרה לי, כאילו תחושה שמצאתי את החצי השני של, המשיכה היא נפשית ופיזית כאחד של שתינו, אפילו החלומות שלנו זהים תחושה מדהימה של משלים אנרגטי. השאלות שלי הן:
האם משלים אנרגטי יכול להיות כאישה לאישה? אני לא בטוחה שאני לסבית כל חיי אהבתי גברים, היכולה להיות אהבה כזו כולל תשוקה מינית רק בגלל שהחיבור הנפשי הוא חזק ובגלל שהתיקשורת מדהימה?
מה אתם מיעצים לי לעשות, יש לי בעל נפלא ואני לא רוצה להרוס את חיי המשפחה, אבל אי אפשר להחזיר את הגלל אחורנית והקשר שנוצר מאוד קשה לניתוק, ניסיתי ולא עמדתי בכך. בבקשה תכתבו לי, תודה.  

samibu2

17:07 19/11/2008
 הי שלום גברתי הנכבדה שמי סמי אני גבר ערבי אשמח אם תקראי מה שאני כותב מה שאת התחברת אלין זה לא סכנה ולא הריסה של המשפחה אם יש לך פעל נחמד אז תמשיכי איתו כרגיל ועם החברה שלך גםתמשיכי בואה רגשות כי אולי את מהנשים וגם וגם נהנים אז בהצלחה לך ותהני בחיים סמי 

נוצה

13:23 02/12/2008
 לזקוקה לעיצה שלום.

את לא ממש משאירה ברירות רבות:
את מראש מכתיבה את כיוון העיצה,
באומרך שמצד אחד אינך רוצה להרוס את חיי המשפחה,
ומצד שני אינך רוצה ממש לסיים את הקשר שלטענתך נותן לך לא מעט.

המבנה המשפחתי אותו אנו מכירים,
הוא המבנה המקובל בחברה ולכן כל
שאוכל לאמר לך הוא כי ברגע נתון
זה את רוצה לאחוז בחבל בשני קצותיו.

את יכולה להמשיך כך עוד זמן מה,
אבל ככל שינקוף הזמן כך גם תיאלצי
לדוגמה יותר ויותר לשקר (ולשני הצדדים),
כך גם תרגישי יותר ויותר כי הפתרונות הולכים ומצטמצמים.

נשאלת השאלה הבסיסית -
מהו המחיר אותו את מוכנה לשלם,
והאם את באמת רוצה להשליך את שבנית בעבר ?

זו זכותך להיות מאושרת,
אבל ככל הנראה יגיע הרגע
בו תיאלצי להגיע להחלטה.
כרגע אני לא בטוח שאת כבר
מוכנה להחלטה שכזו -
תקני אותי אם אני טועה...

אשר ל"משלים האנרגטי":
יותר משהמושג שריר וקיים,
דומני שיש לאנשים צורך שיתקיים.

בהצלחה. 

אורה__

13:41 03/12/2008
 סליחה שאני אומרת את זה, אבל קיבלת עד עכשיו עצות לא כלכך טובות.... הכוונה שלי היא שהן מתייחסות רק לאופן החיצוני והשטחי של הדברים, אבל מה שקורה אצלך הוא מסובך ועמוק הרבה יותר.. אני חושבת שמלכתחילה לא היית יכולה בכלל לקיים סוג של קשר כזה עם אישה, אם לא היו לך בעיות בזוגיות ועם עצמך. את הבעיה של עצמך כי את חושבת באופן שהוא נורמטיבי ומנסה להכתיב לעצמך את החיים לפי התכתיבים של החברה הקיימת וזה מאוד חבל, כי את יכולה להישאר נאמנה לעצמך... זה לא יעזור לאף אחד אם תמשיכי לשקר לעצמך, לבעלך, לילדים שלך, ולאישה שלך. את חייבת לטפל בבעיה ולא בסימפטום. אם בעלך באמת, אבל באמת, אוהב אותך, את חייבת לספר לו, והוא חייב להבין אותך. אם את רוצה שהדברים יסתדרו את חייבת להגיע לשורש הבעיה, מה שהציק לך בהתחלה עם בעלך ולעולם לא טיפלת בזה. אני חושבת שהגיע הזמן שלך להרגיש ולבטא את עצמך כראוי לאישה, לבן-אדם. זהו לא מצב של שחור ולבן כפי שאת מתארת אותו.. לפי דעתי את אישה מאוד ליברלית ופתוחה אם הגעת לקשר עם אישה שנשמע כמו משהו שהרבה אנשים רק חולמים עליו.. לא צריך לוותר על אושר שכזה. אני לא מכירה מספיק טוב את החיים שלך או הרקע שממנו את באה, אבל אני לא חושבת שאת צריכה לוותר על הרגשות שלך. אני מציעה לך להיות כנה וגלויה.. למרות שהאמת לפעמים כואבת, היא הכי בריאה. לחיות בשקר שאת חיה בו בסופו של דבר יהרוג אותך רגשית, וחבל. טפלי בעצמך קודם כל, ותראי איך הכל מסתדר. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.