welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קבלה וחכמת ל"ב בהנהלת - habarak 
שולח עודכן לאחרונה

רבקה123

החיות    13:03 13/07/2008  

בס"ד
שלום לכולם.
יש לי שתי שאלות ושמח לקבל תשובה.

כפי שלכל אדם יש שלושה שותפים בחייו שהם ההורים ואלוקים. האם זה כך גם עם החיות?

שמעתי פעם בהרצאה של רב שהוא אמר שאלוקים נותן לאדם עונש וכאב שהוא יכול לסבול אותו, אז, בכל זאת למה ישנם אנשים שאינם יכולים לשאת הכאב של העונש ושמים קץ לחייהם?

אשמח לקבל תשובה. 

"אס"

19:40 12/06/2008
 העובדה שהם שמו קץ לחייהם לא מוכיחה שהם לא הצליחו לעמוד בניסיון .
יש הרבה מבחנים שאנו לא מצליחים לעמוד בהם ומפספסים את הייעוד שלנו ובכל זאת לא שמים קץ לחיינו .
עם כל זאת אני מסכים שהעניין מאוד קשה להגדרה ברורה .
אם הבנו שיש עולם הבא - אזי המתאבד שם קץ לעולם החומרי ובכך שלל מעצמו את זכות הבחירה , ולא באמת הרג את נשמתו כי אין לא אפשרות כזאת .

אלעד . 

נוצה

14:41 13/06/2008
 הבורא אינו מעניש.
עצם המחשבה מקטינה אותו,
והופכת אותו לקנטרן ומלא יצרים.
הבורא הוא טוב ומיטיב.

יום טוב. 

ורד ב

15:01 17/06/2008
 בס"ד
לרבקה
לשאלתך הראשונה:
לכל פרט בעולם יש חיוּת רוחנית. הכוונה שיש בו את רצון ה´ שגורם לזה להיות.
הדומם זה הדרגה הכי נמוכה - יש בו מעט חיוּת.
הצומח - יותר.
החי - יותר. ב-חיוֹת יש נפש בהמית.
באדם יש נשמה, שזה חלק אלוק ממש. זה החלק שהקב"ה שותף בו.
הנשמה מורכבת מ-5 דרגות, שהנמוכה מהם היא הנפש הבהמית, שנמצאת ב-דם, שהיא זהה לנפש של החיות. וכאמור לאדם יש עוד 4 חלקים נוספים בנשמה שלו.

לשאלתך השניה:
אדם מתאבד כי הוא חושב שהוא לא יכול לשאת יותר את המצב שהוא נמצא בו.
זה טעות, כי אם נשאל אותו: נניח שהיינו מבטיחים לך שבעוד שנה, חודש, יום, שעה או דקה הסבל הזה יגמר. האם היית יכול להחזיק מעמד? רוב האנשים היו עונים כן.
ז"א, הסיבה להתאבדות היא שהם לא רואים דרך לצאת מהבעיה. והם חושבים שהתאבדות תפתור את הבעיה.
אם היו מראים להם דרך - הם לא היו מתאבדים.
היום מבינים שלפני התאבדות, בד"כ, יש סימנים מקדימים, ואם ניתן לזהות את הצעקה לעזרה - ניתן לעזור.
כמובן שהעזרה לא פשוטה, ובנוסף, האדם צריך להסכים לעזור לעצמו. במבט ראשון נראה שוודאי שהוא רוצה להחלץ מהסבל, אבל במבט שני, יש מחיר ליציאה מהסבל, ולא כל אחד מוכן לשאת אותה. לדוגמא: יותר קל להאשים אחרים במצב שלי, מאשר לקחת אחריות על החלטות שגויות שלי, לשפר ביצועים כושלים, לשנות דפוסי התנהגות וכד´.

בברכה
ורד 

רבקה123

18:01 17/06/2008
 בס"ד

שלום לכולם.

תודה על התשובות שקיבלתי.
ובאמת חבל על האנשים שמתיאשים ומסיימים את חייהם מבלי לחשוב ולסמוך על הקדוש ברוך הוא. ממש כואב לי עליהם.
תודה.  

הדליייה

08:19 03/07/2008
 איין מה לחוס עליהם.
הם לא עמדו בניסיון.

וכתוב כי אדם ששם קץ לחייו, הקדוש ברוך הוא שם קץ לתיקונו.
כלומר נשמתו לא יכולה להיות מתוקנת יותר . הוא נעלם כלא היה, ואלו הם הרשעים-

אם אדם שם קץ לחיו זה אומר כי אינו מאמיןשיש מישהו מעליו שמחליט וקובע ולא הוא.
שנזכה לדעת כי כל הטוב ממנו יתברך וגם ה"רע" ממנו יתברך

יום טוב

ורד ב

17:38 03/07/2008
 בס"ד
הדליה,
אנשים שהתאבדו סבלו מאד.
זה נכון שהם עשו טעות שאין לה תקנה, אבל למה לא לרחם עליהם?
ורד 

Majestic Twelve

07:02 08/07/2008
 תגדירו לי בבקשה את ה´יתברך´.

