welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

איה.

סיוט בליל שבת    06:11 04/10/2007  

היי טל.

אני יודעת שאת בד"כ לא מפרשת חלומות, אבל סאלי עזבה את הפורום והיה לי סיוט בלילה שממש הפחיד אותי. חשבתי שאולי את תוכלי לעזור לי.

חלמתי שאני בבית חולים, אחי שוכב על מיטה אנחנו מדברים. פתאום נכנס רופא עם כיפה סרוגה על הראש והוא מתחיל לדבר איתי, אני חושבת שהוא קצת מעוניין בי ומדברת איתו למרות שהוא לא הסגנון שלי ( בהורוסקופ לפני חודש היה כתוב שבספטמבר תהיה לי מערכת יחסים עם מישהו לא צפוי אז מאז אני מנסה לא להיות אטומה לאנשים, קצת פתאטי להסתמך על הורוסקופ בעיתון, אני יודעת:). זה יום שבת ואני אומרת לו שתמיד בימי שבת יש אווירה שונה, מיוחדת ואז הוא אומר לי "אני לא יודע אני ממש לא אדם רוחני". אני חושבת אבל יש לך כיפה על הראש.. בטוח יש חיבור לרוח, קצת מתבלבלת מתאכזבת ממנו. ואז הוא פתאום ממשיך ואומר "בגלל זה אני מקפיד להימצא במקומות שהקדושה בהם גבוהה כמו בית כנסת, מקווה ובתי חולים כי כאן אני מציל חיים של אנשים" . הוא שואל כמה עלתה לנו החניה ואחי עונה שיש לנו תעודת נכה אז זה חינם והוא שואל את אחי "אה, גם לך יש פרוטזה?" ואחי מחייך חיוך קטן כי התעודה היא שלי אבל הוא לא מתקן כי הוא יודע שאני אתעצבן אם הוא יגיד. האיש אומר שגם לו יש תעודה ומראה לנו אותה ואז הוא מקפל את המכנסיים שלו למעלה ומראה שיש לו רגל מעץ עם קפיץ למטה והוא מתחיל ללכת בגאווה בסיבובים בחדר ואני אומרת לו "וואו אתה הולך ממש טוב" כי לפני זה לא שמתי לב שהוא צולע אבל אז פתאום קולטת שהוא נעזר במקל הליכה וחושבת שזה בכלל לא שווה כלום אם הוא לא מצליח ללכת לבד.. כל העניין שלי בו נעלם ואני יוצאת מהחדר.
אני פוגשת אישה היא סוג של מתקשרת או משהו כזה, בחלום אני מכירה אותה. אני שואלת אותה איך אני יכולה לעזור לסבתא שלי ( סבתא שלי מאושפזת במצב קשה בביה"ח אחרי התקף לב) היא שואלת אותי מה קרה לה- אני אומרת שהיא נפצעה ברגל ימין ( אני נפצעתי ברגל ימין לפני שנתיים בתאונה) ובלב. האישה אומרת לי כמה דברים שאני לא זוכרת.. יש הרבה פרטים שאני לא זוכרת...
סיטואציה מתחלפת.
אני למטה בחנייה הולכת לחפש את האישה, כבר לילה והכל חשוך מסביב. האישה שם. אני מרגישה קצת גאווה שכאילו היא מאפשרת לי עוד זמן לדבר איתה. אני עומדת באמצע והאישה אומרת לי להתרכז בסבתא שלי ואז היא קוראת למישהי נוספת. אני עומדת באמצע והן עם הידיים מסביבי אבל לא נוגעות. אני מתרכזת בסבתא שלי ובסיטואציות משותפות שלנו מהעבר. היא מוציאה דף וכותבת כמה משפטים בעט כחולה ואז מרחיבה את המשפטים לקטע שלם ומקריאה לי. אני לא זוכרת מה היא אמרה בדיוק. הכיוון הכללי זה שכדי להמשיך הלאה ( מתכוונת למוות) צריך להרפות מהתיקון של החיים האלה ולהבין שעשית את הכי טוב. שהיא לא יכולה להמשיך היא צריכה להבין שמה שקרה היה צריך לקרות, אני חושבת איך לעזאזל אני אגיד לה כזה דבר( כל המשפחה שלה נספתה בשואה זה רודף אותה עד היום). עמדתי ולא ידעתי מה לענות כי פתאום חשבתי לעצמי אם היא נפגעה בלב ואז מהכאב זה מקרין לה לרגל או שהיא נפצעה ברגל וזה פוגע בלב. ואז התעוררתי . לא התעוררתי בבהלה, או עם רגש מיוחד להיפך, עם ריקנות מוחלטת. זה כאילו מישהו לחץ לי על מתג בראש ובום אני ערה לגמרי. הייתי ערה כמה דקות התלבטתי אם לכתוב מה חלמתי והחלטתי שזה מיותר.
נרדמתי שוב.
אני בביה"ח עם אחי ועוד בחורה. מתחילות להתפורר לי השיניים בפה. חלקיקים קטנים מתחילים לצאת זה כואב לי נורא. אני אוספת אותם עם היד, כל הפה שלי מלא חלקי שיניים אני מבועתת לא מבינה מה קורה וזה כואב מאוד.. אני מנסה עם הלשון להוציא את חלקי השיניים ואני מנסה להסב את תשומת ליבם אבל לאף אחד לא איכפת. זה נמשך המון זמן והיד שלי כבר מלאה בחלקי שיניים ( אני שומרת את כל החלקים בעדינות ) אני לא מבינה מה קורה.. פחד וכאב. זה חותך אותי בחניכיים אבל אין ברירה כי כל הפה שלי מלא בחתיכות וככל שהזמן עובר החרדה של ימתגברת כי אני מבינה שכל השיניים נושרות לי ואני לא מבינה מה קורה ולמה. מסתובבת חסרת מנוחה בחדר ממקום למקום לא יודעת מה לעשות עם עצמי. בסוף אני מסיימת וכבר אין חתיכות הפה שלי ריק. אני מסתכלת במראה ומזדעזעת. כמעט כל הפה שלי בלי שיניים. יש רק 3-4שיניים שנשארו מפעם ו2 שיניים חדשות כמו שיני חלב פיציות וחדות כמו סיכות. יש חתכים אדומים באזורים שהיו השיניים שלי ואני מבינה שכלום לא יגדל שם.
מרוב בהלה מיד התעוררתי. כבר הרבה זמן שלא היה לי חלום מוחשי ומפחיד כל כך. זה אולי לא נשמע מפחיד אבל הקטע עם השיניים היה מאוד ארוך וכואב( ממש הרגשתי פיזית את הכאב והחתכים) והמראה של הפה וההבנה שכל השיניים נשרו לי ואין כלום מתחת זיעזעה אותי.
לא יודעת למה, תמיד אחרי סיוטים יש לי הרגשה שהם עוד שניה מחלחלים למציאות.. הם מוחשיים ואמיתיים כאילו כל המציאות שלי זה סוג של חלום שאני עושה בהיסח הדעת ואין לו השפעה עליי והחלומות זה המציאות האמיתית. זה לא היה ככה תמיד רק כשהייתי ילדה קטנה ובשנתיים אחרי התאונה, סוג של ניתוק מוחלט מכל מה שקורה סביבי.

