welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

*טל*

אם אתם לא מרגישים את התלהבותי מהנושא, שהעלה עדי...אז..טוב, בלי איומים בראש השנה

תחילת שנה, זהו זמן מדהים להתחיל בעבודה ועיסוק בצ´קרות זו עבודה..ניפלאה!בחדשים האחרונים עסקתי במחקר פרטי בנושא ואשתף אתכם בעיקרי הדברים, אך התאוריה היא תאוריה ואני ממליצה בחום רב להתנסות פרקטית.

הנחש השמיימי או הנחש המכונף מסמל אצל המאיה את 7 כוחות האור, שהוענקו עי הבורא הונאב קו, לבני האדם.
העבודה עם הצקרות מדומה לתנועת הנחש.
עדי ציין את העבודה באזור הראש ואכן אצל המאיה באופן יוצא דופן מעט, קיימת עבודה עקרית על אנרגית צקרת הכתר, שמהווה את החיבור לכוחות הבורא.

באמנות המאיה ניתן לראות נוצות המפארות את ראשי הכהנים ומסמלות את החיבור האלוהי.

בשונה מהמקובל בתרבות ההינדית, שאותה מכיר המערב יותר, ביחס למרכזי האנרגיה, בתרבות המאיה הצ´קרות הן בצבעי הקשת הגדולה
והעבודה עימם גם היא יחודית ושונה ממה שאנחנו רגילים, מבחינת ההתנסות שלי מדובר ב"WOW"

אגב ב23 ספט נערך טקס כוהני מאיה בציצן איטצה, דבר מדהים בפני עצמו
שמאפשר לכהנים לעבור את 7 כוחות האור של הבורא ולהגיע לפיו של הנחש

מקום המסמל את משכן הידע.

בלוח הצולקין ניתן לראות את צורת הנחש וכוחות האור.

חג שמח!

טל

adi eyal

09:30 17/09/2007
 תודה טל.
ההסבר מעניין במיוחד עם הנחש.
אני מקבל שוב הוכחה לגבי התהליכים שאני עובר, בתקופה האחרונה אני משוכנע באמיתות מה שאני עובר.

הייתי שמח אם תתיחסי אפילו במעט לגלופה שבחרתי בהתאם לשאלתי...אם יש משהוא שם לגבי התהליך שכדאי להוסיף.

בכל אופן נראה לי שאני מעוניין ללמוד את התחום, את מלמדת באופן פרטי גם? בעקרון זה מה שאני רוצה.
מסתבר שבני המאיה דוחפים אותי למקום מסויים.

שתהיה לך גמר חתימה טובה.
באהבה, עדי. 

adi eyal

12:30 26/09/2007
 טלוש...עדיין ממתין לתשובתך בעניין.

אפילו מספר מילים על התהליך, זהוא התהליך האחרון שאני הולך לשאול עליו, משום שאני שם לב שההדרכה יותר מדוייקת.
שאלתי גם לגבי מפגשים אישיים ועדיין לא השבת לי.

חג שמח
עדי. 

*טל*

08:26 27/09/2007
 חג שמח עדי

איך שכחתי...

מתוכננת לזמן 20 ימי הליבה, סדנא בנושא, כי התהליך שעוברים הוא באמת "משהו אחר"

הגלופה שבחרת, כמובן קשורה קשר הדוק לנושא, הגלופה היא הסמל לנחש השמיימי
ומיוחסת לצ´קרת הכתר ומביעה את הפוטנציאל "לגעת בשמיים" לחיות בצורה הרוחנית הגבוהה ביותר, אך כדי להגיע לשם ישנו את מסלול הנחש
בעל האידאלים הגבוהים יכולות הריפוי -הנחש המכונף (דבר מרתק בפני עצמו ונוגע בעולם הכישוף הלבן)
הגלופה מדגישה שיש לממש איזוןוריכוך
כדי להנהיג ולגעת בשמים בדיוק כמו המנהיג הגדול של המאיה קוואטצאלטל.

אתה באמת עובר תהליכים מדהימים!

בהצלחה

טל

adi eyal

01:01 29/09/2007
 תודה טל.
הפירושים האלה מעצימים מאוד!

נראה לי שלגבי התהליכים אמשיך לבד אלא אם יהיה ממש תהליך גדול ומסקרן, משום שאני ממש חש שהתהליכים אינם דמיון וזו התקדמות יפה מאוד הודות לפירושים שלך, ואני מודה לך.

בהצלחה בסדנא, מחכה שהזמן שלי גם יגיע.
שיהיה לך מועדים לשמחה
באהבה, עדי. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.