מיהו אותו ´יתברך´ ? איך הוא נראה, איך הוא מתנהג, ממה הוא בנוי ?
איך אתם יכולים להאמין בצורה עיוורת בישות מופשטת שייתכן ואינה קיימת כלל וכלל ? או שאולי זאת היא ? 

Majestic Twelve

07:12 08/07/2008
 בנוסף, הטמטום של הדלייה זועק לשמיים.

הדת אוסרת על התאבדות רק למטרה אחת - למנוע התאבדות קולקטיבית של המין האנושי כדי שתמיד יישארו עבדים זמינים שיוכלו למלא את גחמותיהם של האלוהים שלנו (חוצנים). לכן, אלה שהתאבדו ושחררו את עצמם משלשלאות אלה הם הגיבורים האמיתיים של המציאות הזאת.
הם שחררו את עצמם.

אין עונשים. גם רוצחים לא נענשים בעולם הבא בשונה ממה שמקובל לחשוב.

´אנוכי ה´ אלוהיך ו-´לא יהיו לך אלוהים אחרים על פני´ מוכיחים את עובדת היותו של האל רדוף אגו-מאניה ופריק של שליטה.
אם זהו האל הוא לא יהיה האל שלי.

אל תשכחו לרגע שבלעדיכם אין קיום לשום אל. 

Majestic Twelve

07:14 08/07/2008
 אני מציע לכולכם לעבור על ספר קהלת שכן ההוכחה לכך שהתנ"ך כולו הוא אוסף של שטויות נמצאת בתנ"ך עצמו. 

"אס"

15:37 08/07/2008
  Majestic Twelve

רק תזכור שאתה התחלת את הוויכוח הזה ... שלא תיעלם פתאום ...

איך אתם יכולים להאמין בצורה עיוורת בישות מופשטת:

אם אתה כל כל מאמין בחוצנים - תראה לי אותם ... רק מה שאתה רואה אתה מאמין בו ? קצת קשה לחיות כך .

אלה שהתאבדו ושחררו את עצמם משלשלאות אלה הם הגיבורים האמיתיים:

אני מבין שאם אתה לא מתאבד אז אתה חלש ? כי להתאבד זה אומר להיות גיבור לדבריך ?

ורק שאני אבין - האלוהים שלך הם החוצנים ? למה הביאו אותך לכאן ? כדי להיות עבד ? ואתה עם כל האגו שלך נכנע להם ? עוד לא חשבת על דרך יותר יצירתית ?

אלעד .

Majestic Twelve

19:17 08/07/2008
 לגבי חוצנים - יש אינספור עדויות לגביהם. אני מנהל את פורום חוצנים-מסע בזמן. אתה מוזמן להכנס ולהווכח בעצמך.

את הממצא האחרון והחשוב ביותר ששוחרר לרשת ע"י אחד האסטרונאוטים שהשתתפו במשימת חקר חללית ענקית על הירח בשנת 1976 - גופת חייזרית שמצאנו שם אתה יכול לראות באתר YOUTUBE.
כערך החיפוש הכנס ´APOLLO 20 EBE´.

לעומת זאת - תראה לי ממצא יחיד כלשהוא לגבי אלוהים ? שלא לדבר על כך שפירוש המלים אלוהים הוא ´אלה הם´ בארמית.

אכן, עבורי מי שמצליח לגבור על הפחדים שקושרים אותו לעולם הזה ולהתאבד הוא גיבור. מה זה אומר לגבי אני לא יודע אולי אני באמת חלש לעומת אנשים אלה.
הם הבינו כבר מזמן שאין מה לחפש כאן.
אפשר לומר שאני עדיין מתלבט.

Majestic Twelve

19:28 08/07/2008
 לשאלתך - המין האנושי אכן נוצר כגזע עבדים למטרה אחת ויחידה - כריית זהב במכרות זהב עבור גזע חוצני שרצה להציל את כוכב הבית שלו על-ידי השהיית חלקיקי זהב באטמוספירה שלו כדי לסנן את החום והקרינה שמהם סבל.

הם כבר לא כאן וכדור-הארץ גם הוא כבר לא אותו כוכב עשיר במשאבים כמו שהיה פעם ונבזז כנראה על-ידי כמה גזעים שנלחמו ביניהם על משאביו.

כמובן שהמשאב היקר ביותר היה המין האנושי שכן אף אחד לא אוהב עבודת כפיים. אולי זאת הסיבה שיהודים, בהיותם קרובים יותר גנטית לאותם יצורים מאשר כל שאר העמים לא אוהבים לעבוד ונמצאים ברוב המקרים בתפקידי ניהול.

