welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

c.y

למה התקשורים האלו ככה?    11:56 06/11/2007  

כל התקשורים האלו ככה
"ברוכים הנמצאים... רוצים אנו.. האנושות בלה בלה... היו קשובים... היו ברוכים...ברצוננו להעביר לכם... מהיום הכל ישתנה.. כולנו חווינו...תודה לכם... היו ברוכים ומוארים... ועוד ועוד..."

מה? מאיפה?
כאלו אינטיליגנטים אלו שמתקשרים איתם?
שפה גבוה. קצת רישמית. מדברים כאילו זו התגלות בומבסתית. לפחות אלוהים ירד לפה.

מה? מה הקטע?
למה כל התקשורים שמתפרסמים הם כאלו?
אי אפשר לדבר פשוט?

*טל*

08:03 01/11/2007
 גרמת לי להתחיל את הבוקר עם חיוך.

זו שאלה מצויינת ואין לי עליה תשובה חד משמעית, היות ואיני מתקשרת מאסכולת " ברוכים מוארים.."
אתמול הזכרתי את זה בקורס לתקשור ופתוח יכולות, שאנחנו מעבירים.

אין סיבה לזה, תאכלס...זו בחירה של המתקשר, להראות את חכמת היישות המעבירה לו מסרים, חוץ מבמקרים יוצאי דופן - תקשור טראנס, שאז קיים סיכוי שאכן הדברים נאמרים בזו הלשון.

בשעור אתמול הסברתי ואני אחזור על זה גם כאן - תתחילו לקבל מידע שתוכלו לבדוק אותו...
מה קורה בגן עדן מקדם, מסרים גבוהים, כאלו שלא ניתן לבדוק, אין בהם הרבה ערך מעשי.

תתקשרו פרקטי, שתוכלו לאמת את הדברים...ותהיו פשוטים ואמיתיים.

זו הסיבה שבחרתי לקחת את נושא זה, להארד קור ושיעמוד למבחן המציאות בכל יום ויום, בעולם הייעוץ העסקי, שם הכל ניתן לאימות בזמן קצר ביותר.

תודה על השאלה (: 

c.y

15:14 01/11/2007
 היי טל טל התבלבלת, זו אני :) הייתי אתמול.
שכחתי לחתום בשמי בסוף. או שאת יודעת שזו אני :S

אז היה חיוך על הבוקר, כתוספת לאתמול :) מעניין מה ק***ר היה אומר על זה. טוב הוא מצחיק. הוא לא חיוך.

אז מה מעולם לא ניתקלת ב"ברוכים המוארים"... כנוסח קבוע של תקשור?
זוכרת שסיפרת להם אתמול על תקשור עם מלאכים ורקיעים ועוד... שזה משהו שקשה לקבל עליו אישור, וזה לא פרקטי ושימושי.
זה עוד משהו מוזר. למה אנשים מעדיפים לתקשר עם הרקיעי השביעי למשל ובאותו מטבע אנשים מעדיפים לשמוע על הרקיע השביעי כי זה פר רוחני, ולא נמשכים לתקשור היומיומי שיש בו יותר הוכחות לעצמנו.
כי אם כבר לעשות רושם על מישהו עם היכולות שיש לך, נשמע לי יותר מאגניב לגלות לאנשים על עצמם והסביבה, מאשר על מה קורה מעבר למציאות הזו... הרבה מעבר.

היי ברוכה
אור ואהבה ועוד אור ואהבה ועוד...
(אני אומרת שזה ממש טי..)  

*טל*

03:55 02/11/2007
 לא ידעתי מי זאת (: עכשיו כן (:

כל מידע הוא מידע גבוה ורוחני, כי מקורו מחלק מקודש בנו ובבריאה כולה
אותו חלק שאחראי על אבולוצית התודעה..

לשמחתי לקחתי חלק בכתיבת חומר, שנגע לso call חומר גבוה ועסק במעבר מימד, בריאה ועוד נושאים מרתקים.

כאשר אתה יודע לנהוג בפיאט אונו, תדע לנהוג גם באאודי 4 A

כשאתה מתקשר -אתה מתקשר.

העדפה היא עניין אישי ונוגע לתחומי עניין, אופי, צרכים פנימיים ושאיפות גלויות וכמוסות.

ואני בחרתי את דרכי ( 

c.y

12:28 02/11/2007
 היי עכשיו :)

כן אני מבינה שמי שמתקשר יכול לגעת בכל גווני התקשור.
אבל...לא הבנתי משו.
מה שתקשור גבוה הוא בהכרח שפה גבוהה? ממש כמו אצלנו אדם ממעמד גבוה מצפים ממנו שידבר בשפה רהוטה?
למה זה ככה?
למה תקשור גבוה לא יכול לבוא ולומר "אהלן אחים שלי, נבראנו כך, ס´תכלו מסביב..."

סופשבוע מצויין

*טל*

06:17 06/11/2007
 בטראנס, כאשר נותנים ליישות להכנס לתוך גופך ולדבר ממנו, היישות תדבר בשפתה וסגנונה, לרב תהיה זו רוח של אדם שנפטר.

בתקשור אחר, לרב הצורך לדבר בשפה גבוהה, נובעת מהמתקשר עצמו ואיך הוא תופס את הדמות.

התקשור לרב הוא טלפתי, כך שניתן לשלוט בסגנון ובשפה.

אהבה

טל 

c.y

11:56 06/11/2007
  אה אה ועכשיו מתגלה הטריק.

כמה כבר רוחות של נפטרים מדברים בשפה כל כל רהוטה עד כדי כך שנראית מומצאת?!
אם כבר טראנס אז יש לו השלכות אחרות נראה לי. אולי "טראנס ישראלי" הוא ליגה אחרת... :S

ותקשור אחר, הצורך לדבר גבוה קורה אצל מרבית מהמתקשרים שנתקלתי. ואולי פחות מעניין אותם איך הם תופסים את הדמות, ויותר מעניין אותם איך נתפסים כמתקשרים בעיני אלו שהם מתקשרים עבורים. והרי נשמע טוב יותר לדבר מלודרמטי.
אין ספק שפעם, פעמיים, שלוש זה מלהיב אותך לשמוע שבאת מאיזה כוכב ואתה מפלנטה X, ומספרים לך את זה כאילו זו דרמה של אליעזר בן יהודה. אבל אז פתאום זה נראה כ"כ לא אמין כבר ומיותר כל ההצגה החגיגית הזו. ולמי יש כח לפענח שורה כשאפשר לומר אותה במילה אחת בשפת יום יום.

וזה ממש מעניין אותי: "התקשור לרב הוא טלפתי"
אף פעם לא ראיתי את זה מוגד כך.
למה בדיוק התכוונת?

יומצויין

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.