welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - רוחניות בהנהלת - דונה 
שולח עודכן לאחרונה

DONA

חברים יקרים, לפני כשבעה חודשים הסתבר לי שיש לי גידול בבלוטת התריס, בעקבות הגידול עברתי שני ניתוחים, ואח"כ טיפול ביוד רדיואקטיבי, הטיפול חייב בידוד מוחלט ועשיתי זאת בבית החולים, הטיפול היה קשה מבחינה פיזית אבל מבחינה רוחנית הרגשתי סוג של התנקות והבנות שונות לגבי החיים שבהמשך אני עוד אכתוב עליהן, אבל כרגע אני רוצה לשתף אתכם בחוויה מיוחדת, כשהייתי בחדר הזה חלמתי בלילה חלום, בחלומי ראיתי שבחדר למעלה ישנה מעיין רמפה גבוהה ומהצד ישנן מדרגות אשר מהן ירדה חבורה שלמה, שתי הדמויות שהיו בולטות ביותר עבורי, היו נזירה שהובילה את החבורה אליי, ובחור נחמד וחביב בשם זבולון מושיאשווילי, המוכר לכולנו מהסדרה "שמש" (שם הוא גילם את סאסי), הוא היה לבוש כולו לבן (שרוואל וטוניקה), והוא החל לבדר אותי הוא ביצע כל מיני גלגולים וגלגלונים, מעיין מופע לוליינות, וג´אגלינג, והרגשתי שאני לא לבד וממש צחקתי ומאוד נהנתי מהמופע שהוא ערך עבורי, אח"כ הנזירה אספה את כולם והם עלו במדרגות והמשיכו הלאה.
במקום שבו הייתי החלום מאוד שימח אותי והסיט את המחשבה מהסמרטוטיות הפיזית של הגוף.
באותו היום שסיפרתי לטל על החלום המוזר הזה, הסתבר לה באותו היום שבו סיפרתי לה, שיש לה מכר שמכיר את הבחור החביב הזה, והיא יצרה בינינו את הקשר, דברנו בטלפון ואתמול נפגשנו, היתה שיחה קולחת ומהנה והמפגש היה מאוד משעשע ומצחיק ובכלל, זה היה לי מאוד מוזר לפגוש מישהו מהחלום, שבא ושימח אותי דווקא במקום שיש בו כל כך הרבה סבל וקושי.... זבולון סיפר שבמהלך חודש תשרי הוא החליט ללבוש רק בגדים לבנים מהסוג שראיתי בחלום, הוא לומד קבלה כבר מספר שנים והיה מאוד מעניין.....
אז כמו השיר "לפעמים חלומות מתגשמים...." וזה ממש מוזר.....

אוהבת
דונה

c.y

18:35 07/11/2007
 היי דונה
כיף לקרוא אותך, למרות שזה דרך חוויות בכלל לא נעימות וקלות.
לא יודעת אם ידעתי או לא ידעתי. עכשיו אני יודעת.

חתיכת חוויה. מאוד מוזר ומאוד מעניין והכי חשוב מעודד ותומך.
מזכיר לי איזה משהו שלמדתי בתאטרון. זה איזה מחזה רוסי מאוד ידוע. אחפש את זה מאוחר יותר, לא מוצאת עכשיו, אאא זה משגע אותי.

והזויי הקטע עם הבגדים הלבנים...

חלומות מתגשמים... פששש :) מכל חלום יצא לך חלום...

תרגישי טוב
המון כח
חיבוקים ונשיקות
קרנית

DONA

20:41 07/11/2007

קרנית, תודה רבה על החיזוקים זה מחמם את הלב...ובאמת מעניין אותי שם המחזה.....

נשיקות בחזרה

דונה 

c.y

00:09 08/11/2007
  מכל הלב

ו... שוברת את הראש. לא זוכרת את שם המחזה ולא עלילה אפילו.
וזה יותר התוכן מהשם כל מה שהיה שם שהזכיר לי.
חייבת להזכר, עכשיו זה ישגע אותי.

עוד אחזור... :) 

c.y

00:50 16/11/2007
 לא שכחתי לחזור.
אני פשוט לא זוכרת. לא מגיעה לזה :( 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.