גם החרדים והאולטרא-אורתודוקסים מבינים את זה יפה מאוד. בגלל זה הם לא מבטאים את המילה אלוהים הם מעדיפים לקרוא לו אלוקים כדי שיישאלו פחות שאלות.

הדבר הגרוע מכל ושגם הוא מוזכר בתנ"ך הוא שהחשבנו את הטייסים של צלחות מעופפות כאלוהים. קרא את ספר יחזקאל פרק א´ ותבין כיצד יחזקאל נופל על ברכיו כשהוא מבחין בטייס החללית ומחשיב אותו לאל. אם זאת לא עבודת אלילים אז אני לא יודע מה כן. 

Majestic Twelve

19:32 08/07/2008
 מעולם לא כתבתי על כניעה לחוצנים, להיפך, אתה יכול לקרוא את התגובות שלי בפורום חוצנים.

הדבר שאתה מחשיב בטעות כאגו שלי הוא זעם על טיפשותם של אנשים. אני לא סובל מבעיות אגו.

Majestic Twelve

20:09 08/07/2008
 דבר נוסף שחשוב להדגיש כאן בצורה דחופה - לא תמיד האדם אשם במצב שבו הוא נמצא.
זאת עוד דרך של אנשי ה´עידן החדש´ לגרום לפירוד בין בני-אדם.

תראו לי עוד תקופה שבה האשימו את המסכנים במה שקורה להם.

המצב הזה מסוכן ביותר ויופנה כנגד האנשים שמתנהגים בצורה כזאת כלפי המסכנים והחלשים כחרב פיפיות.

במקום לאהוב בלי תנאים אתם מאשימים את הקרבן ?

במקום לעזור הכנסתם לראש המטומטם שלכם שהנשמה שלו בחרה את גורלה ?

אם לא הבנתם בעצמכם כנראה שכבר לא תבינו אבל אני מנסה בכל מקרה. מי יודע אולי ייכנס לכם קצת שכל לראש. 

"אס"

20:36 08/07/2008
 אתה כנראה לא זוכר אותי -
כתבתי פעם בפורום חוצנים ונבהלתי מהתגובות שלך .
אם אתה מנסה לסבר את עינינו ואוזנינו תעשה זאת בצורה שיהיה כיף להקשיב . כי כדי שהדלייה תבין דברים שאתה הבנת והיא עדיין לא אם תכתוב טמטום זה לא יעזור , אבל כיוון שאני לא הראשון שמסב את תשומת לבך על כך אני ארד מזה .

לא הבנת את שאלתי על חוצנים -
אם אני ואתה ניפגש תוכל להראות לי חוצנים ? -כי רק אז אאמין לך . לפי מה שאתה אומר אלוהים לא קיים כי לא רואים אותו , אז עד שלא תראה לי חוצנים אני לא אאמין שהם קיימים .
אגב את סבא של סבא שלך ראית ? אולי התמונות מפוברקות ות אביך בראו החוצנים ?

תשמע , לא הבנתי מה אתה מנסה להסביר לגבי המושג נשמה - אני יותר מאשמח אם תנסה להסביר מה אתה יודע על הנשמה .

מעבר לכך האם העובדה שקיימים חוצנים סותרת את העובדה שיש אלוהים ? ואל תדבר איתי על דתיים או חרדים - על עצמך . זה שהם חושבים מה שהם חושבים וזה לא נראה לך לא אומר שהאמונה שלהם לא נכונה . תגיד לי במה אתה מאמין .
מי אחראי על החוצנים ? עוד חוצנים ? מי הביא אותם לכאן ? חוצן עליון ? ברצינות !.

ממצאים לגבי אלוהים אשמח לתת לך כמה שתרצה - להראות לך אותו לא אוכל - להוכיח לך שהוא קיים לא בעיה . הרי מישהו ברא אותך ואת כל העולם הזה , לא ? נקרא לו הבורא , בסדר - לא אלוהים ?
אתה מאמין שיש בורא ?

מרק (זה שמך אם אני לא טועה ..ואם טעיתי - סליחה) -

מדוע קפצת לפורום הזה ולא נשארת כהרגלך בפורום חוצנים אותו אתה מנהל ושם אני מקפיד לבקר כדי ללמוד משהו שעוד לא למדתי ועד כה לא הצלחתי להכיל שום דבר ממה שכתוב שם .
אולי אני פשוט לא מבין ...הכל עניין של אמונה .
אבל מה גרם לך להיכנס לפורום קבלה ולענות ולתת את דעתך כאן ? גילית משהו שעדיין לא גילית ?

מחכה לתשובות ,
אלעד . 

הוספת תגובה       עמוד קודם [ 1 2 ] עמוד הבא

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.