welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - רוחניות בהנהלת - דונה 
שולח עודכן לאחרונה

דוד היחיד

מחשבה    00:45 05/12/2007  

מחשבה
מ-מקיף את התודעה (אור המגיע לכלי)
ח-מרחב מעוצב (האור נשבר ומסתדר כמרחב שלו עיצוב מהפנים לחוץ)
ש-בעבר הנמשך(התייחסות לעיצוב המרחב אם גישה המתארת היבטים במרחב המעוצב ולהם נתונים משתנים לדוגמא: אני רואה כוס עם מים אני משליח על הכוס נתונים כגון היכן יוצרה מי הביא אותה מהיכן הגיעו המים מאין ליש או מ-יש ליש )
ב- בבריאה (הסידורים שסידרתי במעשי ובדיבורי את המרחב המעוצב והעבר הנמשך תופסות מימד קיומי בבריאה)
ה-במודעות המשתנה (שינויי הנתונים ביחד אם האור המקיף גורמים לשינויים במצב הצבירה שלי כולל ההכרה .
סה"כ זו מהות המחשבה .
כאשר אני מתבונן על ההיבטים השונים הזורמים אלי תוך כדי עשייה כגון תוך כדי שיחת חולין אני יכול לזהות תוך כדי התבוננות על הנתונים השונים שביצעתי תוך כדי שיחת החולין .
אילו אורות מקיפים הכניסו את הרעיונות לשיחה שלי , אילו נושאים נגעו בעיצוב המרחב , אליו התייחסויות היו לגבי העבר הנמשך ,מה מיתוך מה ששוחחנו הופיעה לעומתנו בבריאה , אילו שינויי מודעות היו לי תוך כדי שיחת החולין .
מתוך כל אלו ניתן לזהות תבניות מבנים של השלכות פנימיות הנקראות כוונות .
יש להרהר בהן להתבונן בהם וביום השביעי יש לכלות אותם דהיינו לעבור על כל שיחה בשבוע היכן היא קידמה אותי והיכן לא ולכלות את העניין במישור הפנימי שלי , אחר כך לשבות להפסיק את נקודת העיון שלי ומעשי לגבי השיחות , ולאחר מכן לברך את הנושאים הפעולות המסקנות ההתקדמות האישית בהתבוננות הפנימית וכו´ , ו7לאחר מכן לחברן בקדושה דהיינו לזהות את השינויים בהתחלפות העולם הן של המציאות והן של מחשבתי ולהעמידם כסדר הכוונה הפנימית הקשורה לכל הווייתי בקיום .
ומכאן חוזר חלילה להתחדש בשבוע חדש אם המחשבות .
קצת קבלה לאתר .
דוד 