מה המשמעות של החלום?
(אני מצטערת שזה יצא כזה ארוך, צינזרתי קטעים והשארתי רק את הסיטואציות המרכזיות)

תודה, דניאל.

איה.

13:14 25/09/2007
 טל, קראת...?

חג שמח,
דניאל. 

*טל*

08:28 27/09/2007
 היי דניאל, אני זוכרת את החלום הזה, אבל מלפני כמה חודשים... 

*טל*

09:03 27/09/2007
 הלו דניאל

אוכל לומר לך ה אני קולטת מהחלום ואלו קולות שומעת.

ישנה אכזבה מצפיות שלא התרחשו, אכזבה מעוגמת נפש מדברים שהם "לא בסדר" החשש הוא שההתקדמויות, הניסים הקטנים, כאילו אינם נראים, לא נחשבים ואינם מספקים לך את הכוח שהיו אמורים לתת.
החיים מרגישים כרוטינה וייתכן שהצורך המנטלי הגבוהה שלך אינו בא לידי סיפוק וגורם לך ל"יובש" אותה רוטינה מרגישה כמשעממת ומתמשכת והאור המבליח כל פעם ומאותת הנה אני..אינו ניראה..קשה לך לסמוך מחדש.

ח נ י ה

הגיע הזמן לחניה, לעצור את הדפוסים וצורת הראיה הקיימת, להפסיק לאלתר לראות מנק מבט של אכזבה או דיכדוך ובעיקר מנק מבט של חוסר תקווה המגיע מחוסר השלמה עם מצב וסיטואציה
את חוששת שיתאכזבו ממך כאשה אם תחשפי את עצמך.
בחניה מנסים לומר שיש דברים שצרכים למות ולהסתיים יש בלבול בין הסבתא לבינך, האשה מבינה שאת לא מחוברת כרגע לעצמך וקל לך יותר להתחבר לסבתא, היא מנסה להעביר לך מסר להמשיך הלאה בחיים תוך כדי צורך בשינוי קיצוני ביותר.

ישנה תחושה כאילו עייפת מאד, את לא מבינה סיבה לדברים שקורים, את רוצה בתשומת לב, במגע, מגע מרפא, אוהב לא מגע כמו שנוגעים בחולה, אפילו ניתן להרגיש שלחולה יש חתכים.
ישנם הרבה פרדוקסים ודואליות הכל בא בזוגות בשניים..
ייתכן שאת נימצאת במצב של צורך בהסתגלות למצב חדש?
בואי תתקרבי ותראי מה צומח ונולד
"ו2 שיניים חדשות כמו שיני חלב פיציות וחדות כמו סיכות. יש חתכים אדומים באזורים שהיו השיניים שלי ואני מבינה שכלום לא יגדל שם.

ספרי מה קורה איתך

הרבה מגע מרפא ואהבה מספקת

טל

איה.

21:22 30/09/2007
 היי טל.

התחלתי לכתוב וזה יצא אישי וחשוף מדי. שלחתי כמייל..
לא יודעת מה המטרה, סתם ניסיון לירות חץ באפילה.

חג שמח,
דניאל.

איה.

21:27 30/09/2007
 טל.

כתבתי תגובה וזה יצא אישי וחשוף מדי. שלחתי מיל..
לא יודעת מה המטרה,עוד ניסיון לירות חץ באפילה.

דניאל.  

*טל*

06:11 04/10/2007
 חג שמח דניאל

תשלחי לי בבקשה לtaltelmosadv@gmail.com

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.