welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - פסיכולוגיה רוחנית בהנהלת - רונית נשר 
שולח עודכן לאחרונה

רבקה123

כוח הדמיון    20:06 30/10/2007  

בס"ד
אני קצת חדשה באתר הזה, אך אני מאוד מקוה שהגעתי לאתר נכון ואקבל תשובה.
יש לי בעיה קטנה, והיום היא נראית לי בעיה מפריעה בחיי שלי. כשהייתי ילדה קטנה החיים שלנו לא היו משהו...לכן המצאתי לעצמי משפחה דמיונית וחיים יפים כפי שרציתי...היום אני נשואה ואמא לילדים, החיים בסדר...כמו כל המשפחות יש עליות וירידות...אולם המשפחה שלי הדמיונית אינה מניחה לי, היא שולטת עלי בכל רגע של פנאי, בייחוד בלילות שאני הולכת לישון, ואז אני חיה את חיי האחרים, ובבוקר אני תמיד עייפה.
נסיתי להרחיקם בתפילות, במדיטציות, אולם הם חוזרים אליי.
איש אינו יודע על כך. ואני גם מתבישת להודות שיש לי את החיים האחרים הדמיונים הללו. וגם איני רוצה ללכת לפסיכולוג. חייבת להיות עוד דרך אחרת לצאת מזה.
אנא, עזרו לי למצוא דרך אחרת.
תודה

נעמה ראובן

14:29 11/10/2007
 שלום לך,
על פי מה שאת מתארת את בעצם מנהלת מאבק פנימי בלתי פוסק, דבר אשר מתיש אותך, מחליש אותך ומטריד אותך מאוד. עצתי לך היא להפסיק את המאבק. הפסיקי להתפלל כי המשפחה הדמיונית תעלם. נסי לקבל את קיומה בברכה ואף בהומור. לפני השינה, את יכולה לחייך אליה, להזמין אותה אלייך. על ידי הפסקת המאבק הפנימי, תפסיקי לכלות את כוחותיך. בכל פעם, שמופיעה המשפחה הדמיונית, נסי לחייך אליה, לדבר אליה אך יחד עם זאת, להבהיר לה שאת יודעת כי אינה אמיתית. תני לה לשעשע אותך במקום להפחיד.
בהצלחה
נעמה 

taotouch

17:39 24/10/2007
 לכול אחד ישנם חלקים באישיות שפועלים כל אחד בתחומו. בין אם במישור הפיזי, המיני, הרגשי, המנטלי או הרוחני.
נסי לקבל ולהבין את תפקידן של הדמויות המלוות אותך. הם חלק ממך כמו כל דבר אחר בך. וכל שהן רוצות הוא לעזור לך כבעבר. עליך כ"אמא" של כל הדמויות הללו, לקבל אותן ולהקשיב להן ולצרכיהן. רק זכרי שהן אינן מנהלות את חייךף את היא ה"אמא" הגדולה. חבקי אותן, תני להם את התחושה שהנך חזקה ומכילה ואינך מנסה להרחיקן או לגרש אותן והן ירגעו וילוו את חייך ממקום שקט יותר. 

רונית נשר

20:06 30/10/2007
 הי יקרה,
כדי לשוחח על נושא זה אינך חייבת ללכת לפסיכולוג.
את יכולה לגשת למטפל הוליסטי, מנחה מוסמך לדימיון מודרך, או מטפל בפסיכולוגיה רוחנית או פסיכולוגיה טרנספרסונלית( שונה מאד מהפסיכולוגיה הרגילה).

ממש אין מה להתבייש במשפחה דימיונית. כולנו מדמינים ברמה זו אחרת - חיים דימיוניים, עבודה דימיונית...
את יצרת לעצמך עולם שלם, מתוך הכוחות שלך, אלו הם הכוחות שעזרו לך התגבר על זמנים קשים.

אני כן ממליצה לך מאד להעזר באיש מקצוע - מעולם הרוח,
כך שלא תרגישי נבוכה לשוחח על כך,
כי אלו מקרים נפוצים בפסיכולוגיה הרוחנית.
אינני יודעת מהיכן את-
אך באיזור תל אביב יש פסיכולוגית טרנספרסונלית , רוחנית, נפלאה,
ושמה: יעל לי.
יש לה אתר בשם פעימה.
אתר במשותף עם בועז שביט, גם הוא פסיכולוג בגישה רוחנית- הוליסטית.

אם יש לך עניין עם זה- קבלי תמיכה,
ולו כדי לשחרר את עצמך מהעניין.

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.