דוד היחיד

00:45 05/12/2007
 מחשבה2
מ-במקיף את התודעה , דהיינו אור אין סוף הפוגע בנשמה ובמפגש זה נוצרים צורה צבע וצליל, שהם יוצרים את הכלי שלהשתלשלותו הנמוכה ביותר אנו קוראים גוף , בדרך ההשתלשלות האור מעצב מרחב ויוצר היבטים בתוך הכלי שאנו קוראים להם איברי האדם דהיינו רמ"ח איברים = (בירידה כמקיף את התודעה היורדת בפעילות כיחסיות הנברא לעומת הירידה כיחסיות המרחבים היחסיים) . האיברים נמצאים בתוך אספקלריה מאירה (הילות) הנקראים צלם ודמות ואיברי הגוף עשויים מאור והלב נמצא בצד ימין (מערכת הפוכה למערכת הגשמית בה הלב נמצא בצד שמאל ), אחד מאיברים אלה הוא מוחנו המייצג היבטים של האור המקיף ומראה לנשמה רשמים של אור להם אנו קוראים מחשבות .
רשמים נוספים של האור משתלשלים חלקם בתוך טווח גופינו וחלקם מחוץ לגופינו (מה שמכנים הילות) הסדר בהם משתלשל האור הוא נפש רוח נשמה חיה ויחידה .
ח- במרחב המעוצב , שעוצב על ידי פגיעת האור בנשמה ומחיתוך הצורה צבע והצליל נוצר מרחב מעוצב שלו אין סוף אפשרויות , ולו תבנית הנקראת דמות ובתוך הדמות כאמור איברים, איבר המח מכיל עביות של אור מקיף ומרחב מעוצב , זוהיא רמת השרש של מוחנו והוא ברמת כלי אור ועדיין לא היבט גשמי , אך הוא מסדר רשמים של אור ומעצב מרחב עבורם , הרשמים הללו הנשמה רואה שומעת ומכוונת את צליליה .
לרמ"ח האיברים יש ממשק אינטראקטיבי אם הרשמים של האור ,
המתמשכים מצלם ודמות האדם כולל ההילות .
ש-בעבר הנמשך, במערך האינטראקטיבי ישנם קדימויות לרשמים שונים
חלקם ממשיכים היבטים של הכלי וחלקם חיצונים לכלי והם מצוינים באות ש , כאשר ההתהוות הפנימית הנמשכת של הכלי אנו קוראים נפש .
לאור המשכי הכלי אנו קוראים שס"ה גידי אור , כאשר הרשמים הנמשכים מקבלים עביות מתוך הקדימויות השונות של רשמי האור, ומתחיל להיווצר היבט רישומי של האור החיצוני לכלי שעביותו המתגברת אנו קוראים גוף , (שהוא מאיר היבטי נפש) , הגוף אתה עדיין ברמה של אור ולעת לאט הופך לרשמים מוגבלים היוצרים את גופינו הגשמי ואת התחדשותו .
הטווח בו רשמי ה-ש מסתדרים יוצרים ממשק הסובב לכלי בו נוצר אוסף של רשמים מוגבלים היוצרים את היבטינו הגשמיים , בתוך טווח הסובב הזה עולים רישומים של מודעות המשתנים ללא הרף ובהם נוצר נופך סידורי לרשמים שאנו תופשים כזמן ובו נמצאים כל החושים שלנו.
ב- בבריאה , הרשמים של האור מסתדרים לאור הכלי ברמות שונות וכן מחוץ לכלי ויוצרים את הבריאה בא אנו נמצאים , אתה לגוף טווח מהכלי של האור עד למצבו הגשמי , האור המרחב המעוצב ורשמי ה-ש הנמשכים כעבר יחסי לעומת הכלי והגוף מסתדרים ביחס של פנים לחוץ מתוך הכלי עד קצוות היקום , דהיינו הבריאה בה אנו נמצאים .
הרשמים של האור יוצרים מודעות משתנה , הכוללת את היווצרות הכלי הדמות המרחבים בהם הגוף נמצא עד לקצה היקום .
ה- במודעות המשתנה , המודעות מכילה את כל הרשמים ומסדרת אותם מהכלי לאיבריו ולממשק בו הגוף מתקיים ממצב של אור עד היבטו הנתפס בחושים כגשמי ועד קצה היקום , מודעות חיצונית לגוף ,
סה"כ הרשמים מוקרנים ובמוחנו אנו רואים רישומים אלו כמחשבות , חלקם פנימיות וחלקם חיצוניות .
מפגש האור אם הנשמה ממשיך את ממשק הנשמה המשכה זו מצוינת באות צ .
האור המקיף את התודעה + הצדיק מקיימים תחום הנקרא בשם מצות .
וזה מתקשר למודעות המשתנה ולרשמי האור ולגדילת הנשמה .
ובכך מחזק ומקרב אל דרכי הנשמה ומאיר יותר את הכלי , עד לגוף ,
את כל הרשמים עד הגוף כולל ניתן לשנות וזה ע"י לימוד , ונותן לנו יותר חוכמה אושר בריאות שמחה עושר וכו´
כיצד ליישם בחיינו את בחינות אלו כדי לקיים את חופש הבחירה אוסיף עצות במאמרים נוספים .
דוד

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.