welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

NaTaLi

חוש שישי    15:28 26/08/2008  

רציתי לדעת האם יש לי חוש שישי? וכיצד אני יכולה לפתח אותו?

לפני מספר שנים התחלתי להבחין בכל מינה תופעות שקוראות לי,הם לא קוראות כל יום,אני לא יכולה לדעת מתי הן יופיעו,הן פשוט מופיעות.

- יש ימים שאני מסוגלת לפתוח עיתון ולחשוב על שם בראש לדפדף בעיתון ואז להעצר בעמוד מסויים לקחת את האמצע ולרדת למקום שהשם כתוב שם ולעצור בלי להסתכל.

- כשיש לי מבחנים חשובים,מתכונות או בגרויות שאני ממש חוששת מהם ורוצה להצליח אני פותחת מחברת ופשוט יודעת על מה יהיו שאלות , אני מרגישה את זה. היה לי מתכונת השנה בתקשורת שאת כל המתכונת ידעתי,נורא פחדתי מהמתכונת הזאת כי כל השנה נכשלתי הבטחתי לעצמי שאם אני לא מצליחה אני פורשת מהמקצוע. ולמדתי עם חברה למתכונת היא היתה בשוק כי אני קבעתי מה נלמד ומה לא פשוט אמרתי לה לסמוך עלי כל מה שלמדנו היה במבחן היא היתה בהלם.

-כשעומדים לקרות לי דברים רעים אני
פשוט מרגישה אותם,ואז משנה את העתיד,אני כאילו רואה מה עומד לקרות ומשנה הכל. היה לי איזה 2 מקרים הזויים בנושא:
1. יש איזה זקן אחד באזור שלי שכל הזמן נוגע לבנות בחזה בלי התראה מוקדמת. הוא עשה לי את זה פעם ומרוב הלם ברחתי ושחכתי איך הוא ניראה. לפני כמה חודשים חזרתי הביתה ופשוט נעצרתי בלי לשים לב מה קורה סביבי ושמתי ידיים על החזה לשם הזנה או משהו והסתכלתי לצדדים בהלם ולא הבנתי מה קורה סביבי ופתאום קלטתי שהזקן הזה התחיל להושיט את היד ונעצר כולו נבוך הסתכלתי עליו והוא עלי והוא נלחץ וברח.
- היה לי עוד מקרה הזוי אבל ניראה לי חפרתי פה אז אני לא אספר.

-לפני 3 שנים היה לי מקרה מוזר שנסעתי לבקר אצל חברים של ההורים במודיעין ויצאתי איתם לפארק באמצע הדרך נעצרתי,חשבתי על שם של שחקנית בראש הסתכלתי הצידה(מעברי יש כביש ,פארק אחר ובתים מאוד רחוקים) ובראש שלי אני רואה בית מספר ונכנסת לתוכו דרך החלון ורואה מסיבה ואנשים רוקדים ואת השחקנית הזאת. אחרי כמה שניות הרגשתי די טיפשה בייחוד בגלל שהשחקנית גרה בכלל ברמת גן והמשכתי ללכת איתם לפארק. יום למחרת נכנסתי לפורום של הסידרה וראיתי הודעה שבת דודה שלה השאירה ובא היה כתוב שהיא היתה אצלה במסיבת יום הולדת במודיעין. והשחקנית אישרה את זה. מרוב לחץ התחלתי לצרוח ורצתי בכל האזור כולי רועדת ובוכה.

-אממ לפעמים אני חולמת חלומות ואחרי כמה שנים החלומות מתגשמים ואני יודעת כל מה שיש שם ועל כל מה שמדברים כמו זה זה וו כזה.

זהו זה הדברים הכי מוזרים שהיו לי מה אתם אומרים שזה? 

ripple

14:19 25/07/2008
  אהלן מותק...

דבר כזה הוא ייתכן בהחלט...
במיוחד בשנים האחרונות בני האדם דחפו לכיוון מסוים בנחישות מספקת לרמה כזו שהשתנו התנודות בעולם ובני אדם מסוימים בעלי תודעת אנרגיה נחשפים לקבלת אנרגיה מסוג חדש...
האנרגיה הזו אכן מתקיימת והיא שונה מהאנרגיות שיכולנו לקבל בעבר
וזאת על מנת שנוכל להשתמש ביתר מיומנות ביכולות החדשות של אלה מאיתנו שניחנו בהן...
למען האמת כולם חשופים ונתונים תמיד להיחשף ליכולות שלהם וזה גם תלוי ברמת הקבלה שלהם את המצב
ההמלצה היא, עם הינך רוצה להמשיך בזרימה עם האנרגייה החדשה, לנשום, לקבל אותה ולהיות רגועה...
זוהי תקופה מאוד מיוחדת וחשובה ובמיוחד עכשיו מרגישים את זה ביתר עוז...

תהני מהמתנות שלך ותחלקי את הידע הפנימי שלך באהבה רבה...
זוהי ברכה...

בהצלחה 

התחדשות

15:28 26/08/2008
 פנייה, מבקשת לדעת האם יש לי חוש שישי
כיצד יכולה לפתח אותו
לפני מספר שנים
התחלתי להבחין בתופעות הקורות אותי
לא יכולה לדעת מתי יופיעו פשוט מופיעות
ימים שמסוגלת לפתוח עיתון לחשוב על שם
להעצר בעמוד מסוים
לקחת את האמצע
לרדת למקום שהשם כתוב לעצור בלי להסתכל
כשיש לי מבחנים חשובים
מתכונות בגרויות חוששת מהם
רוצה להצליח פותחת מחברת
פשוט יודעת על מה יהיו השאלות
מתכונת השנה בתקשורת ידעתי
הבטחתי לעצמי אם לא אצליח פורשת מהמקצוע
למדתי עם חברה למתכונת הייתה בשוק
אמרתי לה לסמוך עלי
כל שלמדנו היה במבחן הייתה בהלם
עומדים לקרוא לי דברים מרגישה אותם
משנה את העתיד
כאילו רואה מה עומד לקרות משנה הכל
יש זקן באזור שלי שכל הזמן נוגע לבנות בחזה
עשה לי את זה פעם מרוב הלם ברחתי
לפני חודשים חזרתי הביתה
נעצרתי בלי לשים לב מה קורה סביבי
שמתי ידיים על החזה להגנה
הסתכלתי לצדדים בהלם לא הבנתי
פתאום קלטתי שהזקן הזה התחיל להושיט ידו
נעצר כולו נבוך הסתכלתי עליו הוא עלי נלחץ ברח
חולמת חלומות החלומות מתגשמים
יודעת כל מה שיש שם
על כל מה שמדברים כמו זה זה וו כ.
מה אתם אומרים שזה
מאליהו פסיכותרפיסט קוגנטיבי הוליסטי מתקשר
קורא את כתביך בעיון
ביצעתי לכתביך עריכה קוגנטיבית תיקשורית
על מנת לאפשר התבוננות
מוזמנים
למפגש לימוד פיתוח האינטואיציה התובנתית
מתן ביטוי ליכולותיך הווייתך
עם אליהו פסיכותרפיסט קוגנטיבי מתקשר מגשר
ביום א´ 31/8/08 בשעה 16:00 בלה וידה
ברח´ היצירה 22 בר"ג באזור הבורסה
להבטחת מקומכם
אשרו השתתפותכם למייל Eliyo26@gmail.com
מומלץ בחום לשתף נוספים
לכתבי אתרי כתבו בחיפוש במנועי החיפוש
התחדשות אליהו יצחק

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.