welldone
HELP! צור קשר
יוגה, מדיטציה, אושו,מיסטיק רוז,איינגר יוגה,חשיבה חיובית,דמיון מודרך,קארמה,טרנס,שיטות מדיטציה,שיטות יוגה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים
 
פורום - יוגה ומדיטציה בהנהלת - טל רביד 
שולח עודכן לאחרונה

טל רביד - מנהל הפורום

 

לקום בבוקר ולתרגל. למצוא את הזמן המתאים בתוך המולת החיים שלך ושל המשפחה שלך ולהתאמן. יום יום. על כיסא או על מזרון או על שניהם.
להתבונן על חייך בכנות; ברגשות, בתגובות, בכעסים, בכאבים, בפחדים, במערכות היחסים, במחשבות, ביצרים. להביט גם על התזונה, אורח החיים, שעות השינה והמנוחה, העבודה,העיסוק, שעות הפנאי. להסכים לראות ולפגוש את הקשיים והמגבלות, לרצות לעקוף אותם - ולו רק בדמיון. להיות קשוב לעצמך. לעצור כשצריך. להסכים להרפות, לוותר, ללמוד, להשקיע...זוהי תמצית הטיפול היוגי באנשים המתמודדים עם מחלת הסרטן ועם מחלות מאיימות חיים אחרות.

מחקרים רציניים רבים, במערב ובהודו, מוכיחים מעל לכל ספק כי היוגה עוזרת לאנשים המתמודדים עם סרטן. היוגה מקטינה כאב, מפחיתה דחק, מסייעת באיזון גופני ונפשי, משפיעה על התפקוד התאי והביולוגי של הגוף, משפרת סיכויי החלמה, מפחיתה את תופעות הלוואי של הטיפול הרפואי, מחזקת את החולה המקבל טיפול תומך ועוד. מוכרים סיפורים אישיים רבים של אנשים שהיוגה עשתה להם טוב, קידמה אותם, שיפרה את מצבם, הביאה אותם למקום אחר (אליו יכלו להגיע רק בעזרתה). העובדות מוצקות. היוגה אינה תעודת ביטוח לכלום אך היא תעזור לך, ללא ספק. בהבטחה. השאלה הגדולה היא: האם אתה מסוגל? האם את מוכנה?.

אינני מתכוון למסוגלות פיסית, בהכרח. אינך נדרש להתמתח כמו בייגלה. היוגה מתאימה את עצמה לאנשים שונים ולצרכים שונים. לכל אדם ? יש את התרגול שלו. ביוגה מוצעים שפע אימונים הנותנים דגשים מגוונים, כולם אפקטיביים, אם הותאמו נכון למתרגל; אימונים פיסיים, מנטאליים, פרקטיים ורוחניים. כולם מכילים את כולם ובכל זאת לכל אדם הנתיב והאימון שלו.
היוגה תתאים לך כמו כפפה ליד, אינך צריך לדאוג לזה. אחד מאימוני היוגה יעשה לך טוב. השאלה המשמעותית היא: האם אתה מסוגל? האם את מוכנה?
מסוגל להשקיע. מסוגלת להתמסר (לעצמך, לדרך בת אלפי השנים לקשר עם המורה), מסוגל לוותר (על הנאות רגעיות, על סיפוקים מידיים, על דעות קדומות, על אידיאולוגיות ואמונות) מסוגל "להיכנס לזה" (לקום ולתרגל גם כשקר, חם, שרבי, מעונן, תפוס, כועס, עסוק, לחוץ, כאוב), מסוגלת למצוא מקום ליוגה (בבית, במטוס, בבית החולים, במיטה, על כיסא, בעבודה, בים).

היוגה איננה טיפול פאסיבי בה אחר עושה את העבודה עבורך, אלא בנויה על השקעה והתמדה. יש השקעה והתמדה - ישנן תוצאות. אין השקעה והתמדה ? חבל על הזמן שלך. הקשר הוא קשר ישיר. רוצה ליהנות מדרך שתסייע לך בוודאות, משיטה שאין לה תופעות לוואי ושיש להשפעתה התורמת בסיס מדעי מוצק רב שנים? תשקיע ותתמיד!. תרוויח בטוח, שהרי היכן שמתקיימת יוגה, יש בריאות, שגשוג, הצלחה, חופש ואושר עילאי.

הטיפה חודרת את האבן לא מעוצמת כוחה, אלא מכוח התמדתה. היוגה עוזרת לחולי סרטן ולחולים במחלות מאיימות חיים. השאלה היא האם אתה מסוגל? האם את מוכנה?
 

אין תגובות להודעה זו

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.